Příjemnou noc, dnes je úterý 19.6.2018
svátek slaví Leoš,
zítra Květa
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Tak se přece jen dočkali! Ale uspěli jen částečně. Politická opozice v Němčicích nad Hanou dokázala protlačit na jednání zastupitelstva hlasování o odvolání starostky Ivany Dvořákové (ČSSD). Ta stojí v čele města od roku 2005. Během této doby Němčice doznaly řady pozitivních změn, které by jim srovnatelně velká města nejen v regionu mohla závidět. Navzdory tomu je Dvořáková lidem z opozice dlouhodobě trnem v oku. Při čtvrtečním jednání zastupitelstva se ji tedy pokusili odvolat....

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+3 #3 Zatloukal Miroslav 2017-10-19 08:36
...Nejen pan Zaoral,ale cela redakce pise podle me clanky neobektivne a na zakazku.Zejmena pak na prani vadnoucich stran a koalic.A take na obednavku narcisu a sebestrednych hova.d,jako jsou Pospisil,Hemerk ova,Pistak a Oklestek.Tito dokonce clanky o sobe samych tzv.delaji na dalku primo s redaktory!
Citovat
+2 #2 Puma 2017-10-18 15:09
Cituji ZATLOUKAL JIŘÍ:
Pane Zaoral pokud píšete článek měl byste se napřed objektivně informovat i u druhé strany! Jinak článek není objektivní na což jsem zvyklý. Tak zvaná opozice má pět zastupitelů ale tady se k hlasování připojily další tři hlasy a to od tak zvané koalice a já se ptám proč.Není to dlouho co se rozpadl finanční výbor,důvod špatná komunikace,nedůvěra ve vedení města.Nyní odstupující radní,důvod nedůvěra ve vedení města,ztráta důvěry.Velice stručně,vedení města si začalo třemi hlasy prosazovat v radě rozhodnutí a na to samozřejmě nastala reakce. Dále zastupitelstvo na začátku roku zjistilo že starostka zatajovala informace v právním sporu a město má platit milion tři sta tisíc soudní vyrovnání takže by bylo docela dobré informovat spoluobčany objektivně.Docela bych očekával redakci o tuto možnost. Zatloukal jiří tak zvaný opoziční zastupitel.

Pan Zaoral neinformuje,on jen tlumočí........ .... :lol: :lol: :lol:
Citovat
+1 #1 ZATLOUKAL JIŘÍ 2017-10-18 12:21
Pane Zaoral pokud píšete článek měl byste se napřed objektivně informovat i u druhé strany! Jinak článek není objektivní na což jsem zvyklý. Tak zvaná opozice má pět zastupitelů ale tady se k hlasování připojily další tři hlasy a to od tak zvané koalice a já se ptám proč.Není to dlouho co se rozpadl finanční výbor,důvod špatná komunikace,nedů věra ve vedení města.Nyní odstupující radní,důvod nedůvěra ve vedení města,ztráta důvěry.Velice stručně,vedení města si začalo třemi hlasy prosazovat v radě rozhodnutí a na to samozřejmě nastala reakce. Dále zastupitelstvo na začátku roku zjistilo že starostka zatajovala informace v právním sporu a město má platit milion tři sta tisíc soudní vyrovnání takže by bylo docela dobré informovat spoluobčany objektivně.Doce la bych očekával redakci o tuto možnost. Zatloukal jiří tak zvaný opoziční zastupitel.
Citovat
  • Legendy na Přehradě
  • Hořava cup
  • kvh
  • fokus
  • supersektor
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI LÁZNĚ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Léto budiž pochváleno!

To kalendářní sice do Prostějova ještě nedorazilo, ovšem to kulturní ano! Prostějovské léto 2018 začalo uplynulý čtvrtek, a to pěkně zostra. Kapela Slza přilákala na náměstí T.G. Masaryka přes tisícovku mladých lidí, kteří při koncertu vytvořili bouřlivou atmosféru. A to předtím proběhl kurz první pomoci...

Otevřená okna se vymstila.

Kriminální policie vyšetřuje otřesný případ z Kostelce na Hané. Zatím neznámý muž tam předminulý víkend vnikl otevřeným oknem do rodinného domu v centru města a přinutil spící ženu k sexuálním praktikám. Zatím v tuto chvíli není jasné, zda šlo o náhodu nebo šel násilník najisto.

Osobnost týdne

JANA GÁBOROVÁ
Referentka vnějších vztahů prostějovského magistrátu se na popáté dočkala. Bývalá reportérka Českého rozhlasu, která funguje jako tisková mluvčí statutárního města Prostějov, byla zvolena do Rady ČTK, kam ji nominovalo hnutí Svoboda a přímé demokracie Tomia Okamury.

gaborova

Číslo týdne

 -229
Vývoj nezaměstnanosti v Prostějově dospěl k dalšímu rekordnímu číslu a také zajímavému faktu. Aktuálně je totiž bez práce 1 861 lidí, což je historicky nejméně, ale hlavně je tu druhý podstatný fakt. Počet registrovaných volných míst je na „pracáku“ 2160, což je tedy o necelé tři stovky více! Nejsou holt lidi. A hned tak nebudou...

Výrok týdne