Dobré odpoledne, dnes je pátek 10.7.2020
svátek slaví Libuše a Amálie,
zítra Olga
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

42 olomouckaDopravu v Prostějově čekají tento týden vskutku krušné okamžiky. Už od čtvrtka totiž bude kvůli rekonstrukci vozovky na čtyři dny uzavřen úsek Olomoucké ulice ve směru od Vápenice až po železniční přejezd. Uzavírka této frekventované komunikace má trvat do nedělního večera. 

 

„Ve dnech 18. až  21. října 2012 bude uzavřena silnice ve zmíněném úseku v Olomoucké ulici. Křižovatka s ulicemi Sladkovského a Barákova a přejezd budou však průjezdné,“ potvrdila informace Jana Gáborová, tisková mluvčí Magistrátu města Prostějova. Jak dodala, objízdná trasa bude vedena po ulicích Vápenice, Kostelecká, Martinákova a Sladkovského. Autobusům bude ve čtvrtek a pátek průjezd umožněn. O víkendu pak  bude objízdná trasa pro autobusy vedena Českobratrskou ulicí.

Důvodem uzavírky je další část frézování starého povrchu silnice a pokládání nového s tím, že později dojde na vybudování odbočovacího pruhu ve směru z Olomoucké na Vápenici.

„Před dvěma týdny už proběhla první etapa rekonstrukce povrchu vozovky a uzavřena byla část Olomoucké ulice od železničního přejezdu po most přes Hloučelu. Řidiči měli trpělivost, k dopravnímu kolapsu až na malé výjimky nedošlo. Věřím, že tomu tak bude i tento týden,“ uvedl k uzavírce Miroslav Nakládal, vedoucí odboru dopravy prostějovského magistrátu.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-