Dobré odpoledne, dnes je středa 20.6.2018
svátek slaví Květa,
zítra Alois
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Nový most přes hlavní silnici se v těchto dnech začal stavět ve Smržicích. Jeho piloty dělníci vrtají až do hloubky dvanácti metrů. A vzali si na to pořádné nářadí...
Bagr vybavený vrtákem budí v těchto dnech pozornost místních. Stavba mostu je vyvrcholením kompletních oprav silnic v obci i v jejím okolí, které začaly už začátkem letošních prázdnin. Uzavírky zablokovaly příjezdy do obce hned z několika stran. Do Smržic se nyní nedostanete ve směru od Prostějova i Kostelce na Hané. K tomu se přidala úplná uzavírka silnice mezi Kostelcem a sousedními Čelechovicemi.

Jak Večerník zjistil, silnice k mostu ve Smržicích by měla být zprůjezdněná již v polovině října, konec prací na mostu je však plánován až na 9. prosince. S opravami by se mělo částečně pokračovat ještě v příštím roce. Celkově rekonstrukce přijde na více jak osmdesát milionů korun.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #3 Puma 2017-10-11 17:34
Zaorale,jsem zvědavej na jakou dopravu ty vámi obdivované piloty budou.Jestli i na kamiony,tak běžte to nadšení vykládat lidem v okolí a pak sem pište.......... ....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tolik gumáků člověk nenajde ani v Práglu a že je jich tam díky politickým partajím přehršel....... ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
0 #2 Puma 2017-10-11 17:17
Lidi v okolí asi orgasmus Zaorala sdílet nebudou........ ...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Spíš vytáhnou vidle až začnou bušit.......... .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
0 #1 Puma 2017-10-11 17:15
Už jim vrtají tunel,až budou prchat před rozzuřeným davem!!!!!!!!!H anákům vždycky dýl trvá než jim dojde,kdo jim vládl a proč je prázdná kasa,kterou mají najednou doplnit........ ........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
  • Legendy na Přehradě
  • Hořava cup
  • kvh
  • fokus
  • supersektor
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI LÁZNĚ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Léto budiž pochváleno!

To kalendářní sice do Prostějova ještě nedorazilo, ovšem to kulturní ano! Prostějovské léto 2018 začalo uplynulý čtvrtek, a to pěkně zostra. Kapela Slza přilákala na náměstí T.G. Masaryka přes tisícovku mladých lidí, kteří při koncertu vytvořili bouřlivou atmosféru. A to předtím proběhl kurz první pomoci...

Otevřená okna se vymstila.

Kriminální policie vyšetřuje otřesný případ z Kostelce na Hané. Zatím neznámý muž tam předminulý víkend vnikl otevřeným oknem do rodinného domu v centru města a přinutil spící ženu k sexuálním praktikám. Zatím v tuto chvíli není jasné, zda šlo o náhodu nebo šel násilník najisto.

Osobnost týdne

JANA GÁBOROVÁ
Referentka vnějších vztahů prostějovského magistrátu se na popáté dočkala. Bývalá reportérka Českého rozhlasu, která funguje jako tisková mluvčí statutárního města Prostějov, byla zvolena do Rady ČTK, kam ji nominovalo hnutí Svoboda a přímé demokracie Tomia Okamury.

gaborova

Číslo týdne

 -229
Vývoj nezaměstnanosti v Prostějově dospěl k dalšímu rekordnímu číslu a také zajímavému faktu. Aktuálně je totiž bez práce 1 861 lidí, což je historicky nejméně, ale hlavně je tu druhý podstatný fakt. Počet registrovaných volných míst je na „pracáku“ 2160, což je tedy o necelé tři stovky více! Nejsou holt lidi. A hned tak nebudou...

Výrok týdne