Příjemnou noc, dnes je pondělí 19.8.2019
svátek slaví Ludvík,
zítra Bernard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

46 janalovaNevídané! Přímo na chirurgickém oddělení prostějovské nemocnice oslavila své 102. narozeniny paní Marie Janálová z Čelechovic na Hané. Vedení „špitálu“ si své doslova prominentní pacientky, která v minulých dnech prodělala těžkou operaci kýly, hodně považuje. Generalita v zastoupení lékařského ředitele Jiřího Ševčíka a náměstkyně Marie Jouklové jí k úctyhodnému věku pochopitelně srdnatě poblahopřála. A Večerník u toho nemohl chybět!

Čiperná stařenka nyní žije v Domově důchodců v Nerudově ulici. O její vitalitě svědčí skutečnost, že naprosto bez problémů zvládla operaci kýly. „Je mi krásně, starají se tu o mě pěkně. Už se těším do domova, až to kamarádkám všechno povykládám. Akorát musím počkat, až se mi zahojí břicho, ale to bude cobydup,“ povykládala nám Marie Janálová těsně poté, co jí lékařský ředitel Jiří Ševčík předal kytici růží.

„Obecně jsou pacienti starší devadesáti let pro každou nemocnici výjimeční, navíc když musí prodělat operační zákrok. Ten i následná anestezie jsou u těchto starších lidí považovány za rizikové, ale paní Janálová to všechno zvládla nad očekávání dobře. Určitě se dá říct, že stařenka je naší prominentní pacientkou. Přejeme jí ještě mnoho dalších šťastných okamžiků v životě,“ svěřil se Večerníku Jiří Ševčík.

K blahopřání se samozřejmě připojuje i PROSTĚJOVSKÝ Večerník.

46 janalova1 46 janalova4 46 janalova3

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments