Dobré odpoledne, dnes je pátek 10.7.2020
svátek slaví Libuše a Amálie,
zítra Olga
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Kvílení brzd a pak strašná rána. V sobotu těsně před půl třetí odpoledne došlo za železničním přejezdem ve Vrahovické ulici k děsivé dopravní nehodě. „Panebože, panebože, to je hrozné. Jeden tady sestřelil škodovku, to vypadá hrozně,“ volali do naší redakce překotně svědci havárie.

Večerník se hned vypravil na místo. Už po našem příjezdu bylo naštěstí jisté, že osádky obou havarujících vozidel jsou v pořádku, snad jen v mírném šoku. Rozbitá auta však svědčila o tom, že srážka byla skutečně drsná. V tu chvíli zatím z nevysvětlitelných příčin mladý řidič jedoucí v automobilu Rover ve směru od Vrahovic tvrdě narazil do Škody Fabie, jejíž řidič se s vozidlem pohyboval u vjezdu k čerpací stanici. „Byla to taková šlupka, až se zatřásla celá benzínka,“ svěřila se Večerníku žena z obsluhy místní čerpací stanice. Během dalších minut se na místo nehody sjeli hasiči, policisté a vzápětí i sanitka. Lékaři ošetřili drobná zranění řidičů i dvou členek osádek vozidel. V neděli ráno jsme požádali mluvčí policie o výsledky šetření. „Pětačtyřicetiletý řidič škodovky stál při pravém okraji silnice. Následně zapnul světelný ukazatel a započal vyjíždět a odbočovat v době, kdy se k němu blížilo zezadu vozidlo Rover, které řídil devětatřicetiletý muž. Následně došlo ke střetu. Při nehodě byl lehce zraněn řidič škodovky a jeho spolujezdkyně a spolujezdkyně z roveru. Alkohol u řidičů byl dechovou zkouškou vyloučen. Celková škoda na vozidlech činí osmdesát tisíc korun,“ sdělil nám Josef Bednařík, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR v Olomouci. Z jeho vyjádření vyplývá, že za bouračku může řidič Škody Fabia. „Řidič škodovky je podezřelý z porušení zákona,“ dodal mluvčí policie.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-