Dobré odpoledne, dnes je úterý 19.9.2017
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Tak tohle bylo přes čáru! Přestože i v redakci Večerníku máme rádi legraci a kanadské žertíky, je nutno mít na paměti, že existují jisté mantinely. Jeden takový v uplynulém týdnu překročil jistý Jakub Čech. Sedmnáctiletý aktivista si totiž nemilosrdně „vystřelil“ z o jednašedesát roků staršího muže, notabene bývalého primátora Statutárního města Prostějov a dlouholeté tváře úspěšného hospodaření radnice. Na politickou kariéru Miroslava Pišťáka mohou existovat různé pohledy, ale úctu si zaslouží i sebenepřijatelný protivník.

Čech při lsti nejenže nectil společenská pravidla ani respekt ke starším lidem, ale hlavně vědomě lhal a podváděl. K tomu si navíc vzal na pomoc církev a samotného Boha! Nebudu předjímat ani soudit, ale takové kroky se obvykle nevyplácejí...
Takto se chová ten správný mravokárce, který už po dva roky moralizuje všechny okolo včetně celého úřednického aparátu prostějovského magistrátu?

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+3 #6 Puma 2017-09-16 10:55
Cituji perless:
Píšete "úctu si zaslouží i sebenepřijatelný protivník" , určitě ne, úcta je ohleduplný a dobrovolný projev vůči druhé osobě.

A také píšete "bývalého primátora Statutárního města Prostějov", ještě napište (připomeňte) proč je bývalý, a pak se vraťte, k té úctě..

Pan bývalý založil tradici,kdy si začal kupovati rating.A pak si s koupeným chodil a chlubil se.Trapárna.
Citovat
+2 #5 perless 2017-09-14 13:08
Píšete "úctu si zaslouží i sebenepřijateln ý protivník" , určitě ne, úcta je ohleduplný a dobrovolný projev vůči druhé osobě.

A také píšete "bývalého primátora Statutárního města Prostějov", ještě napište (připomeňte) proč je bývalý, a pak se vraťte, k té úctě..
Citovat
+2 #4 JARDA NOVÁK 2017-09-13 20:22
Pumo já bych je nenazval šašky ale všeho schopní podvodníci.
Citovat
-1 #3 John 2017-09-13 19:52
Kubo, přál bych Ti, aby se Ti v hlavě už konečně rozsvítilo. Někdy málo znamená hodně. Nevidíš si tkzv. do huby jako tvůj otec. Hold jablko nespadlo daleko od stromu. :o
Citovat
+3 #2 Puma 2017-09-13 18:45
Když někde vládnout šašci,tak je normální,že si z nich zbytek populace dělá p.del.
Citovat
+1 #1 Bob 2017-09-13 16:58
Osobně p. Pišťáka nemusím, ale to co si dovoluje mladý Čech to už je opravdu na opováženou. Jakube ani bych se nedivil, kdyby ti někdo pocuchal ten tvůj dívčí obličej.
Citovat
 • Burza práce a vzdělání
 • klobasy
 • Atletická velká cena
 • Plumlovské Vinobraní
 • john crane
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Jak se vám líbily PROSTĚJOVSKÉ HANÁCKÉ SLAVNOSTI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Fantazii se meze nekladou

O přípravách instalace sochy sedícího Jiřího Wolkera na lavičce na náměstí T. G. Masaryka Večerník již informoval. Autor sochy architekt Miloš Karásek z Bratislavy se ale Večerníku svěřil, že jeho dalším plánem je čůrající Hanačka před Zlatou bránou. Proč ne? Velmi dobrý a originální nápad! 

 

To myslí vážně?! 

I když je na vzestupu a přestože to pod jeho vedením dotáhla na první příčku světového žebříčku, rozhodla se tenistka Karolína Plíšková, že zčistajasna ukončí spolupráci s trenérem prostějovského klubu Davidem Kotyzou. Prý kvůli neshodám ve strategii. Stále více se proslýchá, že tu „strategii“ určuje pouze jistý Hrdlička...

Osobnost týdne

BARBORA POLÁKOVÁ 
Největší hvězdou kulturního programu v rámci Hanáckých slavností na prostějovském náměstí byla bezesporu Barbora Poláková. Herečka a zpěvačka při svém koncertu pochopitelně nemohla opomenout svůj největší hit. „Nafrněné“ tleskalo zaplněné náměstí včetně jejího manžela Pavla Lišky s dcerou. 

38 02 polakova copy

Číslo týdne

86


Do bojů o poslanecké mandáty vysílá v Olomouckém kraji své kandidáty celkem šestadvacet politických stran a hnutí. A na listinách jsme objevili hned šestaosmdesát želízek v ohni z prostějovského regionu. Kdo z nich uspěje a dostane se do Parlamentu ČR? 

Výrok týdne

„NA CO BYCH

SI TU KNÍŽKU

KUPOVALA, KDYŽ

JI NEPOUŽIJI...“

Jedna ze studentek mířících ráno do školní lavice jasně odpověděla kamarádce, proč si nehodlá obstarat jednu z učebnic českého jazyka...