Dobré ráno, dnes je středa 19.2.2020
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Přesně dvacet let funguje úspěšná prostějovská společnost Hanácké stavby, která se zaměřuje jak na zemědělské a průmyslové objekty, tak i na výstavbu rodinných domů. Její zaměstnanci, obchodní partneři a přátelé toto výročí oslavili na Dnu stavebníka, který se konal poslední červnový pátek v Mostkovicích.

Všichni, kteří mají co do činění s Hanáckými stavbami, se pravidelně setkávali před Vánoci. Loni navíc vznikla tradice předprázdninového Dne stavebníka. Páteční akce probíhala v příjemné a přátelské atmosféře, ke které přispělo i vystoupení folkové skupiny Scarabeus. „Děkuji Bohu za to, že mohu pracovat s takovým týmem,“ řekla při této příležitosti jednatelka společnosti Nadija Tůma. Hanácké stavby jsou již od roku 1995 mimo mnoha jiného specialisty na zemědělské stavby například na rekonstrukci objektů pro ustájení a chov skotu a prasat včetně technického zázemí. „S Hanáckými stavbami spolupracujeme už přibližně tři roky. S tím, co pro nás dosud udělali, jsme spokojeni a doufám, že budeme spolupracovat i nadále,“ prohlásil při této příležitosti jednatel zemědělské společnosti Rols Lešany Vladimír Sehnal.

Obdobně hovořil i Jiří Fojtík ze společnosti Agro Moravia, který zdůraznil bezproblémovou komunikaci při uplatňování konkrétních požadavků. „Naším nejbližším velkým úkolem bude výstavba pěti silážních žlabů pro Statek Kostelec na Hané. S pracemi bychom měli začít letos v srpnu,“ nastínil další plány do budoucna čerstvě dvacetileté společnosti její někdejší jednatel Jiří Tůma.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments