Dobrý večer, dnes je středa 22.11.2017
svátek slaví Cecílie,
zítra Klement
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Tak tohle bylo přes čáru! Přestože i v redakci Večerníku máme rádi legraci a kanadské žertíky, je nutno mít na paměti, že existují jisté mantinely. Jeden takový v uplynulém týdnu překročil jistý Jakub Čech. Sedmnáctiletý aktivista si totiž nemilosrdně „vystřelil“ z o jednašedesát roků staršího muže, notabene bývalého primátora Statutárního města Prostějov a dlouholeté tváře úspěšného hospodaření radnice. Na politickou kariéru Miroslava Pišťáka mohou existovat různé pohledy, ale úctu si zaslouží i sebenepřijatelný protivník.

Čech při lsti nejenže nectil společenská pravidla ani respekt ke starším lidem, ale hlavně vědomě lhal a podváděl. K tomu si navíc vzal na pomoc církev a samotného Boha! Nebudu předjímat ani soudit, ale takové kroky se obvykle nevyplácejí...
Takto se chová ten správný mravokárce, který už po dva roky moralizuje všechny okolo včetně celého úřednického aparátu prostějovského magistrátu?

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #7 Yvona Gemerková 2017-09-20 00:41
Pan EX dávbno propásl čas včas odejít, a rozhodně on není představitelem moudrého stáří Toho moudrého stáří, které oslavují spisovatelé. Ale každé stáří, žel, není moudré.Tohle je například ultraješitné a lačné odznaků, plaket, medalí a řádů. Jako Vlasta Burian v onom proslaveném filmu o ostrostřelci. Ani lichometné výroky všech redaktorů proradniční tiskoviny neskryjí to, že už měl dávno jezdit se svými vrstevníky po lázních a nevelet policii a neradit radním. Ani skandál s NOC ho nesejme?"! Muí zde opravdu vládnout GERONTOKRACIE ?!

Vzpomínáte na titulky Rudého práva blahé paměti? Psi štěkají, ale karavana jde dál.
Citovat
+4 #6 Puma 2017-09-16 10:55
Cituji perless:
Píšete "úctu si zaslouží i sebenepřijatelný protivník" , určitě ne, úcta je ohleduplný a dobrovolný projev vůči druhé osobě.

A také píšete "bývalého primátora Statutárního města Prostějov", ještě napište (připomeňte) proč je bývalý, a pak se vraťte, k té úctě..

Pan bývalý založil tradici,kdy si začal kupovati rating.A pak si s koupeným chodil a chlubil se.Trapárna.
Citovat
+3 #5 perless 2017-09-14 13:08
Píšete "úctu si zaslouží i sebenepřijateln ý protivník" , určitě ne, úcta je ohleduplný a dobrovolný projev vůči druhé osobě.

A také píšete "bývalého primátora Statutárního města Prostějov", ještě napište (připomeňte) proč je bývalý, a pak se vraťte, k té úctě..
Citovat
+3 #4 JARDA NOVÁK 2017-09-13 20:22
Pumo já bych je nenazval šašky ale všeho schopní podvodníci.
Citovat
-2 #3 John 2017-09-13 19:52
Kubo, přál bych Ti, aby se Ti v hlavě už konečně rozsvítilo. Někdy málo znamená hodně. Nevidíš si tkzv. do huby jako tvůj otec. Hold jablko nespadlo daleko od stromu. :o
Citovat
+4 #2 Puma 2017-09-13 18:45
Když někde vládnout šašci,tak je normální,že si z nich zbytek populace dělá p.del.
Citovat
0 #1 Bob 2017-09-13 16:58
Osobně p. Pišťáka nemusím, ale to co si dovoluje mladý Čech to už je opravdu na opováženou. Jakube ani bych se nedivil, kdyby ti někdo pocuchal ten tvůj dívčí obličej.
Citovat
 • Restaurant Day
 • Charita
 • fynsis
 • optika
 • agel
 • Fischer Automotive
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - Seriál restaurací

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Brněnská do nového.

Vzali to fofrem, ale co už teď! Krajský úřad Olomouckého kraje naprosto nečekaně a na poslední chvíli oznámil prostějovskému magistrátu, že rekonstrukce silnice v Brněnské ulici bude zahájena už příští týden. Město narychlo zajišťuje objízdné trasy a radní mají z uzavírky obavy. Půlka ulice se ale rychle oblékne do nového!

 

Organizace skřípala.

V úterý odpoledne se začala nakládat historická lokomotiva, která zkrášlovala prostor před hlavním nádražím v Prostějově od roku 1980. Stěhování do muzea Českých drah se ale nečekaně protáhlo, organizace nakládky totiž absolutně vázla. Musel být povolán druhý jeřáb a tahač přijel až pozdě večer...  

Osobnost týdne

ALOIS MLČOCH

Starosta SDH Určice předal uplynulou sobotu na akci Uspávání zvířátek ředitelce místní mateřinky, prostějovské Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Radost a Dětskému domovu v Plumlově finanční šeky či věcné dary. Všechny peníze hasiči vybrali na dobrovolném vstupném z celé řady akcí, které v obci pořádají. K tomu sbor přidal i finance získané za druhé místo v celostátní anketě Dobrovolní hasiči roku 2016. 

47 02 mlcoch

Číslo týdne

324

Přesně tolik dní probíhalo oficiálně pátrání po muži, který 20. prosince loňského roku přepadl tenistku Petru Kvitovou v bytě domu v Jezdecké ulici. Neúspěch ve vyšetřování prezentovali na tiskové konferenci krajští kriminalisté. Alespoň že vyvrátili fámy, podle níž si hráčka prostějovského klubu pořezala ruku sama...

Výrok týdne

„EMOCE NĚJAKÉ BYLY, ALE URČITĚ

SE NEHÁDÁME OD VEČERA DO RÁNA!

Miroslav Pišťák exkluzivně pro Večerník vysvětlil svoji

rezignaci na post šéfa Klubu zastupitelů ČSSD v Prostějově