Dobrý večer, dnes je středa 22.11.2017
svátek slaví Cecílie,
zítra Klement
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

„Miroslav Pišťák je celý divý po různých metálech, tak mu nějaký nabídneme, a on se kvůli němu bude trmácet třeba až do Teplic.“ Tato myšlenka stála za nápadem sedmnáctiletého Jakuba Čecha nabídnout bývalému primátorovi fiktivní pamětní odznak sv. Kláruse. Jenže realita byla jiná, exprimátor se z předávání odznaku zdvořile omluvil. Mladý „aktivista“ proto za Pišťákem alespoň uplynulou středu poslal falešného kněze. Ten jej přijal ve své kanceláři, což Čech označil za projev „nedostatku kritického myšlení“ a pochlubil se tím na sociálních sítích. Odmítavé reakce na jeho „fintu“ na sebe nenechaly dlouho čekat...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+3 #17 Ben Gurion 2017-09-15 02:13
Cituji perless:
Z celého článku mě pohoršuje snad jen to, že Pišťák má ještě kancelář..

stařec, který propásl chvíli odejít se ctí, nyní jej doprovodí vždy všude přítomná pachuť a ostuda, bez ohledu na počtu řádů, plaket a vyznamenání, Štastnou cestu na odpočinek, pane ex..
.
Citovat
+4 #16 perless 2017-09-13 12:56
Z celého článku mě pohoršuje snad jen to, že Pišťák má ještě kancelář..
Citovat
+3 #15 Yvona Gemerková 2017-09-12 14:37
A nezapomínejte , že komenda svatolazariánsk ého řáu v Prostějově byla stejně falešná, jako Čechuův pamětní odznak sv. Kláruse. Jenže tu si vymyslel sám Pišták, takže vše dovoleno a Kadlec z této redakce mu ještě lezl do posvěceného biskupu. A nyní se tam radostně přidává Zaoral, který se jinak uspokojuje nad začínajícími [zakázané slovo]ohvězdami prostějovského původu. Bože, to se tomu Hanápressu daří. Něco tak kvalitního by se jistě líbilo i Zemanovi,.
Citovat
+1 #14 Puma 2017-09-12 14:08
Cituji HN:
A vyplatil už Večerník zmíněným aktérům nějaký honorář za zvýšení sledovanosti?

Kadlec věnoval do tomboly náboženský chorál.
Citovat
+8 #13 Zatloukal Miroslav 2017-09-12 08:55
Pistak je komunistickej,m ilicionarskej zlodej a pras.
Citovat
+5 #12 HN 2017-09-12 03:00
A vyplatil už Večerník zmíněným aktérům nějaký honorář za zvýšení sledovanosti?
Citovat
+9 #11 miro 2017-09-11 16:28
Pišťák je figurka. Máme tu jiné filuty. Pospíšil, Hemerková, převlečenci z ODS, dnes "slavné" PVčko. Na ty je ale Jakub krátkej.
Citovat
-4 #10 miro 2017-09-11 16:25
Cituji Karel Marhory:
Je opravdu zvláštní, že tak bystrý člověk s tolika životními zkušenosti, který byl již v Komendě Svatolazaského řádu, potom přešel jinam a byl pasován na Rytíře strážce Božího hrobu, dokonce Msgr. Graubnerem, tedy v křesťanských věcech se skutečně vyzná, se nechá napálit klukem s papírovým kolárkem, který měl přilepen ISOLEPOU!! A klukovi říká :"otče Hanuši", přísahá, že krabičku s odznakem otevře až v neděli po bohoslužbě. A ještě stihne URAZIT VŠECHNY VĚŘÍCÍ, jelikož napíše věnování do SVATÉ KNIHY BIBLE!! Pane Pišťáku, do BIBLE se nic nesmí psát!! Omluvte se všem věřícím, že jste čmáral do Bible.

Omluvit se věřícím, že něco napíše do nějakého výtisku? Nejste blázen? Co budete dělat, až z té papírové bichle vytrhne pár stránek? Budete ho chtít zabít jako muslimáci? Bible je obyčejná knižka. Nedělejte z ní božský předmět!
Citovat
+6 #9 Puma 2017-09-11 15:43
Jakube,obdivuji vás.Odhalovat hlupáky je sice přímo poslání,ale kdo ví kam vás to dovede.Hlupáků je jako máku a čím větší,tím se dere výš a výš.Budete to mít v životě těžké.Odhalený hlupák těžko nese ponížení a rád a s chutí se mstí.To není divoké prase,které když má prasečí mor,tak ho odprásknete.I hlupák má lidská práva.......... ......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
+2 #8 Puma 2017-09-11 15:38
Cituji Tomáš Novák:
Hrůza! To by se za komunistů nestalo!!!

Už ty komunisty nechte spát.Ty už mají po revoluci.Na ty už každý rozumný se.e.Jen hlupáci vzpomínají,jak byli jednou v životě důležití a mocní.Přitom ty jejich blbosti a [zakázané slovo]itu budeme napravovat ještě mnoho let.
Citovat
 • Restaurant Day
 • Charita
 • fynsis
 • optika
 • agel
 • Fischer Automotive
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - Seriál restaurací

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Brněnská do nového.

Vzali to fofrem, ale co už teď! Krajský úřad Olomouckého kraje naprosto nečekaně a na poslední chvíli oznámil prostějovskému magistrátu, že rekonstrukce silnice v Brněnské ulici bude zahájena už příští týden. Město narychlo zajišťuje objízdné trasy a radní mají z uzavírky obavy. Půlka ulice se ale rychle oblékne do nového!

 

Organizace skřípala.

V úterý odpoledne se začala nakládat historická lokomotiva, která zkrášlovala prostor před hlavním nádražím v Prostějově od roku 1980. Stěhování do muzea Českých drah se ale nečekaně protáhlo, organizace nakládky totiž absolutně vázla. Musel být povolán druhý jeřáb a tahač přijel až pozdě večer...  

Osobnost týdne

ALOIS MLČOCH

Starosta SDH Určice předal uplynulou sobotu na akci Uspávání zvířátek ředitelce místní mateřinky, prostějovské Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Radost a Dětskému domovu v Plumlově finanční šeky či věcné dary. Všechny peníze hasiči vybrali na dobrovolném vstupném z celé řady akcí, které v obci pořádají. K tomu sbor přidal i finance získané za druhé místo v celostátní anketě Dobrovolní hasiči roku 2016. 

47 02 mlcoch

Číslo týdne

324

Přesně tolik dní probíhalo oficiálně pátrání po muži, který 20. prosince loňského roku přepadl tenistku Petru Kvitovou v bytě domu v Jezdecké ulici. Neúspěch ve vyšetřování prezentovali na tiskové konferenci krajští kriminalisté. Alespoň že vyvrátili fámy, podle níž si hráčka prostějovského klubu pořezala ruku sama...

Výrok týdne

„EMOCE NĚJAKÉ BYLY, ALE URČITĚ

SE NEHÁDÁME OD VEČERA DO RÁNA!

Miroslav Pišťák exkluzivně pro Večerník vysvětlil svoji

rezignaci na post šéfa Klubu zastupitelů ČSSD v Prostějově