Dobrý večer, dnes je středa 18.7.2018
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Jednání prostějovského zastupitelstva zažilo minulé pondělí další skandál. Během přímého vysílacího přenosu se na sociální síti objevila zmínka, z níž se vyklubala pomluva nejhrubšího zrna. „Smetana je nalitej,“ napsal na Facebooku Milan Fládr z Prostějova.

Jeho příspěvek záhy odstartoval sérii diskusních příspěvků a vše začal pochopitelně řešit i náměstek prostějovské primátorky Pavel Smetana. Jak? 
Milan Fládr je nevlastním otcem prostějovského aktivisty Jakuba Čecha, který si nedávno nechutně vystřelil z exprimátora Miroslava Pišťáka. Rovněž on patří k častým kritikům všeho, co se na radnici šustne. Minulé pondělí 11. září odpoledne to však už poněkolikáté doslova přepískl. Ve chvíli, kdy v přímém přenosu ze zasedání zastupitelstva hovořil náměstek primátorky Pavel Smetana (ČSSD), Fládr ho obvinil, že je opilý!
„Smetana je nalitej,“ objevilo se přesně na Facebooku v příspěvku Milana Fládra. „Myslím, Milane, že se mýlíš,“ odpověděla mu vzápětí přímo z obřadní síně radnice zastupitelka Milada Sokolová (ODS). „Zase lžeš! Pavel Smetana není nalitej, teď jsem na to koukala. Milane, ty jsi odporný lhář,“ byla mnohem tvrdší další diskutérka na sociální síti Alena Rubešová.
Samotný náměstek Smetana však nehoráznou pomluvu nehodlal tolerovat a rozhodl se konat. „Byla to nehorázná lež, která mě na veřejnosti velmi poškodila. Okamžitě jsem se podnikl kroky s cílem dokázat, že pod vlivem alkoholu jsem v žádném případě nebyl. Na konci jednání zastupitelstva jsem sám požádal přítomného ředitele Městské policie Prostějov Jana Nagyho, aby mě podrobil dechové zkoušce,“ prozradil exkluzivně Večerníku Pavel Smetana.
„Ano, je to tak. Byl jsem panem náměstkem požádán přímo na zastupitelstvu o provedení dechové zkoušky, neboť byl údajně napaden, že je pod vlivem alkoholu. Zkoušku jsem provedl osobně certifikovaným přístrojem s negativním výsledkem,“ potvrdil tuto skutečnost šéf prostějovských strážníků Jan Nagy.
U tohoto potvrzení střízlivosti však nezůstalo. Náměstek primátorky se rozhodl proti pomluvě bojovat právní cestou! „Po skončení jednání zastupitelstva jsem na Milana Fládra podal na Policii České republiky trestní oznámení pro pomluvu. Policisté mě v rámci protokolu opětovně podrobili dechové zkoušce, samozřejmě znovu s negativním výsledkem,“ uvedl Pavel Smetana.
Večerník se obrátil i na samotného Milana Fládra. Naše otázka byla jasná, chtěli jsme vědět, co jej vedlo k podezření, že náměstek primátorky je na jednání zastupitelstva opilý. „Nebudu se k tomu vyjadřovat,“ zněla strohá odpověď nevlastního otce aktivisty Jakuba Čecha.
Zda celá záležitost dojde k soudnímu projednávání nebo verdikt vyřkne správní orgán, není dosud jisté.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

