Dobrý večer, dnes je pátek 28.7.2017
svátek slaví Viktor,
zítra Marta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE Tropické teploty posledních dní vyhnaly Prostějovany k vodě  a  kromě aquaparku je už otevřeno i vrahovické koupaliště. V padesátimetrovém bazénu si uplynulou sobotu užívali letních radovánek i tito mladíci. Letos je přitom oblíbený „koupák“ ve Vrahovicích otevřen naposledy v režii místních sokolů, pak jej čeká rekonstrukce a provoz v režii Domovní správy.

Při sobotní návštěvě Večerníku nebylo vrahovické koupaliště plné, přestože odpolední teploty vystoupaly hodně nad třicítku. „Trošku jsem z toho zklamaný, ale dopoledne bylo pod mrakem, tak lidi asi zvolili chatu nebo chalupu,“ postěžoval si Rudolf Raška, starosta Sokola Vrahovice. Vzápětí ale nasadil úsměv. „Koupaliště se nám podařilo otevřít tak, jak jsme slíbili, tedy patnáctého června. Nejdříve jsme napustili jen dětský bazén a první víkend jsme nevybírali vstupné. Od pondělí devatenáctého června jsme ale rozjeli provoz naplno. Chceme se letos důstojně rozloučit s provozováním tohoto rodinného koupaliště,“ uvedl Raška. 
Voda v padesátimetrovém bazénu ve Vrahovicích měla v sobotu odpoledne čtyřiadvacet stupňů. Tedy lidově řečeno, byla jako kafe!


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • Navos farm
  • Hestego
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Kterou z politických stran byste v létě 2017 volili?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Postup eskáčka.

 Fotbalisté 1.SK Prostějov sice v přípravě doposud jen prohrávali, ale první soutěžní prověrku zvládli na výbornou. Na půdě Mohelnice vyhráli první kolo MOL Cupu 3:1, takže se svěřenci nového kouče Oldřicha Machaly mohou těšit na středeční los druhého dějství tuzemského poháru.

 

Zbavit se psa utopením?

Tohle může udělat jenom magor! Policisté vyšetřují drastický případ ze Ptení, kde majitel hodil psa do hluboké studny. Hasičům se ho sice podařilo vytáhnout, ovšem zvíře delší pobyt ve studené vodě nepřežilo. Proč to muž udělal, není dosud známo, vyšetřovatelé na otázky neodpovídají.

Osobnost týdne

TOMÁŠ SOMR
Jako neodmyslitelná součást a duše mezinárodního festivalu Keltská noc připravil i letos vynikající podívanou. Do kempu Žralok se o uplynulém víkendu sjely na dva tisíce fanoušků výborné muziky, starých keltských řemesel a fantastického jídla i pití. Prostě akce mezinárodního rozměru.


30 somr

Číslo týdne

11


Průtrž mračen z pondělí 10. července zanechala v Prostějově ještě větší škody, než se na první pohled zdálo. Proudy vody totiž také zdržely stavební práce při rekonstrukci náměstí Spojenců. Firma tak magistrátu ohlásila, že doba rekonstrukce se letos protáhne o jedenáct dní.

Výrok týdne

„JEDNEJTE RYCHLE, ODLÉTÁM NA ALJAŠKU!“


Lidovec Petr Kousal byl při jednání
zastupitelstva nervózní, v kapse ho
totiž hřály letenky na dovolenou...