Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 12.12.2019
svátek slaví Simona,
zítra Lucie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

46 janalovaNevídané! Přímo na chirurgickém oddělení prostějovské nemocnice oslavila své 102. narozeniny paní Marie Janálová z Čelechovic na Hané. Vedení „špitálu“ si své doslova prominentní pacientky, která v minulých dnech prodělala těžkou operaci kýly, hodně považuje. Generalita v zastoupení lékařského ředitele Jiřího Ševčíka a náměstkyně Marie Jouklové jí k úctyhodnému věku pochopitelně srdnatě poblahopřála. A Večerník u toho nemohl chybět!

Čiperná stařenka nyní žije v Domově důchodců v Nerudově ulici. O její vitalitě svědčí skutečnost, že naprosto bez problémů zvládla operaci kýly. „Je mi krásně, starají se tu o mě pěkně. Už se těším do domova, až to kamarádkám všechno povykládám. Akorát musím počkat, až se mi zahojí břicho, ale to bude cobydup,“ povykládala nám Marie Janálová těsně poté, co jí lékařský ředitel Jiří Ševčík předal kytici růží.

„Obecně jsou pacienti starší devadesáti let pro každou nemocnici výjimeční, navíc když musí prodělat operační zákrok. Ten i následná anestezie jsou u těchto starších lidí považovány za rizikové, ale paní Janálová to všechno zvládla nad očekávání dobře. Určitě se dá říct, že stařenka je naší prominentní pacientkou. Přejeme jí ještě mnoho dalších šťastných okamžiků v životě,“ svěřil se Večerníku Jiří Ševčík.

K blahopřání se samozřejmě připojuje i PROSTĚJOVSKÝ Večerník.

46 janalova1 46 janalova4 46 janalova3

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments