Dobré dopoledne, dnes je pondělí 25.9.2017
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE Tropické teploty posledních dní vyhnaly Prostějovany k vodě  a  kromě aquaparku je už otevřeno i vrahovické koupaliště. V padesátimetrovém bazénu si uplynulou sobotu užívali letních radovánek i tito mladíci. Letos je přitom oblíbený „koupák“ ve Vrahovicích otevřen naposledy v režii místních sokolů, pak jej čeká rekonstrukce a provoz v režii Domovní správy.

Při sobotní návštěvě Večerníku nebylo vrahovické koupaliště plné, přestože odpolední teploty vystoupaly hodně nad třicítku. „Trošku jsem z toho zklamaný, ale dopoledne bylo pod mrakem, tak lidi asi zvolili chatu nebo chalupu,“ postěžoval si Rudolf Raška, starosta Sokola Vrahovice. Vzápětí ale nasadil úsměv. „Koupaliště se nám podařilo otevřít tak, jak jsme slíbili, tedy patnáctého června. Nejdříve jsme napustili jen dětský bazén a první víkend jsme nevybírali vstupné. Od pondělí devatenáctého června jsme ale rozjeli provoz naplno. Chceme se letos důstojně rozloučit s provozováním tohoto rodinného koupaliště,“ uvedl Raška. 
Voda v padesátimetrovém bazénu ve Vrahovicích měla v sobotu odpoledne čtyřiadvacet stupňů. Tedy lidově řečeno, byla jako kafe!


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • KSČM
 • SPD Okamura
 • Jelínek Svět klobásek
 • Fotbalový turnaj v Kralicích na Hané
 • maier
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Jak se vám líbily PROSTĚJOVSKÉ HANÁCKÉ SLAVNOSTI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Velkolepá akce.

Středeční Burza práce a vzdělání ve Společenském domě v Prostějově i jeho okolí nejenže potěšila, ale dokonce předčila veškerá očekávání. Při svém druhém ročníku zaznamenala ještě vyšší návštěvnost než vloni, i zájem firem a zástupců škol či učilišť. Každý se snažil do svých řad přilákat nové zájemce. 

 

Taková fušeřina!

Není to tak dávno, co magistrát měl obrovské trápení s firmou Skanska, která ani natřikrát nedokázala úspěšně dotáhnout rekonstrukci dlažby před radnicí na náměstí T. G. Masaryka. Když se konečně zdálo, že je chodník v pořádku, uplynulou sobotu se zde propadl pod starším chodcem. Je to vůbec možné?!

Osobnost týdne

KAMILA ŠTĚTAŘOVÁ
39 02 rafaelova copySedmadvacetiletá boubelka z Pivína se minulé úterý zúčastnila finále sooutěže MISS Prima křivky 2017 v Praze. Korunky za vítězství v soutěži, ve které mají prioritu krásné oblé křivky, se sice nedočkala. Výhru však slavila ve vložené soutěži, v níž o nejkrásnější ženě hlasovali uživatelé Facebooku. 

Číslo týdne

69 999 987

Nedejte se zmást, v případě tohoto čísla nejde o jackpot Sportky! Bez třinácti korun rovných sedmdesát milionů korun ale dluží aktuálně občané Prostějově své radnici. Neplatiči mají na magistrátu „sekeru“ především za odvoz odpadu, nájemné a pokuty za dopravní přestupky. 

Výrok týdne

„TAK VELKÝHO

HAJZLA HOLT

NA ZÁDECH

NEODNESU!“

Šofér bagru, který s píchlou pneumatikou

zaparkoval na vyhrazeném parkovišti

před redakcí Večerníku, se takto svérazně

omlouval, že zabírá místo našim vozidlům