Příjemnou noc, dnes je středa 20.11.2019
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Přesně dvacet let funguje úspěšná prostějovská společnost Hanácké stavby, která se zaměřuje jak na zemědělské a průmyslové objekty, tak i na výstavbu rodinných domů. Její zaměstnanci, obchodní partneři a přátelé toto výročí oslavili na Dnu stavebníka, který se konal poslední červnový pátek v Mostkovicích.

Všichni, kteří mají co do činění s Hanáckými stavbami, se pravidelně setkávali před Vánoci. Loni navíc vznikla tradice předprázdninového Dne stavebníka. Páteční akce probíhala v příjemné a přátelské atmosféře, ke které přispělo i vystoupení folkové skupiny Scarabeus. „Děkuji Bohu za to, že mohu pracovat s takovým týmem,“ řekla při této příležitosti jednatelka společnosti Nadija Tůma. Hanácké stavby jsou již od roku 1995 mimo mnoha jiného specialisty na zemědělské stavby například na rekonstrukci objektů pro ustájení a chov skotu a prasat včetně technického zázemí. „S Hanáckými stavbami spolupracujeme už přibližně tři roky. S tím, co pro nás dosud udělali, jsme spokojeni a doufám, že budeme spolupracovat i nadále,“ prohlásil při této příležitosti jednatel zemědělské společnosti Rols Lešany Vladimír Sehnal.

Obdobně hovořil i Jiří Fojtík ze společnosti Agro Moravia, který zdůraznil bezproblémovou komunikaci při uplatňování konkrétních požadavků. „Naším nejbližším velkým úkolem bude výstavba pěti silážních žlabů pro Statek Kostelec na Hané. S pracemi bychom měli začít letos v srpnu,“ nastínil další plány do budoucna čerstvě dvacetileté společnosti její někdejší jednatel Jiří Tůma.

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments