Dobrý večer, dnes je čtvrtek 19.7.2018
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Pouhých osmnáct dní. Přesně tolik jich zbývá do otevření volebních místností. Strany a hnutí před očekávanými volbami do Parlamentu Poslanecké sněmovny České republiky zvyšují své obrátky v předvolební kampani. O přízeň voličů v Olomouckém kraji se uchází šestadvacet politických uskupení, na jejichž kandidátkách najdete hned šestaosmdesát občanů Prostějovska. Kolika z nich přisoudíme mandát poslance? A vyhraje volby hnutí ANO 2011, kterému i předvolební průzkumy přisuzují roli jasného favorita?

Volby ve dnech 20. a 21. října mohou být enormně napínavé, možná i nezvykle vyrovnané. Jakým směrem půjde Česká republika v příštích čtyřech letech, může rozhodnout už jen samotná účast voličů.
Jak to vidíte vy? Napište nám na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #10 komár 2017-10-10 14:05
Pokud by nešli k volbám ,voliči KSČm ,bylo by to pro tento stát nejlepší řešení .
Citovat
-5 #9 tvůj šéf 2017-10-08 21:42
Není koho vybírat, nejlepší volba je nejít k volbám. Do parlamentu se mohou dostat pouze vlivní zloději.
Citovat
-1 #8 JARDA NOVÁK 2017-10-08 13:52
Oprava myslím tím hnutí ANO.
Citovat
+2 #7 JARDA NOVÁK 2017-10-08 13:46
Redakce se ptá kterým směrem půjde republika. Pokud zmanipulovaní voliči budou volit ANO a ČSSD tak půjdem do prd... Ano slibovalo že EET nezpůsobí zdražení a ejhle opak je pravdou.A to nás čeká další pokračování. Po tom si může slavný občan zaevidovat slosovatelný paragon a něco vyhrát co si hlavně sám zaplatil. ČSSD prosadila plošné přidání a vyšší minimální mzdu, vše na dluh který bude muset samozřejmě zaplatit hlavně ten nejobyčejnější občan. Pokud toto volič nepochopí nemůžeme čekat nějaké zlepšení.
Citovat
+9 #6 Zatloukal Miroslav 2017-10-07 13:22
Hnuti ANO je sebranka ritolezu zlodeje a lhare Babise.Darebak Slovenskej estebak a navic podvodnik.To ma byt premier?V hnuti ANO je jedno prase vedle druhyho.Co provedl Oklestek s Faltynkem Mudr.Kostovi prasarna nejvetsi!
Citovat
+4 #5 komár 2017-10-07 11:34
Rozhodně NEVOLIT -KOMUNISTY -ČSSD -i ANO -
Citovat
+2 #4 perless 2017-10-06 22:47
Ano, kdo si nechce hubu spálit, tak musí mlčet a nebo chválit..

A jinak, hoši pohoda, bude víkend, Zaoral třeba zase vytasí nějakou zrzku z netu :lol:
Citovat
+4 #3 Puma 2017-10-06 19:24
Cituji JARDA NOVÁK:
Pumo máš bohužel pravdu.Do voleb jdou již vyučení vychcánkové napříč politickým spektrem.Jde jen o to pokusit se najít ty trochu zodpovědné. Rozhodně to není ANO a ČSSD.

Jardo,přečti si co nás,zde píšících,uvádí pisálek Zaoral v rubrice Společnost.Všec hny uráží a dokonce se prý máme vystěhovat z regionu.Tady žijeme v matrixu.Musí se zde držet huba a krok.Zaoral to zajišťuje...... ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ústavní práva mu nic neříkají.Nejrad ši by nás identifikoval a strčil do klece.Aspoň vidíme,kdo tady dělá novinařinu.
Citovat
+5 #2 JARDA NOVÁK 2017-10-06 17:51
Pumo máš bohužel pravdu.Do voleb jdou již vyučení vychcánkové napříč politickým spektrem.Jde jen o to pokusit se najít ty trochu zodpovědné. Rozhodně to není ANO a ČSSD.
Citovat
+3 #1 Puma 2017-10-06 15:27
Chcete vědět,kdo vyhraje volby a bude vládnout?Vím to úplně přesně.Nějakej v.ůl,chytrák nebo vych.cánek.Jiní na kandidátkách politických hochštaplerů nejsou.Takže jde jen o to vybrat toho,co ho má největšího,aby nás aspoň dobře reprezentoval v nočních klubech,na žírech poslaneckých klubů,v kriminálech při nachytání u malé dpmů,na VIP večírcích nebo u veřejné zakázky ve veřejném domě.Jinak váš hlas propadne.Proto vzhůru psanci této země,váš hlas rozhodne!!!!!.. ............... ...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
  • Fokus Optik
  • Mirai
  • Agel
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí zrekonstruované náměstí Spojenců?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Myší díra“ se opraví.

Sice to bude znamenat další dopravní komplikace ve městě, ale na druhé straně tam už konečně bude bezpečno! Už příští týden dojde k uzavírce Říční ulice v Prostějově a rekonstrukci komunikace v okolí dálničního nadjezdu. Ta slibuje rozšíření silnice a také nové oplocení u zahrádek.


Podezření bez pachatele.

Proto to tak dlouho trvalo! Vyšetřování ničivého požáru budovy reklamní agentury Cheops v Olomoucké ulici z 28. ledna je ukončeno. Ovšem s prapodivným závěrem. Kriminalisté mají podezření ze žhářství, ovšem chybí jim důkazy k obvinění konkrétní osoby! Případ je tedy odložen.

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
Hlavní organizátor tradičního Rock Memory Of na plumlovské přehradě si zaslouží uznání. Jednak bubeník skupiny Plus exceloval přímo na pódiu a jednak připravil fanouškům starého dobrého rocku bezvadné zázemí.

zlama

Číslo týdne

 1762
A zase je jich méně! Lidí bez práce v Prostějově neustále ubývá, k poslednímu červnovému dni jich bylo už jen 1 762! Zajímavou skutečností bezesporu je, že z tohoto počtu je 1 608 žen, čili drtivá většina. Podíl nezaměstnaných se v Prostějově snížil na 2,3 procenta.

Výrok týdne

Jdu ze hřbitova a tam je rozhodně mnohem víc lidí!


Důchodkyně si takto postěžovala na prostějovském náměstí na doslova vylidněný rynk. Holt, prázdniny...