Dobrý podvečer, dnes je úterý 21.11.2017
svátek slaví Albert,
zítra Cecílie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Tak se přece jen dočkali! Ale uspěli jen částečně. Politická opozice v Němčicích nad Hanou dokázala protlačit na jednání zastupitelstva hlasování o odvolání starostky Ivany Dvořákové (ČSSD). Ta stojí v čele města od roku 2005. Během této doby Němčice doznaly řady pozitivních změn, které by jim srovnatelně velká města nejen v regionu mohla závidět. Navzdory tomu je Dvořáková lidem z opozice dlouhodobě trnem v oku. Při čtvrtečním jednání zastupitelstva se ji tedy pokusili odvolat....

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+3 #3 Zatloukal Miroslav 2017-10-19 08:36
...Nejen pan Zaoral,ale cela redakce pise podle me clanky neobektivne a na zakazku.Zejmena pak na prani vadnoucich stran a koalic.A take na obednavku narcisu a sebestrednych hova.d,jako jsou Pospisil,Hemerk ova,Pistak a Oklestek.Tito dokonce clanky o sobe samych tzv.delaji na dalku primo s redaktory!
Citovat
+2 #2 Puma 2017-10-18 15:09
Cituji ZATLOUKAL JIŘÍ:
Pane Zaoral pokud píšete článek měl byste se napřed objektivně informovat i u druhé strany! Jinak článek není objektivní na což jsem zvyklý. Tak zvaná opozice má pět zastupitelů ale tady se k hlasování připojily další tři hlasy a to od tak zvané koalice a já se ptám proč.Není to dlouho co se rozpadl finanční výbor,důvod špatná komunikace,nedůvěra ve vedení města.Nyní odstupující radní,důvod nedůvěra ve vedení města,ztráta důvěry.Velice stručně,vedení města si začalo třemi hlasy prosazovat v radě rozhodnutí a na to samozřejmě nastala reakce. Dále zastupitelstvo na začátku roku zjistilo že starostka zatajovala informace v právním sporu a město má platit milion tři sta tisíc soudní vyrovnání takže by bylo docela dobré informovat spoluobčany objektivně.Docela bych očekával redakci o tuto možnost. Zatloukal jiří tak zvaný opoziční zastupitel.

Pan Zaoral neinformuje,on jen tlumočí........ .... :lol: :lol: :lol:
Citovat
+1 #1 ZATLOUKAL JIŘÍ 2017-10-18 12:21
Pane Zaoral pokud píšete článek měl byste se napřed objektivně informovat i u druhé strany! Jinak článek není objektivní na což jsem zvyklý. Tak zvaná opozice má pět zastupitelů ale tady se k hlasování připojily další tři hlasy a to od tak zvané koalice a já se ptám proč.Není to dlouho co se rozpadl finanční výbor,důvod špatná komunikace,nedů věra ve vedení města.Nyní odstupující radní,důvod nedůvěra ve vedení města,ztráta důvěry.Velice stručně,vedení města si začalo třemi hlasy prosazovat v radě rozhodnutí a na to samozřejmě nastala reakce. Dále zastupitelstvo na začátku roku zjistilo že starostka zatajovala informace v právním sporu a město má platit milion tři sta tisíc soudní vyrovnání takže by bylo docela dobré informovat spoluobčany objektivně.Doce la bych očekával redakci o tuto možnost. Zatloukal jiří tak zvaný opoziční zastupitel.
Citovat
 • Restaurant Day
 • Charita
 • fynsis
 • optika
 • agel
 • Fischer Automotive
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - Seriál restaurací

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Brněnská do nového.

Vzali to fofrem, ale co už teď! Krajský úřad Olomouckého kraje naprosto nečekaně a na poslední chvíli oznámil prostějovskému magistrátu, že rekonstrukce silnice v Brněnské ulici bude zahájena už příští týden. Město narychlo zajišťuje objízdné trasy a radní mají z uzavírky obavy. Půlka ulice se ale rychle oblékne do nového!

 

Organizace skřípala.

V úterý odpoledne se začala nakládat historická lokomotiva, která zkrášlovala prostor před hlavním nádražím v Prostějově od roku 1980. Stěhování do muzea Českých drah se ale nečekaně protáhlo, organizace nakládky totiž absolutně vázla. Musel být povolán druhý jeřáb a tahač přijel až pozdě večer...  

Osobnost týdne

ALOIS MLČOCH

Starosta SDH Určice předal uplynulou sobotu na akci Uspávání zvířátek ředitelce místní mateřinky, prostějovské Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Radost a Dětskému domovu v Plumlově finanční šeky či věcné dary. Všechny peníze hasiči vybrali na dobrovolném vstupném z celé řady akcí, které v obci pořádají. K tomu sbor přidal i finance získané za druhé místo v celostátní anketě Dobrovolní hasiči roku 2016. 

47 02 mlcoch

Číslo týdne

324

Přesně tolik dní probíhalo oficiálně pátrání po muži, který 20. prosince loňského roku přepadl tenistku Petru Kvitovou v bytě domu v Jezdecké ulici. Neúspěch ve vyšetřování prezentovali na tiskové konferenci krajští kriminalisté. Alespoň že vyvrátili fámy, podle níž si hráčka prostějovského klubu pořezala ruku sama...

Výrok týdne

„EMOCE NĚJAKÉ BYLY, ALE URČITĚ

SE NEHÁDÁME OD VEČERA DO RÁNA!

Miroslav Pišťák exkluzivně pro Večerník vysvětlil svoji

rezignaci na post šéfa Klubu zastupitelů ČSSD v Prostějově