Dobré ráno, dnes je sobota 16.12.2017
svátek slaví Albína,
zítra Daniel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

A další soudní pře ze strany vedení prostějovské radnice je na světě! Náměstek primátorky Pavel Smetana společně se svojí manželkou Zuzanou Bratterovou podali trestní oznámení na „známého“-neznámého pachatele. Důvod? Oba byli vystaveni osobním urážkám, Bratterová pak kvůli svému židovskému původu...

„Společně s manželem jsme podali podnět k prošetření, zda nedošlo ke spáchání trestného činu. Stalo se tak počátkem září na Okresní státní zastupitelství v Prostějově a týkal se výroků zaslaných na pracovní e-mail vedení města i článku v celostátním periodiku,“ potvrdila Večerníku Zuzana Bratterová, manželka náměstka primátorky Prostějova. „Vše vygradovalo e-mailovými sděleními, které učinil pro mne prozatím neznámý pachatel. Ten mého manžela obvinil z latentního antisemitismu a obdobný výrok se objevil i v článku jednoho celostátního periodika. V elektronické komunikaci pak dotyčný muž polemizoval i s otázkou mojí rasové čistoty. Takové vyfantazírované výplody a nepodložené urážky do společnosti slušných a svéprávných lidí nepatří,“ dodala šéfka Domova pro seniory v Jesenci.
Podle aktuálních informací Večerníku bylo oznámení Okresním státním zastupitelstvím v Prostějově prověřeno a obsah byl patrně shledán natolik závažný na to, že bylo vše postoupeno k dalšímu šetření Policii ČR. „Tato informace nám s manželem byla doručena státním zastupitelstvím,“ potvrdila exkluzivně pro Večerník Zuzana Bratterová.
Tomuto tématu se obšírně budeme věnovat v příštím vydání. Večerník totiž odhalil, kdo je autorem urážlivých tvrzení a na koho přesně žaloba míří!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+3 #9 pajerová miloslava 2017-10-10 17:57
Jestli tomu dobře rozumím,tak paní Bratterová se stydí za to,že je židovka?
Citovat
+4 #8 standa..kolecek 2017-10-10 15:10
pani Bratterová je na dlouhodobé pracovní neschopnosti, ale čas na pseudopolitické kraviny si ráda najde, natolik je zdravá....

A svazák Smetana bude zanedlouho slavit výročí, když v listopadu 1989 bránil spolužákům, na gymplu v Přerově stávkovat - on byl vždy nalevo, podnikatel jeden markýzovej!
Citovat
+5 #7 Marie 2017-10-08 13:52
Pan Smetana je s Bratterovou ze soucitu to snad ví každý ne?
Citovat
+5 #6 tvůj šéf 2017-10-07 21:58
Několik neuctivých řádků o radním je závažný zločin. K[zakázané slovo]i tomu by se měli zdejší policisté konečně zvednout od svých krýglů, nasadit odposlechy, udělat domovní prohlídky a nabít pistole.
Citovat
+9 #5 právník 2017-10-07 14:49
citace "oznámení Okresním státním zastupitelstvím v Prostějově prověřeno a obsah byl patrně shledán natolik závažný na to, že bylo vše postoupeno k dalšímu šetření Policii ČR. „Tato informace nám s manželem byla doručena státním zastupitelstvím ,“ potvrdila exkluzivně pro Večerník Zuzana Bratterová."
Kdyby měla sle.[zakázané slovo] základní právní vědomosti, tak by věděla, že státní zastupitelství posílá na policii každé oznámení i tu největší ho.vad.inu. (kterou tam zřejmě i poslala) :lol: :lol:
A to vyrozumění, které je k[zakázané slovo]i nedostatku vědomostí, utvrdilo v tom, že je věc závažná, je zasíláno dle zákona každému, kdo na zastupitelství něco pošle. :lol: :lol:
Takže vrať ten Bc. diplom a doplň si vzdělání. :lol:
Děláš z komára velblouda. :lol:
Citovat
+10 #4 Zatloukal Miroslav 2017-10-07 13:15
Vyper a obcas svymu starymu vyzehli.A taky ho umej...
Citovat
+6 #3 alda 2017-10-06 21:01
Třeba si musel nechat udělat obřízku, aby jí ho tam mohl šoupnout. :lol: :lol: :lol:
Asi potřebuje pořádně do čáry, aby dala pokoj a myslela na normální věci.
Na fotce vypadá docela dobře, ale ve skutečnosti je to hydra.
Citovat
+5 #2 Puma 2017-10-05 22:09
Člověk se jenom diví.Skalní komunista Smetana jak sám píše co dělá cosi ne raketám,vozí kamsi děti a židovka,jak sama uvádí nahoře.No co si ti dva doma povídají,no já čumím.......... ...... :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Citovat
+9 #1 Antonín 2017-10-05 21:47
Tak tahle paní mi nestojí ani za upr.dnutí. Když lhala při setkání představitelů města, veřejnosti a židovské obce v Duze. Bylo vidět jak je "nestranná". Když tam jeden pán podle skutečnosti uvedl, že židé mají bor.del na hřbitově na Brněnské, tak jak by to asi vypadalo na Studentské, tak ho málem ukamenovala a nechutně urážela. Lhářka. Fuj, hanba jí.
Schválně si přečtu, kdo ji tak nechutně "urazil". To bude nějaký antisemita. :-)))))))
Jak říkával můj otec, potrefená husa nejvíc kejhá.
Citovat
 • Laski
 • PROHLÍDKY ADVENT
 • Goosens
 • Toray
 • Velebova
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se chystáte na vánoční svátky?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Pošta pro tebe přes Večerník.

IV minulém vydání jsme zveřejnili výzvu České televize. Pořad Pošta pro tebe vyhlásil pátrání po dvou lidech z Prostějovska. Stopy vedoucí k jednomu z nich jsme díky naší čtenářce televizi předali! Sháňka po Jaroslavu Ševčíkovi z Čech pod Kosířem tak dopadla dobře.

 

Jako v brlohu bezdomovců!

Bývalý vedoucí kina Metro 70 v Prostějově Ivan Čech zcela jistě není pořádkumilovný člověk. Před pár týdny byl otevřen byt, který v kině dlouhá léta obýval. A komisařům se zvedal žaludek při pohledu na svinčík, který tam Čech zanechal. Oprava zdevastovaného bytu bude hodně drahá.

Osobnost týdne

JARMILA POSPÍŠILOVÁ
50 02 pospisilova copyPodkrovní sál Městské knihovny v Prostějově byl o středečním podvečeru svědkem dalšího přírůstku literární tvorby právničky a starostky Vincencova. Její osmnáctá kniha v pořadí nese lehce pohádkový titul Malovaná pýcha.

Číslo týdne

2,4

Kam až to povede? Za krátký čas to bude v Prostějově snad jako za komunistů, kdy prostě na práci „nebyli lidi“. Místní region opět dosáhl rekordu v nezaměstnanosti, podíl lidí bez práce činí neuvěřitelné 2,4 procenta. Litujeme firmy, které marně shánějí kvalifikované pracovníky...

Výrok týdne

„NECHCE ZA TO NIC.

I DO PROSTĚJOVAPŘIJEL ZA SVÉ!“

Primátorka Prostějova Alena Rašková

takto reagovala na otázku, co stojí městskou kasu mediátor Vladimír Špidla