Dobré odpoledne, dnes je neděle 18.3.2018
svátek slaví Eduard,
zítra Josef
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Pouhých osmnáct dní. Přesně tolik jich zbývá do otevření volebních místností. Strany a hnutí před očekávanými volbami do Parlamentu Poslanecké sněmovny České republiky zvyšují své obrátky v předvolební kampani. O přízeň voličů v Olomouckém kraji se uchází šestadvacet politických uskupení, na jejichž kandidátkách najdete hned šestaosmdesát občanů Prostějovska. Kolika z nich přisoudíme mandát poslance? A vyhraje volby hnutí ANO 2011, kterému i předvolební průzkumy přisuzují roli jasného favorita?

Volby ve dnech 20. a 21. října mohou být enormně napínavé, možná i nezvykle vyrovnané. Jakým směrem půjde Česká republika v příštích čtyřech letech, může rozhodnout už jen samotná účast voličů.
Jak to vidíte vy? Napište nám na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #10 komár 2017-10-10 14:05
Pokud by nešli k volbám ,voliči KSČm ,bylo by to pro tento stát nejlepší řešení .
Citovat
-5 #9 tvůj šéf 2017-10-08 21:42
Není koho vybírat, nejlepší volba je nejít k volbám. Do parlamentu se mohou dostat pouze vlivní zloději.
Citovat
-1 #8 JARDA NOVÁK 2017-10-08 13:52
Oprava myslím tím hnutí ANO.
Citovat
+2 #7 JARDA NOVÁK 2017-10-08 13:46
Redakce se ptá kterým směrem půjde republika. Pokud zmanipulovaní voliči budou volit ANO a ČSSD tak půjdem do prd... Ano slibovalo že EET nezpůsobí zdražení a ejhle opak je pravdou.A to nás čeká další pokračování. Po tom si může slavný občan zaevidovat slosovatelný paragon a něco vyhrát co si hlavně sám zaplatil. ČSSD prosadila plošné přidání a vyšší minimální mzdu, vše na dluh který bude muset samozřejmě zaplatit hlavně ten nejobyčejnější občan. Pokud toto volič nepochopí nemůžeme čekat nějaké zlepšení.
Citovat
+9 #6 Zatloukal Miroslav 2017-10-07 13:22
Hnuti ANO je sebranka ritolezu zlodeje a lhare Babise.Darebak Slovenskej estebak a navic podvodnik.To ma byt premier?V hnuti ANO je jedno prase vedle druhyho.Co provedl Oklestek s Faltynkem Mudr.Kostovi prasarna nejvetsi!
Citovat
+4 #5 komár 2017-10-07 11:34
Rozhodně NEVOLIT -KOMUNISTY -ČSSD -i ANO -
Citovat
+2 #4 perless 2017-10-06 22:47
Ano, kdo si nechce hubu spálit, tak musí mlčet a nebo chválit..

A jinak, hoši pohoda, bude víkend, Zaoral třeba zase vytasí nějakou zrzku z netu :lol:
Citovat
+4 #3 Puma 2017-10-06 19:24
Cituji JARDA NOVÁK:
Pumo máš bohužel pravdu.Do voleb jdou již vyučení vychcánkové napříč politickým spektrem.Jde jen o to pokusit se najít ty trochu zodpovědné. Rozhodně to není ANO a ČSSD.

Jardo,přečti si co nás,zde píšících,uvádí pisálek Zaoral v rubrice Společnost.Všec hny uráží a dokonce se prý máme vystěhovat z regionu.Tady žijeme v matrixu.Musí se zde držet huba a krok.Zaoral to zajišťuje...... ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ústavní práva mu nic neříkají.Nejrad ši by nás identifikoval a strčil do klece.Aspoň vidíme,kdo tady dělá novinařinu.
Citovat
+5 #2 JARDA NOVÁK 2017-10-06 17:51
Pumo máš bohužel pravdu.Do voleb jdou již vyučení vychcánkové napříč politickým spektrem.Jde jen o to pokusit se najít ty trochu zodpovědné. Rozhodně to není ANO a ČSSD.
Citovat
+3 #1 Puma 2017-10-06 15:27
Chcete vědět,kdo vyhraje volby a bude vládnout?Vím to úplně přesně.Nějakej v.ůl,chytrák nebo vych.cánek.Jiní na kandidátkách politických hochštaplerů nejsou.Takže jde jen o to vybrat toho,co ho má největšího,aby nás aspoň dobře reprezentoval v nočních klubech,na žírech poslaneckých klubů,v kriminálech při nachytání u malé dpmů,na VIP večírcích nebo u veřejné zakázky ve veřejném domě.Jinak váš hlas propadne.Proto vzhůru psanci této země,váš hlas rozhodne!!!!!.. ............... ...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
  • interforst
  • Hledání kraslic
  • interier nabytek
  • semo
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na uzavírku Brněnské ulice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Dojde konečně na „parlament“?

Ledy se konečně hnuly směrem ke kritizovanému domu hrůzy v ulici Šárka. Prostějovští radní se rozhodli u odborníků zjistit, kolik by stála rekonstrukce domu se sociálními byty, který se na mnoha místech už doslova rozpadá. O levnější variantě, tedy zbourání, prý nemůže být ani řeči! 
 

Rozhodnuto, ale jak?

Nejvyšší soud ČR už rozhodl ve věci odvolání společnosti Prior proti rozsudku na neplatnost smlouvy mezi městem Prostějovem a společností Manthellan. Jak verdikt zní, zatím není známé, zůstává totiž neveřejný. Potíž je v tom, že nejdříve jej musí písemně obdržet obě strany sporu. Napětí vzrůstá...

Osobnost týdne

ALBERT HALMO
Nejen kulturní veřejnost zarmoutila tato smutná zpráva. Minulé pondělí 5. března ve věku 58 let zemřel Albert Halmo. „Albi“ byl veřejně známý zejména jako vůdčí osobnost Fotoklubu Prostějov. Zároveň měl lví podíl na fungování Galerie u Hanáka ve Školní ulici v Prostějově. Jeho pohřeb se koná tento pátek.

albert copy

Číslo týdne

 8815

Tohle není zrovna optimistické číslo... Ze statistik Policie ČR za rok 2017 vyplývá, že se hned bezmála osm tisíc lidí dopustilo v Prostějově přestupku. Prostějovští strážci zákona řešili přesně 7 227 občanů ČR a 247 cizinců. Znamená to, že proti zákonu se vloni provinil zhruba každý šestý Prostějovan!

Výrok týdne

„OCHUTNÁVKA TAM TEDY ROZHODNĚ NEBUDE!“

Náměstek primátorky Pavel Smetana ozval novináře na prohlídku protidrogového vlaku, ovšem bez toho, že by si v něm mohl třeba někdo „šňupnout“ nebo „píchnout“...