Dobré odpoledne, dnes je úterý 17.10.2017
svátek slaví Hedvika,
zítra Lukáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Nový most přes hlavní silnici se v těchto dnech začal stavět ve Smržicích. Jeho piloty dělníci vrtají až do hloubky dvanácti metrů. A vzali si na to pořádné nářadí...
Bagr vybavený vrtákem budí v těchto dnech pozornost místních. Stavba mostu je vyvrcholením kompletních oprav silnic v obci i v jejím okolí, které začaly už začátkem letošních prázdnin. Uzavírky zablokovaly příjezdy do obce hned z několika stran. Do Smržic se nyní nedostanete ve směru od Prostějova i Kostelce na Hané. K tomu se přidala úplná uzavírka silnice mezi Kostelcem a sousedními Čelechovicemi.

Jak Večerník zjistil, silnice k mostu ve Smržicích by měla být zprůjezdněná již v polovině října, konec prací na mostu je však plánován až na 9. prosince. S opravami by se mělo částečně pokračovat ještě v příštím roce. Celkově rekonstrukce přijde na více jak osmdesát milionů korun.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #3 Puma 2017-10-11 17:34
Zaorale,jsem zvědavej na jakou dopravu ty vámi obdivované piloty budou.Jestli i na kamiony,tak běžte to nadšení vykládat lidem v okolí a pak sem pište.......... ....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tolik gumáků člověk nenajde ani v Práglu a že je jich tam díky politickým partajím přehršel....... ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
0 #2 Puma 2017-10-11 17:17
Lidi v okolí asi orgasmus Zaorala sdílet nebudou........ ...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Spíš vytáhnou vidle až začnou bušit.......... .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
0 #1 Puma 2017-10-11 17:15
Už jim vrtají tunel,až budou prchat před rozzuřeným davem!!!!!!!!!H anákům vždycky dýl trvá než jim dojde,kdo jim vládl a proč je prázdná kasa,kterou mají najednou doplnit........ ........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
  • ČSSD - Holík
  • KSČM - Šulda
  • SPD - Okamura
  • fiat
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Blíží se parlamentní volby. Koho budete volit?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Otevřené srdce za pastelku

Dva tucty středoškoláků doplněné žáky čtyř základních škol se uplynulou středu vydaly do prostějovských ulic, aby všichni společně prodejem bílých pastelek za „tři pětky“ vybrali potřebné peníze na pomoc nevidomým. Prostějované měli svá srdce i peněženky otevřené, výše vybrané částky je ale zatím neznámá. 

 

Pátek třináctého

Snad jen osmačtyřicetiletý muž se má právo vymlouvat na pověru, která provází podobný den a datum. Minulý pátek ráno dotyčný svým autem vjel bůhví proč do protisměru v Kojetínské ulici a čelně se střetl s protijedoucím vozidlem. V něm se zranily dvě ženy, které sanitka převezla do nemocnice. 

Osobnost týdne

PETR ČTVRTNÍČEK
42 02 ctvrtnicekDesátý ročník divadelní přehlídky Aplaus 2017 pokračoval v Městském divadle v Prostějově druhým dílem. Pražské divadlo Na zábradlí právě s excelentním Petrem Čtvrtníčkem představilo inscenaci Hamlet. Také on se zamýšlel nad otázkou, zda „být, či nebýt“... 

Číslo týdne

2607

Přesně tolik lidí je aktuálně v Prostějově bez práce. Nízká nezaměstnanost panuje v místním regionu i nadále. Navíc přes Úřad práce ČR firmy poptávají zaměstnance na 1 784 volných míst, takže výběr je velice pestrý. Podíl nezaměstnaných činí 2,7 procenta, což Prostějov řadí pod celorepublikový průměr! 

Výrok týdne

„TEN VRAH JE

ALE JINAK

NEŠKODNEJ!“

Současný obyvatel azylového domu

Pavel Jakubčík se takto vyjádřil

k jednomu svému spolubydlícímu

z_pozvanka_MSFL