-2 #14 Milada Sokolová 2017-09-24 22:16
Milý Aldo, o přestávce mezi jednánímí mám zajisté čas se nejen na FB podívat, ale i reagovat, je-li na co.
Citovat
-2 #13 alda 2017-09-24 18:17
A to má Sokolová při zasedání zastupitelstva čas ještě sledovat Facebook? Pak to tam vypadá, když ty vem.ena zastupitelský dělají všechno, jen ne to co mají. Sokolová je případ sám pro sebe. Fuj.
Citovat
+11 #12 perless 2017-09-22 17:32
Kdyby byl Smetana nad věcí, tak by fouknul a mohl to vzít s humorem. Takhle si nezi lidmi ještě víc uškodí . Ale jemu to asi nedochází :lol:
Citovat
+9 #11 Linka 2017-09-22 16:57
Ale když on tak vážně vypadá .... posledně se pana náměstka pro dopravu na zastupitelstvu ptali na položku investic v dopravě. Pan Smetana se zakroutil, si to prý musí najít v NTB. V tu ránu si vzala slovo pani primátorka a všechny položky vysypala z rukávu, zpaměti. To už si daný text pan Smetana našel, přečetl z monitoru a převelice a přešťastně se dlouze usmívál do okolí. No co na to říct - inkluze v praxi. (Doufám, že na mne teď nepodá trestní oznámení za pomluvu, to je jenom moje domněnka...) Sledujte on line zastupitelstvo, je tam takových situací více.
Citovat
+9 #10 Zatloukal Miroslav 2017-09-22 15:17
Zebrota jedna,hraji si na honoracii.Tupej ,blbej,ulhanej a arogantni plebs je to...
Citovat
+13 #9 Bob 2017-09-20 21:35
Cituji Puma:
A jakou má dělnickou šlajfku,oblek.Vypadá spíš jak milionářskej synek a ne zastupitel komunistů.............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Když ho potkám, tak mám chuť mu dát na sako a kabát, aby nevypadal jak santusák, ale to by nepomohlo, ten zápach potu a cigaret by ani kvalitní oblek nezachránil. Pan Smetana je ostuda radnice. :-(
Citovat
-1 #8 Mestak 2017-09-20 11:30
a to počkejte, až se po volbách stane zastupitelem sam fládr.. kandiduje za pirátskou sektu. chraň nás pánbůh. Nikdy nic nevymyslel ani neudělal pořád jenom všechny kritizuje že si někdy říkám jestli si toho malyho kverulanta nevyšoustal místo ivana spíš on.
Citovat
+9 #7 JARDA NOVÁK 2017-09-20 08:13
Na radnici se chlastalo veřejně tak se nedivme že Smetana mohl být pod vlivem dechu spolupracovníků a vzhledem k dlouhodobosti tohoto stavu ani nevěděl že je ožralý.A přiznat něco? Naivní myšlení podvedených voličů.
Citovat
+6 #6 Puma 2017-09-20 07:43
A jakou má dělnickou šlajfku,oblek.V ypadá spíš jak milionářskej synek a ne zastupitel komunistů...... ........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
+7 #5 Puma 2017-09-20 07:34
Mě připomíná socialistického aparátčíka,kter ej by vás udal nebo i svou matku,jen aby mohl šplhat po zádech jiných ke korytu.O zkušenosti s jeho chováním by nám měli napsat ti,co už je třeba udal.Níže už to někdo napsal......... .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mě stačilo to sprosté video z redakce,kde pracuje snad jeho dcera.Myslím,že je to Prostějovský týdeník.Tolik sprostot vypovídá,co je to asi za familii.Moc pěkné to tedy není,Jenže v Prostějově může i takový dělat zastupitele a politika.Zde se slušnost nenosí.Hanákům je jedno jak vypadají před světem.Hlavně když je v té správně straně......... .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
  • Fokus Optik
  • Mirai
  • eurooptik
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí zrekonstruované náměstí Spojenců?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Myší díra“ se opraví.

Sice to bude znamenat další dopravní komplikace ve městě, ale na druhé straně tam už konečně bude bezpečno! Už příští týden dojde k uzavírce Říční ulice v Prostějově a rekonstrukci komunikace v okolí dálničního nadjezdu. Ta slibuje rozšíření silnice a také nové oplocení u zahrádek.


Podezření bez pachatele.

Proto to tak dlouho trvalo! Vyšetřování ničivého požáru budovy reklamní agentury Cheops v Olomoucké ulici z 28. ledna je ukončeno. Ovšem s prapodivným závěrem. Kriminalisté mají podezření ze žhářství, ovšem chybí jim důkazy k obvinění konkrétní osoby! Případ je tedy odložen.

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
Hlavní organizátor tradičního Rock Memory Of na plumlovské přehradě si zaslouží uznání. Jednak bubeník skupiny Plus exceloval přímo na pódiu a jednak připravil fanouškům starého dobrého rocku bezvadné zázemí.

zlama

Číslo týdne

 1762
A zase je jich méně! Lidí bez práce v Prostějově neustále ubývá, k poslednímu červnovému dni jich bylo už jen 1 762! Zajímavou skutečností bezesporu je, že z tohoto počtu je 1 608 žen, čili drtivá většina. Podíl nezaměstnaných se v Prostějově snížil na 2,3 procenta.

Výrok týdne

Jdu ze hřbitova a tam je rozhodně mnohem víc lidí!


Důchodkyně si takto postěžovala na prostějovském náměstí na doslova vylidněný rynk. Holt, prázdniny...