Dobré odpoledne, dnes je neděle 18.3.2018
svátek slaví Eduard,
zítra Josef
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Jak vyplynulo při jednání zastupitelstva města minulé pondělí, magistrát eviduje finanční pohledávky za občany Prostějova v rekordní výši. „Jednotlivé odbory města vykazují pohledávky v celkové výši sedmdesáti milionů korun,“ potvrdila Alena Rašková, primátorka Statutárního města Prostějova. Nejvíce občané dluží radnici za pokuty, nájemné či za odvoz komunálního odpadu. Večerník se bude tomuto tématu podrobně věnovat v příštím vydání.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+3 #4 JARDA NOVÁK 2017-09-21 09:46
Pumo jak je možné že na příspěvky které naprosto přesně popisují stav nejen v Prostějově ale v celé republice nereagují voliči. Vždyť toto jsou snadno ověřitelná fakta volič přeci musí vidět že je podváděn v přímém přenosu.Socani i ANO lžou a hrabou všichni jen do svých kapes Babišův prosazovaný program biopaliv tráví podzemní vodu a Socani předvolebně rozdávají.
Citovat
+3 #3 Josef 2017-09-21 08:07
Lidi co si stěžujete vždyť nám koupili bazen ve Vrahovicích kde bydlí největší část obyvatel města a zařídili Olympijské centrum.Dále třeba renovaci sídliště Šárka od nějaké drahé a superpomalé firmy. Koupili pár stromů.atd .atd.
Citovat
+4 #2 Puma 2017-09-20 21:11
V Ústí nad Labem byl poplatek za odpad zrušený.Udělali to proto,že v minulosti byla zvýšena daň z nemovitosti a tedy je to kompenzace.Také dobré hospodaření města to dovoluje.U nás jsme měli skvělého Pišťáka s koupenými audity.Ty nedovolily ani zrušit poplatek za odpad,ani nezvýšení daně z nemovitosti.Tak že zbývá už jen to skvělé hospodaření,kte ré se ale zase do peněženek občanů nijak zvlášť neprojevilo.Kro mě portrétů a koupených skvělých auditů na zdi,mají z údajně dobře hospodařícího Pišťáka velký PR.D
Citovat
+3 #1 Puma 2017-09-20 17:05
Socanka vidí dluhy za všemi.My co platíme vidíme dluhy jen u někoho.Ale to socanku nezajímá,ona ty dluhy rozúčtuje všem co platí-tedy nedobrovolným sponzorům politických nenažranců..A neplatič socanů bude řvát,KOMUNISTI BYLI ZLATÍ kdo má ať to platí.....za nás dlužníky.Ono celé to odpadové politické rozkrádání je jen o tom,že političtí zmr.i si ty prachy dělí a tak ty platící hlupáky ždímou a ví,že z toho neutečou.Tak co bych se namáhal to řešit.
Citovat
  • interforst
  • Hledání kraslic
  • interier nabytek
  • semo
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na uzavírku Brněnské ulice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Dojde konečně na „parlament“?

Ledy se konečně hnuly směrem ke kritizovanému domu hrůzy v ulici Šárka. Prostějovští radní se rozhodli u odborníků zjistit, kolik by stála rekonstrukce domu se sociálními byty, který se na mnoha místech už doslova rozpadá. O levnější variantě, tedy zbourání, prý nemůže být ani řeči! 
 

Rozhodnuto, ale jak?

Nejvyšší soud ČR už rozhodl ve věci odvolání společnosti Prior proti rozsudku na neplatnost smlouvy mezi městem Prostějovem a společností Manthellan. Jak verdikt zní, zatím není známé, zůstává totiž neveřejný. Potíž je v tom, že nejdříve jej musí písemně obdržet obě strany sporu. Napětí vzrůstá...

Osobnost týdne

ALBERT HALMO
Nejen kulturní veřejnost zarmoutila tato smutná zpráva. Minulé pondělí 5. března ve věku 58 let zemřel Albert Halmo. „Albi“ byl veřejně známý zejména jako vůdčí osobnost Fotoklubu Prostějov. Zároveň měl lví podíl na fungování Galerie u Hanáka ve Školní ulici v Prostějově. Jeho pohřeb se koná tento pátek.

albert copy

Číslo týdne

 8815

Tohle není zrovna optimistické číslo... Ze statistik Policie ČR za rok 2017 vyplývá, že se hned bezmála osm tisíc lidí dopustilo v Prostějově přestupku. Prostějovští strážci zákona řešili přesně 7 227 občanů ČR a 247 cizinců. Znamená to, že proti zákonu se vloni provinil zhruba každý šestý Prostějovan!

Výrok týdne

„OCHUTNÁVKA TAM TEDY ROZHODNĚ NEBUDE!“

Náměstek primátorky Pavel Smetana ozval novináře na prohlídku protidrogového vlaku, ovšem bez toho, že by si v něm mohl třeba někdo „šňupnout“ nebo „píchnout“...