Dobrý večer, dnes je úterý 14.7.2020
svátek slaví Karolína,
zítra Jindřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

44 marihuana2Už to pomalu nikoho nepřekvapuje, pěstováním konopí setého se zabývá v dnešní době čím dál tím více lidí. I proto se zřejmě týden co týden dozvídáme o odhalení dalších a dalších pěstíren. Stejně tak se stalo včera, kdy kriminální policie vtrhla do domu v jedné z obcí na Prostějovsku a mladíkovi zabavila několik rostlin marihuany.

„Z trestného činu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy je podezřelý jednadvacetiletý muž z Prostějovska, který od jara do první poloviny října letošního roku nedovoleně na zahradě rodinného domu v obci na Prostějovsku vypěstoval několik rostlin konopí setého. Včerejšího dne bylo prostějovskými kriminalisty zajištěno několik rostlin konopí setého o výšce od 135 do 230 centimetrů. V současné době probíhají další úkony  trestního řízení,“ uvedla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.  Jak dodala, za přečin nyní podezřelému hrozí trest odnětí svobody od jednoho roku do pěti let nebo peněžitý trest.


44 marihuana 44 marihuana1

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Vadí vám úbytek a odklad všech kulturních a společenských akcí?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-