Dobrý podvečer, dnes je středa 21.2.2018
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Nový most přes hlavní silnici se v těchto dnech začal stavět ve Smržicích. Jeho piloty dělníci vrtají až do hloubky dvanácti metrů. A vzali si na to pořádné nářadí...
Bagr vybavený vrtákem budí v těchto dnech pozornost místních. Stavba mostu je vyvrcholením kompletních oprav silnic v obci i v jejím okolí, které začaly už začátkem letošních prázdnin. Uzavírky zablokovaly příjezdy do obce hned z několika stran. Do Smržic se nyní nedostanete ve směru od Prostějova i Kostelce na Hané. K tomu se přidala úplná uzavírka silnice mezi Kostelcem a sousedními Čelechovicemi.

Jak Večerník zjistil, silnice k mostu ve Smržicích by měla být zprůjezdněná již v polovině října, konec prací na mostu je však plánován až na 9. prosince. S opravami by se mělo částečně pokračovat ještě v příštím roce. Celkově rekonstrukce přijde na více jak osmdesát milionů korun.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #3 Puma 2017-10-11 17:34
Zaorale,jsem zvědavej na jakou dopravu ty vámi obdivované piloty budou.Jestli i na kamiony,tak běžte to nadšení vykládat lidem v okolí a pak sem pište.......... ....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tolik gumáků člověk nenajde ani v Práglu a že je jich tam díky politickým partajím přehršel....... ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
0 #2 Puma 2017-10-11 17:17
Lidi v okolí asi orgasmus Zaorala sdílet nebudou........ ...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Spíš vytáhnou vidle až začnou bušit.......... .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
0 #1 Puma 2017-10-11 17:15
Už jim vrtají tunel,až budou prchat před rozzuřeným davem!!!!!!!!!H anákům vždycky dýl trvá než jim dojde,kdo jim vládl a proč je prázdná kasa,kterou mají najednou doplnit........ ........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě