Dobrý večer, dnes je pondělí 30.3.2020
svátek slaví Arnošt,
zítra Kvido
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nešťastná tragédie ze sobotního večera 18. dubna, kdy pod mostem přes říčku Valovou za fotbalovým hřištěm ve Vrahovicích byla nalezena mrtvola ženy středního věku, nedává místním obyvatelům spát. Tragický případ navíc ještě není policií uzavřen. Večerníku to potvrdil mluvčí krajské policie, ovšem další podrobnosti nechtěl sdělit.

Jak Večerník informoval záhy po události, ženu našli bez známek života a to s igelitovým sáčkem na hlavě, přičemž vedle byly nalezeny prázdné krabičky od léků. „Případ šetříme jako sebevraždu,“ uvedla na konci dubna tohoto roku Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.

Zda-li už se v celé záležitosti něco pohnulo, jsme opětovně zjišťovali v uplynulých dnech. A bohužel, byli jsme nemile překvapeni.  „Prověřování tohoto tragického případu stále probíhá, tudíž není doposud uzavřen,“ informoval Večerník Josef Bednařík, další z mluvčích krajské policie.

Že je náš údiv na místě, dokazuje předchozí praxe. Běžně se případy jasných sebevražd uzavírají do dvou týdnů. Nehraje snad tady něco při okolnostech smrti ženy z Vrahovic? Večerníku se podařilo pouze zjistit, že nešťastná žena byla zřejmě vážně nemocná. „Dva dny předtím údajně přišla od lékaře, který jí sdělil, že má rakovinu. To zřejmě neunesla a odešla z domu. Pak už ji pak našli mrtvou za hřištěm,“ prozradila pod podmínkou zachování její anonymity obyvatelka Vrahovic.

Na konkrétní odpověď, jak se neštěstí událo, si budeme muset ještě počkat do chvíle, kdy se definitivně uzavře vyšetřovací spis prostějovské policie.

Total Comments

  • Komínek
  • Basic
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar