Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

03 nehoda

NOVÉ FOTO Díky pondělnímu vydatnému sněžení museli policisté vyjíždět během jediného dne ke zvýšenému počtu dopravních nehod. Tři z nich dále vyšetřují, další tři  byly vyřešeny mezi účastníky nehody na euroformuláře a poslední dvě skončily dohodou bez přítomnosti policie. Kde všude se tedy bouralo?

 

K první nehodě v pondělí došlo už po páté hodině ranní mezi obcemi Chornice a Dzbel. "Došlo zde k nehodě vozidla Fiat Punto. Jeho 41letý řidič nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky a povětrnostním podmínkám , na vozovce dostal smyk. Vyjel mimo komunikaci a s vozidlem se převrátil na střechu. Během nehody došlo k lehkému zranění řidiče, který byl sanitním vozem RZP převezen do prostějovské nemocnice. Alkohol byl na místě vyloučen dechovou zkouškou, hmotná škoda na vozidle byla vyčíslena na 25 tisíc korun," informovala policejní tisková mluvčí Irena Urbánková.

O tři hodiny později došlo k havárii na rychlostní komunikaci I/46 ve směru Vyškov – Prostějov. "Jednalo se o nehodu vozidla Hyundai. Jeho 29letá řidička v daném úseku předjížděla nezjištěné nákladní vozidlo. Poté, co vozidlo předjela a hodlala se zařadit zpátky do pravého jízdního pruhu, dostala na zasněžené silnici smyk, narazila do středových svodidel a sjela mimo komunikaci. Nikdo nebyl zraněn, alkohol byl na místě vyloučen dechovou zkouškou. Hmotná škoda byla vyčíslena na 91 tisíc korun," uvedla k havárii Urbánková.

Po jedné z nehod zůstala pouze poškozená cihlová konstrukce hlavního uzávěru plynu v ulici Plumlovská. "Škoda byla vyčíslena na 30 tisíc korun. Kdo a jakým vozidlem nehodu způsobil nyní policisté zjišťují," sdělila Urbánková.

03 nehoda1 03 nehoda2 03 nehoda3
03 nehoda4  03 nehoda5

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments