Dobré ráno, dnes je neděle 20.10.2019
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

03 nehoda

NOVÉ FOTO Díky pondělnímu vydatnému sněžení museli policisté vyjíždět během jediného dne ke zvýšenému počtu dopravních nehod. Tři z nich dále vyšetřují, další tři  byly vyřešeny mezi účastníky nehody na euroformuláře a poslední dvě skončily dohodou bez přítomnosti policie. Kde všude se tedy bouralo?

 

K první nehodě v pondělí došlo už po páté hodině ranní mezi obcemi Chornice a Dzbel. "Došlo zde k nehodě vozidla Fiat Punto. Jeho 41letý řidič nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky a povětrnostním podmínkám , na vozovce dostal smyk. Vyjel mimo komunikaci a s vozidlem se převrátil na střechu. Během nehody došlo k lehkému zranění řidiče, který byl sanitním vozem RZP převezen do prostějovské nemocnice. Alkohol byl na místě vyloučen dechovou zkouškou, hmotná škoda na vozidle byla vyčíslena na 25 tisíc korun," informovala policejní tisková mluvčí Irena Urbánková.

O tři hodiny později došlo k havárii na rychlostní komunikaci I/46 ve směru Vyškov – Prostějov. "Jednalo se o nehodu vozidla Hyundai. Jeho 29letá řidička v daném úseku předjížděla nezjištěné nákladní vozidlo. Poté, co vozidlo předjela a hodlala se zařadit zpátky do pravého jízdního pruhu, dostala na zasněžené silnici smyk, narazila do středových svodidel a sjela mimo komunikaci. Nikdo nebyl zraněn, alkohol byl na místě vyloučen dechovou zkouškou. Hmotná škoda byla vyčíslena na 91 tisíc korun," uvedla k havárii Urbánková.

Po jedné z nehod zůstala pouze poškozená cihlová konstrukce hlavního uzávěru plynu v ulici Plumlovská. "Škoda byla vyčíslena na 30 tisíc korun. Kdo a jakým vozidlem nehodu způsobil nyní policisté zjišťují," sdělila Urbánková.

03 nehoda1 03 nehoda2 03 nehoda3
03 nehoda4  03 nehoda5

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments