Dobré odpoledne, dnes je úterý 17.10.2017
svátek slaví Hedvika,
zítra Lukáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Jak vyplynulo při jednání zastupitelstva města minulé pondělí, magistrát eviduje finanční pohledávky za občany Prostějova v rekordní výši. „Jednotlivé odbory města vykazují pohledávky v celkové výši sedmdesáti milionů korun,“ potvrdila Alena Rašková, primátorka Statutárního města Prostějova. Nejvíce občané dluží radnici za pokuty, nájemné či za odvoz komunálního odpadu. Večerník se bude tomuto tématu podrobně věnovat v příštím vydání.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+3 #4 JARDA NOVÁK 2017-09-21 09:46
Pumo jak je možné že na příspěvky které naprosto přesně popisují stav nejen v Prostějově ale v celé republice nereagují voliči. Vždyť toto jsou snadno ověřitelná fakta volič přeci musí vidět že je podváděn v přímém přenosu.Socani i ANO lžou a hrabou všichni jen do svých kapes Babišův prosazovaný program biopaliv tráví podzemní vodu a Socani předvolebně rozdávají.
Citovat
+3 #3 Josef 2017-09-21 08:07
Lidi co si stěžujete vždyť nám koupili bazen ve Vrahovicích kde bydlí největší část obyvatel města a zařídili Olympijské centrum.Dále třeba renovaci sídliště Šárka od nějaké drahé a superpomalé firmy. Koupili pár stromů.atd .atd.
Citovat
+4 #2 Puma 2017-09-20 21:11
V Ústí nad Labem byl poplatek za odpad zrušený.Udělali to proto,že v minulosti byla zvýšena daň z nemovitosti a tedy je to kompenzace.Také dobré hospodaření města to dovoluje.U nás jsme měli skvělého Pišťáka s koupenými audity.Ty nedovolily ani zrušit poplatek za odpad,ani nezvýšení daně z nemovitosti.Tak že zbývá už jen to skvělé hospodaření,kte ré se ale zase do peněženek občanů nijak zvlášť neprojevilo.Kro mě portrétů a koupených skvělých auditů na zdi,mají z údajně dobře hospodařícího Pišťáka velký PR.D
Citovat
+3 #1 Puma 2017-09-20 17:05
Socanka vidí dluhy za všemi.My co platíme vidíme dluhy jen u někoho.Ale to socanku nezajímá,ona ty dluhy rozúčtuje všem co platí-tedy nedobrovolným sponzorům politických nenažranců..A neplatič socanů bude řvát,KOMUNISTI BYLI ZLATÍ kdo má ať to platí.....za nás dlužníky.Ono celé to odpadové politické rozkrádání je jen o tom,že političtí zmr.i si ty prachy dělí a tak ty platící hlupáky ždímou a ví,že z toho neutečou.Tak co bych se namáhal to řešit.
Citovat
  • ČSSD - Holík
  • KSČM - Šulda
  • SPD - Okamura
  • fiat
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Blíží se parlamentní volby. Koho budete volit?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Otevřené srdce za pastelku

Dva tucty středoškoláků doplněné žáky čtyř základních škol se uplynulou středu vydaly do prostějovských ulic, aby všichni společně prodejem bílých pastelek za „tři pětky“ vybrali potřebné peníze na pomoc nevidomým. Prostějované měli svá srdce i peněženky otevřené, výše vybrané částky je ale zatím neznámá. 

 

Pátek třináctého

Snad jen osmačtyřicetiletý muž se má právo vymlouvat na pověru, která provází podobný den a datum. Minulý pátek ráno dotyčný svým autem vjel bůhví proč do protisměru v Kojetínské ulici a čelně se střetl s protijedoucím vozidlem. V něm se zranily dvě ženy, které sanitka převezla do nemocnice. 

Osobnost týdne

PETR ČTVRTNÍČEK
42 02 ctvrtnicekDesátý ročník divadelní přehlídky Aplaus 2017 pokračoval v Městském divadle v Prostějově druhým dílem. Pražské divadlo Na zábradlí právě s excelentním Petrem Čtvrtníčkem představilo inscenaci Hamlet. Také on se zamýšlel nad otázkou, zda „být, či nebýt“... 

Číslo týdne

2607

Přesně tolik lidí je aktuálně v Prostějově bez práce. Nízká nezaměstnanost panuje v místním regionu i nadále. Navíc přes Úřad práce ČR firmy poptávají zaměstnance na 1 784 volných míst, takže výběr je velice pestrý. Podíl nezaměstnaných činí 2,7 procenta, což Prostějov řadí pod celorepublikový průměr! 

Výrok týdne

„TEN VRAH JE

ALE JINAK

NEŠKODNEJ!“

Současný obyvatel azylového domu

Pavel Jakubčík se takto vyjádřil

k jednomu svému spolubydlícímu

z_pozvanka_MSFL