Dobré odpoledne, dnes je středa 20.6.2018
svátek slaví Květa,
zítra Alois
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Tak tohle bylo přes čáru! Přestože i v redakci Večerníku máme rádi legraci a kanadské žertíky, je nutno mít na paměti, že existují jisté mantinely. Jeden takový v uplynulém týdnu překročil jistý Jakub Čech. Sedmnáctiletý aktivista si totiž nemilosrdně „vystřelil“ z o jednašedesát roků staršího muže, notabene bývalého primátora Statutárního města Prostějov a dlouholeté tváře úspěšného hospodaření radnice. Na politickou kariéru Miroslava Pišťáka mohou existovat různé pohledy, ale úctu si zaslouží i sebenepřijatelný protivník.

Čech při lsti nejenže nectil společenská pravidla ani respekt ke starším lidem, ale hlavně vědomě lhal a podváděl. K tomu si navíc vzal na pomoc církev a samotného Boha! Nebudu předjímat ani soudit, ale takové kroky se obvykle nevyplácejí...
Takto se chová ten správný mravokárce, který už po dva roky moralizuje všechny okolo včetně celého úřednického aparátu prostějovského magistrátu?

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #7 Yvona Gemerková 2017-09-20 00:41
Pan EX dávbno propásl čas včas odejít, a rozhodně on není představitelem moudrého stáří Toho moudrého stáří, které oslavují spisovatelé. Ale každé stáří, žel, není moudré.Tohle je například ultraješitné a lačné odznaků, plaket, medalí a řádů. Jako Vlasta Burian v onom proslaveném filmu o ostrostřelci. Ani lichometné výroky všech redaktorů proradniční tiskoviny neskryjí to, že už měl dávno jezdit se svými vrstevníky po lázních a nevelet policii a neradit radním. Ani skandál s NOC ho nesejme?"! Muí zde opravdu vládnout GERONTOKRACIE ?!

Vzpomínáte na titulky Rudého práva blahé paměti? Psi štěkají, ale karavana jde dál.
Citovat
+4 #6 Puma 2017-09-16 10:55
Cituji perless:
Píšete "úctu si zaslouží i sebenepřijatelný protivník" , určitě ne, úcta je ohleduplný a dobrovolný projev vůči druhé osobě.

A také píšete "bývalého primátora Statutárního města Prostějov", ještě napište (připomeňte) proč je bývalý, a pak se vraťte, k té úctě..

Pan bývalý založil tradici,kdy si začal kupovati rating.A pak si s koupeným chodil a chlubil se.Trapárna.
Citovat
+3 #5 perless 2017-09-14 13:08
Píšete "úctu si zaslouží i sebenepřijateln ý protivník" , určitě ne, úcta je ohleduplný a dobrovolný projev vůči druhé osobě.

A také píšete "bývalého primátora Statutárního města Prostějov", ještě napište (připomeňte) proč je bývalý, a pak se vraťte, k té úctě..
Citovat
+3 #4 JARDA NOVÁK 2017-09-13 20:22
Pumo já bych je nenazval šašky ale všeho schopní podvodníci.
Citovat
-2 #3 John 2017-09-13 19:52
Kubo, přál bych Ti, aby se Ti v hlavě už konečně rozsvítilo. Někdy málo znamená hodně. Nevidíš si tkzv. do huby jako tvůj otec. Hold jablko nespadlo daleko od stromu. :o
Citovat
+4 #2 Puma 2017-09-13 18:45
Když někde vládnout šašci,tak je normální,že si z nich zbytek populace dělá p.del.
Citovat
0 #1 Bob 2017-09-13 16:58
Osobně p. Pišťáka nemusím, ale to co si dovoluje mladý Čech to už je opravdu na opováženou. Jakube ani bych se nedivil, kdyby ti někdo pocuchal ten tvůj dívčí obličej.
Citovat
  • Legendy na Přehradě
  • Hořava cup
  • kvh
  • fokus
  • supersektor
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI LÁZNĚ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Léto budiž pochváleno!

To kalendářní sice do Prostějova ještě nedorazilo, ovšem to kulturní ano! Prostějovské léto 2018 začalo uplynulý čtvrtek, a to pěkně zostra. Kapela Slza přilákala na náměstí T.G. Masaryka přes tisícovku mladých lidí, kteří při koncertu vytvořili bouřlivou atmosféru. A to předtím proběhl kurz první pomoci...

Otevřená okna se vymstila.

Kriminální policie vyšetřuje otřesný případ z Kostelce na Hané. Zatím neznámý muž tam předminulý víkend vnikl otevřeným oknem do rodinného domu v centru města a přinutil spící ženu k sexuálním praktikám. Zatím v tuto chvíli není jasné, zda šlo o náhodu nebo šel násilník najisto.

Osobnost týdne

JANA GÁBOROVÁ
Referentka vnějších vztahů prostějovského magistrátu se na popáté dočkala. Bývalá reportérka Českého rozhlasu, která funguje jako tisková mluvčí statutárního města Prostějov, byla zvolena do Rady ČTK, kam ji nominovalo hnutí Svoboda a přímé demokracie Tomia Okamury.

gaborova

Číslo týdne

 -229
Vývoj nezaměstnanosti v Prostějově dospěl k dalšímu rekordnímu číslu a také zajímavému faktu. Aktuálně je totiž bez práce 1 861 lidí, což je historicky nejméně, ale hlavně je tu druhý podstatný fakt. Počet registrovaných volných míst je na „pracáku“ 2160, což je tedy o necelé tři stovky více! Nejsou holt lidi. A hned tak nebudou...

Výrok týdne