Příjemnou noc, dnes je pondělí 13.7.2020
svátek slaví Markéta,
zítra Karolína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Přesně dvacet let funguje úspěšná prostějovská společnost Hanácké stavby, která se zaměřuje jak na zemědělské a průmyslové objekty, tak i na výstavbu rodinných domů. Její zaměstnanci, obchodní partneři a přátelé toto výročí oslavili na Dnu stavebníka, který se konal poslední červnový pátek v Mostkovicích.

Všichni, kteří mají co do činění s Hanáckými stavbami, se pravidelně setkávali před Vánoci. Loni navíc vznikla tradice předprázdninového Dne stavebníka. Páteční akce probíhala v příjemné a přátelské atmosféře, ke které přispělo i vystoupení folkové skupiny Scarabeus. „Děkuji Bohu za to, že mohu pracovat s takovým týmem,“ řekla při této příležitosti jednatelka společnosti Nadija Tůma. Hanácké stavby jsou již od roku 1995 mimo mnoha jiného specialisty na zemědělské stavby například na rekonstrukci objektů pro ustájení a chov skotu a prasat včetně technického zázemí. „S Hanáckými stavbami spolupracujeme už přibližně tři roky. S tím, co pro nás dosud udělali, jsme spokojeni a doufám, že budeme spolupracovat i nadále,“ prohlásil při této příležitosti jednatel zemědělské společnosti Rols Lešany Vladimír Sehnal.

Obdobně hovořil i Jiří Fojtík ze společnosti Agro Moravia, který zdůraznil bezproblémovou komunikaci při uplatňování konkrétních požadavků. „Naším nejbližším velkým úkolem bude výstavba pěti silážních žlabů pro Statek Kostelec na Hané. S pracemi bychom měli začít letos v srpnu,“ nastínil další plány do budoucna čerstvě dvacetileté společnosti její někdejší jednatel Jiří Tůma.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Vadí vám úbytek a odklad všech kulturních a společenských akcí?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-