Dobré odpoledne, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Tak se přece jen dočkali! Ale uspěli jen částečně. Politická opozice v Němčicích nad Hanou dokázala protlačit na jednání zastupitelstva hlasování o odvolání starostky Ivany Dvořákové (ČSSD). Ta stojí v čele města od roku 2005. Během této doby Němčice doznaly řady pozitivních změn, které by jim srovnatelně velká města nejen v regionu mohla závidět. Navzdory tomu je Dvořáková lidem z opozice dlouhodobě trnem v oku. Při čtvrtečním jednání zastupitelstva se ji tedy pokusili odvolat....

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+3 #3 Zatloukal Miroslav 2017-10-19 08:36
...Nejen pan Zaoral,ale cela redakce pise podle me clanky neobektivne a na zakazku.Zejmena pak na prani vadnoucich stran a koalic.A take na obednavku narcisu a sebestrednych hova.d,jako jsou Pospisil,Hemerk ova,Pistak a Oklestek.Tito dokonce clanky o sobe samych tzv.delaji na dalku primo s redaktory!
Citovat
+2 #2 Puma 2017-10-18 15:09
Cituji ZATLOUKAL JIŘÍ:
Pane Zaoral pokud píšete článek měl byste se napřed objektivně informovat i u druhé strany! Jinak článek není objektivní na což jsem zvyklý. Tak zvaná opozice má pět zastupitelů ale tady se k hlasování připojily další tři hlasy a to od tak zvané koalice a já se ptám proč.Není to dlouho co se rozpadl finanční výbor,důvod špatná komunikace,nedůvěra ve vedení města.Nyní odstupující radní,důvod nedůvěra ve vedení města,ztráta důvěry.Velice stručně,vedení města si začalo třemi hlasy prosazovat v radě rozhodnutí a na to samozřejmě nastala reakce. Dále zastupitelstvo na začátku roku zjistilo že starostka zatajovala informace v právním sporu a město má platit milion tři sta tisíc soudní vyrovnání takže by bylo docela dobré informovat spoluobčany objektivně.Docela bych očekával redakci o tuto možnost. Zatloukal jiří tak zvaný opoziční zastupitel.

Pan Zaoral neinformuje,on jen tlumočí........ .... :lol: :lol: :lol:
Citovat
+1 #1 ZATLOUKAL JIŘÍ 2017-10-18 12:21
Pane Zaoral pokud píšete článek měl byste se napřed objektivně informovat i u druhé strany! Jinak článek není objektivní na což jsem zvyklý. Tak zvaná opozice má pět zastupitelů ale tady se k hlasování připojily další tři hlasy a to od tak zvané koalice a já se ptám proč.Není to dlouho co se rozpadl finanční výbor,důvod špatná komunikace,nedů věra ve vedení města.Nyní odstupující radní,důvod nedůvěra ve vedení města,ztráta důvěry.Velice stručně,vedení města si začalo třemi hlasy prosazovat v radě rozhodnutí a na to samozřejmě nastala reakce. Dále zastupitelstvo na začátku roku zjistilo že starostka zatajovala informace v právním sporu a město má platit milion tři sta tisíc soudní vyrovnání takže by bylo docela dobré informovat spoluobčany objektivně.Doce la bych očekával redakci o tuto možnost. Zatloukal jiří tak zvaný opoziční zastupitel.
Citovat
 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě