Dobré odpoledne, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

„Miroslav Pišťák je celý divý po různých metálech, tak mu nějaký nabídneme, a on se kvůli němu bude trmácet třeba až do Teplic.“ Tato myšlenka stála za nápadem sedmnáctiletého Jakuba Čecha nabídnout bývalému primátorovi fiktivní pamětní odznak sv. Kláruse. Jenže realita byla jiná, exprimátor se z předávání odznaku zdvořile omluvil. Mladý „aktivista“ proto za Pišťákem alespoň uplynulou středu poslal falešného kněze. Ten jej přijal ve své kanceláři, což Čech označil za projev „nedostatku kritického myšlení“ a pochlubil se tím na sociálních sítích. Odmítavé reakce na jeho „fintu“ na sebe nenechaly dlouho čekat...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+3 #17 Ben Gurion 2017-09-15 02:13
Cituji perless:
Z celého článku mě pohoršuje snad jen to, že Pišťák má ještě kancelář..

stařec, který propásl chvíli odejít se ctí, nyní jej doprovodí vždy všude přítomná pachuť a ostuda, bez ohledu na počtu řádů, plaket a vyznamenání, Štastnou cestu na odpočinek, pane ex..
.
Citovat
+4 #16 perless 2017-09-13 12:56
Z celého článku mě pohoršuje snad jen to, že Pišťák má ještě kancelář..
Citovat
+3 #15 Yvona Gemerková 2017-09-12 14:37
A nezapomínejte , že komenda svatolazariánsk ého řáu v Prostějově byla stejně falešná, jako Čechuův pamětní odznak sv. Kláruse. Jenže tu si vymyslel sám Pišták, takže vše dovoleno a Kadlec z této redakce mu ještě lezl do posvěceného biskupu. A nyní se tam radostně přidává Zaoral, který se jinak uspokojuje nad začínajícími [zakázané slovo]ohvězdami prostějovského původu. Bože, to se tomu Hanápressu daří. Něco tak kvalitního by se jistě líbilo i Zemanovi,.
Citovat
+1 #14 Puma 2017-09-12 14:08
Cituji HN:
A vyplatil už Večerník zmíněným aktérům nějaký honorář za zvýšení sledovanosti?

Kadlec věnoval do tomboly náboženský chorál.
Citovat
+8 #13 Zatloukal Miroslav 2017-09-12 08:55
Pistak je komunistickej,m ilicionarskej zlodej a pras.
Citovat
+5 #12 HN 2017-09-12 03:00
A vyplatil už Večerník zmíněným aktérům nějaký honorář za zvýšení sledovanosti?
Citovat
+9 #11 miro 2017-09-11 16:28
Pišťák je figurka. Máme tu jiné filuty. Pospíšil, Hemerková, převlečenci z ODS, dnes "slavné" PVčko. Na ty je ale Jakub krátkej.
Citovat
-4 #10 miro 2017-09-11 16:25
Cituji Karel Marhory:
Je opravdu zvláštní, že tak bystrý člověk s tolika životními zkušenosti, který byl již v Komendě Svatolazaského řádu, potom přešel jinam a byl pasován na Rytíře strážce Božího hrobu, dokonce Msgr. Graubnerem, tedy v křesťanských věcech se skutečně vyzná, se nechá napálit klukem s papírovým kolárkem, který měl přilepen ISOLEPOU!! A klukovi říká :"otče Hanuši", přísahá, že krabičku s odznakem otevře až v neděli po bohoslužbě. A ještě stihne URAZIT VŠECHNY VĚŘÍCÍ, jelikož napíše věnování do SVATÉ KNIHY BIBLE!! Pane Pišťáku, do BIBLE se nic nesmí psát!! Omluvte se všem věřícím, že jste čmáral do Bible.

Omluvit se věřícím, že něco napíše do nějakého výtisku? Nejste blázen? Co budete dělat, až z té papírové bichle vytrhne pár stránek? Budete ho chtít zabít jako muslimáci? Bible je obyčejná knižka. Nedělejte z ní božský předmět!
Citovat
+6 #9 Puma 2017-09-11 15:43
Jakube,obdivuji vás.Odhalovat hlupáky je sice přímo poslání,ale kdo ví kam vás to dovede.Hlupáků je jako máku a čím větší,tím se dere výš a výš.Budete to mít v životě těžké.Odhalený hlupák těžko nese ponížení a rád a s chutí se mstí.To není divoké prase,které když má prasečí mor,tak ho odprásknete.I hlupák má lidská práva.......... ......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
+2 #8 Puma 2017-09-11 15:38
Cituji Tomáš Novák:
Hrůza! To by se za komunistů nestalo!!!

Už ty komunisty nechte spát.Ty už mají po revoluci.Na ty už každý rozumný se.e.Jen hlupáci vzpomínají,jak byli jednou v životě důležití a mocní.Přitom ty jejich blbosti a [zakázané slovo]itu budeme napravovat ještě mnoho let.
Citovat
 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě