Příjemnou noc, dnes je pondělí 18.12.2017
svátek slaví Miloslav,
zítra Ester
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Jak vyplynulo při jednání zastupitelstva města minulé pondělí, magistrát eviduje finanční pohledávky za občany Prostějova v rekordní výši. „Jednotlivé odbory města vykazují pohledávky v celkové výši sedmdesáti milionů korun,“ potvrdila Alena Rašková, primátorka Statutárního města Prostějova. Nejvíce občané dluží radnici za pokuty, nájemné či za odvoz komunálního odpadu. Večerník se bude tomuto tématu podrobně věnovat v příštím vydání.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+3 #4 JARDA NOVÁK 2017-09-21 09:46
Pumo jak je možné že na příspěvky které naprosto přesně popisují stav nejen v Prostějově ale v celé republice nereagují voliči. Vždyť toto jsou snadno ověřitelná fakta volič přeci musí vidět že je podváděn v přímém přenosu.Socani i ANO lžou a hrabou všichni jen do svých kapes Babišův prosazovaný program biopaliv tráví podzemní vodu a Socani předvolebně rozdávají.
Citovat
+3 #3 Josef 2017-09-21 08:07
Lidi co si stěžujete vždyť nám koupili bazen ve Vrahovicích kde bydlí největší část obyvatel města a zařídili Olympijské centrum.Dále třeba renovaci sídliště Šárka od nějaké drahé a superpomalé firmy. Koupili pár stromů.atd .atd.
Citovat
+4 #2 Puma 2017-09-20 21:11
V Ústí nad Labem byl poplatek za odpad zrušený.Udělali to proto,že v minulosti byla zvýšena daň z nemovitosti a tedy je to kompenzace.Také dobré hospodaření města to dovoluje.U nás jsme měli skvělého Pišťáka s koupenými audity.Ty nedovolily ani zrušit poplatek za odpad,ani nezvýšení daně z nemovitosti.Tak že zbývá už jen to skvělé hospodaření,kte ré se ale zase do peněženek občanů nijak zvlášť neprojevilo.Kro mě portrétů a koupených skvělých auditů na zdi,mají z údajně dobře hospodařícího Pišťáka velký PR.D
Citovat
+3 #1 Puma 2017-09-20 17:05
Socanka vidí dluhy za všemi.My co platíme vidíme dluhy jen u někoho.Ale to socanku nezajímá,ona ty dluhy rozúčtuje všem co platí-tedy nedobrovolným sponzorům politických nenažranců..A neplatič socanů bude řvát,KOMUNISTI BYLI ZLATÍ kdo má ať to platí.....za nás dlužníky.Ono celé to odpadové politické rozkrádání je jen o tom,že političtí zmr.i si ty prachy dělí a tak ty platící hlupáky ždímou a ví,že z toho neutečou.Tak co bych se namáhal to řešit.
Citovat
 • Laski
 • PROHLÍDKY ADVENT
 • Goosens
 • Toray
 • Velebova
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se chystáte na vánoční svátky?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Všechno hned dvakrát!

Stálo to spoustu potu, ale podařilo se. Kolektiv Večerníku připravil dnes pro své čtenáře všechno tuplovaně. Dvojité číslo, dvě speciální přílohy a televizní program dokonce na tři týdny. Tož ať nás čtou!

 

Něco tu Rusové nechali!

Při zemních pracích na výstavbě nového výrobního areálu firmy Mubea byla v průmyslové zóně nalezena letecká bomba. Ta zřejmě pochází z ruského bombardování města 8. května 1945.

Osobnost týdne

JAN KOLLER
Sportovní hvězdy nadělovaly ve čtvrtek v hale Sportcentra DDM v Prostějově dětem. Mezi celebritami nechyběl ani historicky nejlepší střelec fotbalové reprezentace.

51 02 koller

Číslo týdne

1 109 000 000

Hodně přes miliardu korun spotřebuje prostějovský magistrát v roce 2018. Rozpočet města na příští rok ale zastupitelé schválili, přestože k němu měli několik výhrad

Výrok týdne

„NECHCE ZA TO NIC.

I DO PROSTĚJOVAPŘIJEL ZA SVÉ!“

Primátorka Prostějova Alena Rašková

takto reagovala na otázku, co stojí městskou kasu mediátor Vladimír Špidla