Dobré odpoledne, dnes je pátek 10.7.2020
svátek slaví Libuše a Amálie,
zítra Olga
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Naštěstí o sebe jen „škrtnuli“. Na dálnici u Prostějova došlo minulý čtvrtek ke kolizi mezi osobním a nákladním vozidlem. Šofér osobáku při přejíždění do levého pruhu nedával zřejmě pozor a střetl se s projíždějícím náklaďákem.

„Ve čtvrtek dvacet minut před šestnáctou hodinou došlo na dálnici D46 na úrovni Držovic k dopravní nehodě osobního a nákladního automobilu. Jednašedesátiletý řidič se s vozidlem značky Citroën pohyboval v pravém jízdním pruhu vedle nákladního automobilu značky Scania, které jelo v pruhu levém. Protože však byl pravý pruh ukončen dopravním značením, chtěl řidič Citroënu přejet do pruhu levého. Při tomto manévru došlo z dosud přesně nezjištěných příčin k bočnímu střetu obou vozidel. Ke zranění osob při dopravní nehodě nedošlo. Hmotná škoda na osobním vozidle byla předběžně vyčíslena na šestadvacet tisíc korun, nákladní vůz zůstal nepoškozen,“ popsal karambol tiskový mluvčí Policie ČR pro Územní odbor Prostějov František Kořínek.

Alkohol byl u obou řidičů vyloučen provedenými dechovými zkouškami. Příčiny, okolnosti i míra zavinění jsou předmětem dalšího policejního vyšetřování.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-