Dobré odpoledne, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Tak tohle bylo přes čáru! Přestože i v redakci Večerníku máme rádi legraci a kanadské žertíky, je nutno mít na paměti, že existují jisté mantinely. Jeden takový v uplynulém týdnu překročil jistý Jakub Čech. Sedmnáctiletý aktivista si totiž nemilosrdně „vystřelil“ z o jednašedesát roků staršího muže, notabene bývalého primátora Statutárního města Prostějov a dlouholeté tváře úspěšného hospodaření radnice. Na politickou kariéru Miroslava Pišťáka mohou existovat různé pohledy, ale úctu si zaslouží i sebenepřijatelný protivník.

Čech při lsti nejenže nectil společenská pravidla ani respekt ke starším lidem, ale hlavně vědomě lhal a podváděl. K tomu si navíc vzal na pomoc církev a samotného Boha! Nebudu předjímat ani soudit, ale takové kroky se obvykle nevyplácejí...
Takto se chová ten správný mravokárce, který už po dva roky moralizuje všechny okolo včetně celého úřednického aparátu prostějovského magistrátu?

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #7 Yvona Gemerková 2017-09-20 00:41
Pan EX dávbno propásl čas včas odejít, a rozhodně on není představitelem moudrého stáří Toho moudrého stáří, které oslavují spisovatelé. Ale každé stáří, žel, není moudré.Tohle je například ultraješitné a lačné odznaků, plaket, medalí a řádů. Jako Vlasta Burian v onom proslaveném filmu o ostrostřelci. Ani lichometné výroky všech redaktorů proradniční tiskoviny neskryjí to, že už měl dávno jezdit se svými vrstevníky po lázních a nevelet policii a neradit radním. Ani skandál s NOC ho nesejme?"! Muí zde opravdu vládnout GERONTOKRACIE ?!

Vzpomínáte na titulky Rudého práva blahé paměti? Psi štěkají, ale karavana jde dál.
Citovat
+4 #6 Puma 2017-09-16 10:55
Cituji perless:
Píšete "úctu si zaslouží i sebenepřijatelný protivník" , určitě ne, úcta je ohleduplný a dobrovolný projev vůči druhé osobě.

A také píšete "bývalého primátora Statutárního města Prostějov", ještě napište (připomeňte) proč je bývalý, a pak se vraťte, k té úctě..

Pan bývalý založil tradici,kdy si začal kupovati rating.A pak si s koupeným chodil a chlubil se.Trapárna.
Citovat
+3 #5 perless 2017-09-14 13:08
Píšete "úctu si zaslouží i sebenepřijateln ý protivník" , určitě ne, úcta je ohleduplný a dobrovolný projev vůči druhé osobě.

A také píšete "bývalého primátora Statutárního města Prostějov", ještě napište (připomeňte) proč je bývalý, a pak se vraťte, k té úctě..
Citovat
+3 #4 JARDA NOVÁK 2017-09-13 20:22
Pumo já bych je nenazval šašky ale všeho schopní podvodníci.
Citovat
-2 #3 John 2017-09-13 19:52
Kubo, přál bych Ti, aby se Ti v hlavě už konečně rozsvítilo. Někdy málo znamená hodně. Nevidíš si tkzv. do huby jako tvůj otec. Hold jablko nespadlo daleko od stromu. :o
Citovat
+4 #2 Puma 2017-09-13 18:45
Když někde vládnout šašci,tak je normální,že si z nich zbytek populace dělá p.del.
Citovat
0 #1 Bob 2017-09-13 16:58
Osobně p. Pišťáka nemusím, ale to co si dovoluje mladý Čech to už je opravdu na opováženou. Jakube ani bych se nedivil, kdyby ti někdo pocuchal ten tvůj dívčí obličej.
Citovat
 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě