Dobré dopoledne, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dobrá znalost angličtiny je dnes základním požadavkem zaměstnavatelů při přijímání nových zaměstnanců. Bohužel dnes již nestačí pouhé slovní ujištění, že jste se jazyk pilně učili celou školní docházku a že ho tedy skvěle ovládáte. Potřebujete mít nějaký doklad. Nejlépe s mezinárodní platností. A ten nedostanete jinak, než složením příslušných jazykových zkoušek…

V prostějovské jazykové škole BIG BEN mohou Vaše děti takový certifikát získat, a to ještě během studia na střední, či dokonce základní škole. Mladí angličtináři z Big Benu u zkoušek každoročně dosahují vynikajících výsledků. Celkově se letos v červnu účastnilo zkoušek Cambridge KET, PET a FCE 24 dětí z Big Benu. Všechny děti v nich uspěly, šestnáct s vyznamenáním. Dva ze studentů, Jonáš Peterka a Mariana Kotrlová, dokonce získali certifikát FCE s nejvyšší známkou Grade A.
„Jako každý rok musím i letos děti velmi pochválit. Udržely pro naši školu historicky 100% úspěšnost. Ze 110 studentů nám u zkoušky nepropadl za 8 let ani jediný. Přitom celosvětový průměr neúspěšných kandidátů překračuje 30 %,“ vysvětlila výjimečnost výsledků ředitelka jazykové školy Big Ben Zuzana Šutová.
Dětským zájemcům o studium letos v Big Benu nabízí přes 40 jazykových kurzů ve 14 úrovních. Výuka startuje v týdnu od 24. září a šance na přihlášení stále trvá, byť většina kurzů je již od květnového zápisu obsazena.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments