Dobrý podvečer, dnes je středa 30.9.2020
svátek slaví Jeroným,
zítra Igor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Přesně dvacet let funguje úspěšná prostějovská společnost Hanácké stavby, která se zaměřuje jak na zemědělské a průmyslové objekty, tak i na výstavbu rodinných domů. Její zaměstnanci, obchodní partneři a přátelé toto výročí oslavili na Dnu stavebníka, který se konal poslední červnový pátek v Mostkovicích.

Všichni, kteří mají co do činění s Hanáckými stavbami, se pravidelně setkávali před Vánoci. Loni navíc vznikla tradice předprázdninového Dne stavebníka. Páteční akce probíhala v příjemné a přátelské atmosféře, ke které přispělo i vystoupení folkové skupiny Scarabeus. „Děkuji Bohu za to, že mohu pracovat s takovým týmem,“ řekla při této příležitosti jednatelka společnosti Nadija Tůma. Hanácké stavby jsou již od roku 1995 mimo mnoha jiného specialisty na zemědělské stavby například na rekonstrukci objektů pro ustájení a chov skotu a prasat včetně technického zázemí. „S Hanáckými stavbami spolupracujeme už přibližně tři roky. S tím, co pro nás dosud udělali, jsme spokojeni a doufám, že budeme spolupracovat i nadále,“ prohlásil při této příležitosti jednatel zemědělské společnosti Rols Lešany Vladimír Sehnal.

Obdobně hovořil i Jiří Fojtík ze společnosti Agro Moravia, který zdůraznil bezproblémovou komunikaci při uplatňování konkrétních požadavků. „Naším nejbližším velkým úkolem bude výstavba pěti silážních žlabů pro Statek Kostelec na Hané. S pracemi bychom měli začít letos v srpnu,“ nastínil další plány do budoucna čerstvě dvacetileté společnosti její někdejší jednatel Jiří Tůma.

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-