Dobré odpoledne, dnes je úterý 19.9.2017
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

„Miroslav Pišťák je celý divý po různých metálech, tak mu nějaký nabídneme, a on se kvůli němu bude trmácet třeba až do Teplic.“ Tato myšlenka stála za nápadem sedmnáctiletého Jakuba Čecha nabídnout bývalému primátorovi fiktivní pamětní odznak sv. Kláruse. Jenže realita byla jiná, exprimátor se z předávání odznaku zdvořile omluvil. Mladý „aktivista“ proto za Pišťákem alespoň uplynulou středu poslal falešného kněze. Ten jej přijal ve své kanceláři, což Čech označil za projev „nedostatku kritického myšlení“ a pochlubil se tím na sociálních sítích. Odmítavé reakce na jeho „fintu“ na sebe nenechaly dlouho čekat...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+3 #17 Ben Gurion 2017-09-15 02:13
Cituji perless:
Z celého článku mě pohoršuje snad jen to, že Pišťák má ještě kancelář..

stařec, který propásl chvíli odejít se ctí, nyní jej doprovodí vždy všude přítomná pachuť a ostuda, bez ohledu na počtu řádů, plaket a vyznamenání, Štastnou cestu na odpočinek, pane ex..
.
Citovat
+4 #16 perless 2017-09-13 12:56
Z celého článku mě pohoršuje snad jen to, že Pišťák má ještě kancelář..
Citovat
+3 #15 Yvona Gemerková 2017-09-12 14:37
A nezapomínejte , že komenda svatolazariánsk ého řáu v Prostějově byla stejně falešná, jako Čechuův pamětní odznak sv. Kláruse. Jenže tu si vymyslel sám Pišták, takže vše dovoleno a Kadlec z této redakce mu ještě lezl do posvěceného biskupu. A nyní se tam radostně přidává Zaoral, který se jinak uspokojuje nad začínajícími [zakázané slovo]ohvězdami prostějovského původu. Bože, to se tomu Hanápressu daří. Něco tak kvalitního by se jistě líbilo i Zemanovi,.
Citovat
+1 #14 Puma 2017-09-12 14:08
Cituji HN:
A vyplatil už Večerník zmíněným aktérům nějaký honorář za zvýšení sledovanosti?

Kadlec věnoval do tomboly náboženský chorál.
Citovat
+8 #13 Zatloukal Miroslav 2017-09-12 08:55
Pistak je komunistickej,m ilicionarskej zlodej a pras.
Citovat
+5 #12 HN 2017-09-12 03:00
A vyplatil už Večerník zmíněným aktérům nějaký honorář za zvýšení sledovanosti?
Citovat
+9 #11 miro 2017-09-11 16:28
Pišťák je figurka. Máme tu jiné filuty. Pospíšil, Hemerková, převlečenci z ODS, dnes "slavné" PVčko. Na ty je ale Jakub krátkej.
Citovat
-4 #10 miro 2017-09-11 16:25
Cituji Karel Marhory:
Je opravdu zvláštní, že tak bystrý člověk s tolika životními zkušenosti, který byl již v Komendě Svatolazaského řádu, potom přešel jinam a byl pasován na Rytíře strážce Božího hrobu, dokonce Msgr. Graubnerem, tedy v křesťanských věcech se skutečně vyzná, se nechá napálit klukem s papírovým kolárkem, který měl přilepen ISOLEPOU!! A klukovi říká :"otče Hanuši", přísahá, že krabičku s odznakem otevře až v neděli po bohoslužbě. A ještě stihne URAZIT VŠECHNY VĚŘÍCÍ, jelikož napíše věnování do SVATÉ KNIHY BIBLE!! Pane Pišťáku, do BIBLE se nic nesmí psát!! Omluvte se všem věřícím, že jste čmáral do Bible.

Omluvit se věřícím, že něco napíše do nějakého výtisku? Nejste blázen? Co budete dělat, až z té papírové bichle vytrhne pár stránek? Budete ho chtít zabít jako muslimáci? Bible je obyčejná knižka. Nedělejte z ní božský předmět!
Citovat
+6 #9 Puma 2017-09-11 15:43
Jakube,obdivuji vás.Odhalovat hlupáky je sice přímo poslání,ale kdo ví kam vás to dovede.Hlupáků je jako máku a čím větší,tím se dere výš a výš.Budete to mít v životě těžké.Odhalený hlupák těžko nese ponížení a rád a s chutí se mstí.To není divoké prase,které když má prasečí mor,tak ho odprásknete.I hlupák má lidská práva.......... ......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
+2 #8 Puma 2017-09-11 15:38
Cituji Tomáš Novák:
Hrůza! To by se za komunistů nestalo!!!

Už ty komunisty nechte spát.Ty už mají po revoluci.Na ty už každý rozumný se.e.Jen hlupáci vzpomínají,jak byli jednou v životě důležití a mocní.Přitom ty jejich blbosti a [zakázané slovo]itu budeme napravovat ještě mnoho let.
Citovat
 • Burza práce a vzdělání
 • klobasy
 • Atletická velká cena
 • Plumlovské Vinobraní
 • john crane
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Jak se vám líbily PROSTĚJOVSKÉ HANÁCKÉ SLAVNOSTI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Fantazii se meze nekladou

O přípravách instalace sochy sedícího Jiřího Wolkera na lavičce na náměstí T. G. Masaryka Večerník již informoval. Autor sochy architekt Miloš Karásek z Bratislavy se ale Večerníku svěřil, že jeho dalším plánem je čůrající Hanačka před Zlatou bránou. Proč ne? Velmi dobrý a originální nápad! 

 

To myslí vážně?! 

I když je na vzestupu a přestože to pod jeho vedením dotáhla na první příčku světového žebříčku, rozhodla se tenistka Karolína Plíšková, že zčistajasna ukončí spolupráci s trenérem prostějovského klubu Davidem Kotyzou. Prý kvůli neshodám ve strategii. Stále více se proslýchá, že tu „strategii“ určuje pouze jistý Hrdlička...

Osobnost týdne

BARBORA POLÁKOVÁ 
Největší hvězdou kulturního programu v rámci Hanáckých slavností na prostějovském náměstí byla bezesporu Barbora Poláková. Herečka a zpěvačka při svém koncertu pochopitelně nemohla opomenout svůj největší hit. „Nafrněné“ tleskalo zaplněné náměstí včetně jejího manžela Pavla Lišky s dcerou. 

38 02 polakova copy

Číslo týdne

86


Do bojů o poslanecké mandáty vysílá v Olomouckém kraji své kandidáty celkem šestadvacet politických stran a hnutí. A na listinách jsme objevili hned šestaosmdesát želízek v ohni z prostějovského regionu. Kdo z nich uspěje a dostane se do Parlamentu ČR? 

Výrok týdne

„NA CO BYCH

SI TU KNÍŽKU

KUPOVALA, KDYŽ

JI NEPOUŽIJI...“

Jedna ze studentek mířících ráno do školní lavice jasně odpověděla kamarádce, proč si nehodlá obstarat jednu z učebnic českého jazyka...