Dobré ráno, dnes je sobota 16.12.2017
svátek slaví Albína,
zítra Daniel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Pouhých osmnáct dní. Přesně tolik jich zbývá do otevření volebních místností. Strany a hnutí před očekávanými volbami do Parlamentu Poslanecké sněmovny České republiky zvyšují své obrátky v předvolební kampani. O přízeň voličů v Olomouckém kraji se uchází šestadvacet politických uskupení, na jejichž kandidátkách najdete hned šestaosmdesát občanů Prostějovska. Kolika z nich přisoudíme mandát poslance? A vyhraje volby hnutí ANO 2011, kterému i předvolební průzkumy přisuzují roli jasného favorita?

Volby ve dnech 20. a 21. října mohou být enormně napínavé, možná i nezvykle vyrovnané. Jakým směrem půjde Česká republika v příštích čtyřech letech, může rozhodnout už jen samotná účast voličů.
Jak to vidíte vy? Napište nám na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #10 komár 2017-10-10 14:05
Pokud by nešli k volbám ,voliči KSČm ,bylo by to pro tento stát nejlepší řešení .
Citovat
-5 #9 tvůj šéf 2017-10-08 21:42
Není koho vybírat, nejlepší volba je nejít k volbám. Do parlamentu se mohou dostat pouze vlivní zloději.
Citovat
-1 #8 JARDA NOVÁK 2017-10-08 13:52
Oprava myslím tím hnutí ANO.
Citovat
+2 #7 JARDA NOVÁK 2017-10-08 13:46
Redakce se ptá kterým směrem půjde republika. Pokud zmanipulovaní voliči budou volit ANO a ČSSD tak půjdem do prd... Ano slibovalo že EET nezpůsobí zdražení a ejhle opak je pravdou.A to nás čeká další pokračování. Po tom si může slavný občan zaevidovat slosovatelný paragon a něco vyhrát co si hlavně sám zaplatil. ČSSD prosadila plošné přidání a vyšší minimální mzdu, vše na dluh který bude muset samozřejmě zaplatit hlavně ten nejobyčejnější občan. Pokud toto volič nepochopí nemůžeme čekat nějaké zlepšení.
Citovat
+9 #6 Zatloukal Miroslav 2017-10-07 13:22
Hnuti ANO je sebranka ritolezu zlodeje a lhare Babise.Darebak Slovenskej estebak a navic podvodnik.To ma byt premier?V hnuti ANO je jedno prase vedle druhyho.Co provedl Oklestek s Faltynkem Mudr.Kostovi prasarna nejvetsi!
Citovat
+4 #5 komár 2017-10-07 11:34
Rozhodně NEVOLIT -KOMUNISTY -ČSSD -i ANO -
Citovat
+2 #4 perless 2017-10-06 22:47
Ano, kdo si nechce hubu spálit, tak musí mlčet a nebo chválit..

A jinak, hoši pohoda, bude víkend, Zaoral třeba zase vytasí nějakou zrzku z netu :lol:
Citovat
+4 #3 Puma 2017-10-06 19:24
Cituji JARDA NOVÁK:
Pumo máš bohužel pravdu.Do voleb jdou již vyučení vychcánkové napříč politickým spektrem.Jde jen o to pokusit se najít ty trochu zodpovědné. Rozhodně to není ANO a ČSSD.

Jardo,přečti si co nás,zde píšících,uvádí pisálek Zaoral v rubrice Společnost.Všec hny uráží a dokonce se prý máme vystěhovat z regionu.Tady žijeme v matrixu.Musí se zde držet huba a krok.Zaoral to zajišťuje...... ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ústavní práva mu nic neříkají.Nejrad ši by nás identifikoval a strčil do klece.Aspoň vidíme,kdo tady dělá novinařinu.
Citovat
+5 #2 JARDA NOVÁK 2017-10-06 17:51
Pumo máš bohužel pravdu.Do voleb jdou již vyučení vychcánkové napříč politickým spektrem.Jde jen o to pokusit se najít ty trochu zodpovědné. Rozhodně to není ANO a ČSSD.
Citovat
+3 #1 Puma 2017-10-06 15:27
Chcete vědět,kdo vyhraje volby a bude vládnout?Vím to úplně přesně.Nějakej v.ůl,chytrák nebo vych.cánek.Jiní na kandidátkách politických hochštaplerů nejsou.Takže jde jen o to vybrat toho,co ho má největšího,aby nás aspoň dobře reprezentoval v nočních klubech,na žírech poslaneckých klubů,v kriminálech při nachytání u malé dpmů,na VIP večírcích nebo u veřejné zakázky ve veřejném domě.Jinak váš hlas propadne.Proto vzhůru psanci této země,váš hlas rozhodne!!!!!.. ............... ...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
 • Laski
 • PROHLÍDKY ADVENT
 • Goosens
 • Toray
 • Velebova
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se chystáte na vánoční svátky?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Pošta pro tebe přes Večerník.

IV minulém vydání jsme zveřejnili výzvu České televize. Pořad Pošta pro tebe vyhlásil pátrání po dvou lidech z Prostějovska. Stopy vedoucí k jednomu z nich jsme díky naší čtenářce televizi předali! Sháňka po Jaroslavu Ševčíkovi z Čech pod Kosířem tak dopadla dobře.

 

Jako v brlohu bezdomovců!

Bývalý vedoucí kina Metro 70 v Prostějově Ivan Čech zcela jistě není pořádkumilovný člověk. Před pár týdny byl otevřen byt, který v kině dlouhá léta obýval. A komisařům se zvedal žaludek při pohledu na svinčík, který tam Čech zanechal. Oprava zdevastovaného bytu bude hodně drahá.

Osobnost týdne

JARMILA POSPÍŠILOVÁ
50 02 pospisilova copyPodkrovní sál Městské knihovny v Prostějově byl o středečním podvečeru svědkem dalšího přírůstku literární tvorby právničky a starostky Vincencova. Její osmnáctá kniha v pořadí nese lehce pohádkový titul Malovaná pýcha.

Číslo týdne

2,4

Kam až to povede? Za krátký čas to bude v Prostějově snad jako za komunistů, kdy prostě na práci „nebyli lidi“. Místní region opět dosáhl rekordu v nezaměstnanosti, podíl lidí bez práce činí neuvěřitelné 2,4 procenta. Litujeme firmy, které marně shánějí kvalifikované pracovníky...

Výrok týdne

„NECHCE ZA TO NIC.

I DO PROSTĚJOVAPŘIJEL ZA SVÉ!“

Primátorka Prostějova Alena Rašková

takto reagovala na otázku, co stojí městskou kasu mediátor Vladimír Špidla