Dobré odpoledne, dnes je úterý 17.10.2017
svátek slaví Hedvika,
zítra Lukáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

A další soudní pře ze strany vedení prostějovské radnice je na světě! Náměstek primátorky Pavel Smetana společně se svojí manželkou Zuzanou Bratterovou podali trestní oznámení na „známého“-neznámého pachatele. Důvod? Oba byli vystaveni osobním urážkám, Bratterová pak kvůli svému židovskému původu...

„Společně s manželem jsme podali podnět k prošetření, zda nedošlo ke spáchání trestného činu. Stalo se tak počátkem září na Okresní státní zastupitelství v Prostějově a týkal se výroků zaslaných na pracovní e-mail vedení města i článku v celostátním periodiku,“ potvrdila Večerníku Zuzana Bratterová, manželka náměstka primátorky Prostějova. „Vše vygradovalo e-mailovými sděleními, které učinil pro mne prozatím neznámý pachatel. Ten mého manžela obvinil z latentního antisemitismu a obdobný výrok se objevil i v článku jednoho celostátního periodika. V elektronické komunikaci pak dotyčný muž polemizoval i s otázkou mojí rasové čistoty. Takové vyfantazírované výplody a nepodložené urážky do společnosti slušných a svéprávných lidí nepatří,“ dodala šéfka Domova pro seniory v Jesenci.
Podle aktuálních informací Večerníku bylo oznámení Okresním státním zastupitelstvím v Prostějově prověřeno a obsah byl patrně shledán natolik závažný na to, že bylo vše postoupeno k dalšímu šetření Policii ČR. „Tato informace nám s manželem byla doručena státním zastupitelstvím,“ potvrdila exkluzivně pro Večerník Zuzana Bratterová.
Tomuto tématu se obšírně budeme věnovat v příštím vydání. Večerník totiž odhalil, kdo je autorem urážlivých tvrzení a na koho přesně žaloba míří!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+3 #9 pajerová miloslava 2017-10-10 17:57
Jestli tomu dobře rozumím,tak paní Bratterová se stydí za to,že je židovka?
Citovat
+4 #8 standa..kolecek 2017-10-10 15:10
pani Bratterová je na dlouhodobé pracovní neschopnosti, ale čas na pseudopolitické kraviny si ráda najde, natolik je zdravá....

A svazák Smetana bude zanedlouho slavit výročí, když v listopadu 1989 bránil spolužákům, na gymplu v Přerově stávkovat - on byl vždy nalevo, podnikatel jeden markýzovej!
Citovat
+5 #7 Marie 2017-10-08 13:52
Pan Smetana je s Bratterovou ze soucitu to snad ví každý ne?
Citovat
+5 #6 tvůj šéf 2017-10-07 21:58
Několik neuctivých řádků o radním je závažný zločin. K[zakázané slovo]i tomu by se měli zdejší policisté konečně zvednout od svých krýglů, nasadit odposlechy, udělat domovní prohlídky a nabít pistole.
Citovat
+8 #5 právník 2017-10-07 14:49
citace "oznámení Okresním státním zastupitelstvím v Prostějově prověřeno a obsah byl patrně shledán natolik závažný na to, že bylo vše postoupeno k dalšímu šetření Policii ČR. „Tato informace nám s manželem byla doručena státním zastupitelstvím ,“ potvrdila exkluzivně pro Večerník Zuzana Bratterová."
Kdyby měla sle.[zakázané slovo] základní právní vědomosti, tak by věděla, že státní zastupitelství posílá na policii každé oznámení i tu největší ho.vad.inu. (kterou tam zřejmě i poslala) :lol: :lol:
A to vyrozumění, které je k[zakázané slovo]i nedostatku vědomostí, utvrdilo v tom, že je věc závažná, je zasíláno dle zákona každému, kdo na zastupitelství něco pošle. :lol: :lol:
Takže vrať ten Bc. diplom a doplň si vzdělání. :lol:
Děláš z komára velblouda. :lol:
Citovat
+10 #4 Zatloukal Miroslav 2017-10-07 13:15
Vyper a obcas svymu starymu vyzehli.A taky ho umej...
Citovat
+6 #3 alda 2017-10-06 21:01
Třeba si musel nechat udělat obřízku, aby jí ho tam mohl šoupnout. :lol: :lol: :lol:
Asi potřebuje pořádně do čáry, aby dala pokoj a myslela na normální věci.
Na fotce vypadá docela dobře, ale ve skutečnosti je to hydra.
Citovat
+5 #2 Puma 2017-10-05 22:09
Člověk se jenom diví.Skalní komunista Smetana jak sám píše co dělá cosi ne raketám,vozí kamsi děti a židovka,jak sama uvádí nahoře.No co si ti dva doma povídají,no já čumím.......... ...... :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Citovat
+9 #1 Antonín 2017-10-05 21:47
Tak tahle paní mi nestojí ani za upr.dnutí. Když lhala při setkání představitelů města, veřejnosti a židovské obce v Duze. Bylo vidět jak je "nestranná". Když tam jeden pán podle skutečnosti uvedl, že židé mají bor.del na hřbitově na Brněnské, tak jak by to asi vypadalo na Studentské, tak ho málem ukamenovala a nechutně urážela. Lhářka. Fuj, hanba jí.
Schválně si přečtu, kdo ji tak nechutně "urazil". To bude nějaký antisemita. :-)))))))
Jak říkával můj otec, potrefená husa nejvíc kejhá.
Citovat
  • ČSSD - Holík
  • KSČM - Šulda
  • SPD - Okamura
  • fiat
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Blíží se parlamentní volby. Koho budete volit?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Otevřené srdce za pastelku

Dva tucty středoškoláků doplněné žáky čtyř základních škol se uplynulou středu vydaly do prostějovských ulic, aby všichni společně prodejem bílých pastelek za „tři pětky“ vybrali potřebné peníze na pomoc nevidomým. Prostějované měli svá srdce i peněženky otevřené, výše vybrané částky je ale zatím neznámá. 

 

Pátek třináctého

Snad jen osmačtyřicetiletý muž se má právo vymlouvat na pověru, která provází podobný den a datum. Minulý pátek ráno dotyčný svým autem vjel bůhví proč do protisměru v Kojetínské ulici a čelně se střetl s protijedoucím vozidlem. V něm se zranily dvě ženy, které sanitka převezla do nemocnice. 

Osobnost týdne

PETR ČTVRTNÍČEK
42 02 ctvrtnicekDesátý ročník divadelní přehlídky Aplaus 2017 pokračoval v Městském divadle v Prostějově druhým dílem. Pražské divadlo Na zábradlí právě s excelentním Petrem Čtvrtníčkem představilo inscenaci Hamlet. Také on se zamýšlel nad otázkou, zda „být, či nebýt“... 

Číslo týdne

2607

Přesně tolik lidí je aktuálně v Prostějově bez práce. Nízká nezaměstnanost panuje v místním regionu i nadále. Navíc přes Úřad práce ČR firmy poptávají zaměstnance na 1 784 volných míst, takže výběr je velice pestrý. Podíl nezaměstnaných činí 2,7 procenta, což Prostějov řadí pod celorepublikový průměr! 

Výrok týdne

„TEN VRAH JE

ALE JINAK

NEŠKODNEJ!“

Současný obyvatel azylového domu

Pavel Jakubčík se takto vyjádřil

k jednomu svému spolubydlícímu

z_pozvanka_MSFL