Příjemnou noc, dnes je úterý 19.6.2018
svátek slaví Leoš,
zítra Květa
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Do nezáviděníhodné situace vystavil šéf hnutí ANO 2011 Andrej Babiš trojici hejtmanů různých krajů České republiky, kteří se po nedávných volbách stali zároveň i poslanci Parlamentu České republiky. Pro Babiše je prý nepředstavitelná kumulace obou funkcí. „Hejtmani si musí vybrat, zda zůstanou působit na kraji, nebo budou pracovat ve sněmovně,“ řekl Andrej Babiš. S pozicí hejtmana nebo s mandátem poslance tak musí praštit i hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk. „Ještě nejsem rozhodnutý, stane se tak během několika málo dnů,“ zareagoval na dotaz Večerníku Ladislav Okleštěk, který předtím několikrát nevyloučil, že si ponechá oba mandáty.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #8 Martin 2017-11-10 12:29
a po bradě mu teče mlíko?
Citovat
+11 #7 Fantomas 1964 2017-11-09 14:56
Cituji Zatloukal Miroslav:
Hova..Slovensky,absolutni zlodej,lhar a podvodnik,A poskoky ma takovy nenazrany,bezcharakterni darebaky jako jsou Oklestek a Faltynek.

Vrána k vráně sedá . . .
Citovat
+11 #6 Zatloukal Miroslav 2017-11-09 13:16
Hova..Slovensky ,absolutni zlodej,lhar a podvodnik,A poskoky ma takovy nenazrany,bezch arakterni darebaky jako jsou Oklestek a Faltynek.
Citovat
+10 #5 lojza 2017-11-09 12:04
a kdo tedy tu se branku volil ? voli či co ? ÁNO s STbákem bude hůř .
Citovat
+16 #4 Zatloukal Miroslav 2017-11-09 08:58
Ja se divim,kde ten clovek bere tolik sebevedomi,odva hy a drzosti vubec vystavovat ksicht na verejnosti.Cozp ak nikdo nezna jeho puvod,minulost? Jeho prasarnu s Faltynkem na Mudr.Kostu?[zak ázané slovo]ni navrhy ke stavebnimu rizeni,lumparny za jeho 20 let starostovani ve Vysovicich-ukra dene lustry ze zamku,ukradeny trezor z obecniho uradu,ze ktereho zmizely cenne a dulezite listiny,ukraden e obecni pozemky-polni cesty na kterych ma radoby pan hejtman elektrarnu....a le pro obec udelal [zakázané slovo]o...
Citovat
+15 #3 Puma 2017-11-09 07:07
Tento hejtman je od začátku omylem.Už jen to,jak lezl do zadku a podával ke stavebnímu zákonu nejvíc připomínek ze všech.To jistě nebylo z jeho palice......... ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Vodí ho na provázku jako pimprle.Ale věřím,že když jde o prachy z koryt,tak tam se vzepřel i straně a jelikož strana to věděla,tak nedala povinnost se vzdát,ale jen doporučení..... ....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: To ANO je strana k smíchu.Fuhrer nařizuje jen to,co neohrožuje jeho pozici...... :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
+16 #2 Fantomas 1964 2017-11-09 06:52
Klidně by si ten křivák mohl nechat obě křesla, ale za jeden plat a hned by si to rozmyslel. Nebo by ten hejtmanský plat mohl nechat Koštovi, kterého podrazem vystrnadil.
Citovat
+13 #1 JARDA NOVÁK 2017-11-08 21:41
Přijít o poslaneckou imunitu je přinejmenším riziko při způsobu kariéry politika jako jsou členové ANO.
Citovat
  • Legendy na Přehradě
  • Hořava cup
  • kvh
  • fokus
  • supersektor
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI LÁZNĚ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Léto budiž pochváleno!

To kalendářní sice do Prostějova ještě nedorazilo, ovšem to kulturní ano! Prostějovské léto 2018 začalo uplynulý čtvrtek, a to pěkně zostra. Kapela Slza přilákala na náměstí T.G. Masaryka přes tisícovku mladých lidí, kteří při koncertu vytvořili bouřlivou atmosféru. A to předtím proběhl kurz první pomoci...

Otevřená okna se vymstila.

Kriminální policie vyšetřuje otřesný případ z Kostelce na Hané. Zatím neznámý muž tam předminulý víkend vnikl otevřeným oknem do rodinného domu v centru města a přinutil spící ženu k sexuálním praktikám. Zatím v tuto chvíli není jasné, zda šlo o náhodu nebo šel násilník najisto.

Osobnost týdne

JANA GÁBOROVÁ
Referentka vnějších vztahů prostějovského magistrátu se na popáté dočkala. Bývalá reportérka Českého rozhlasu, která funguje jako tisková mluvčí statutárního města Prostějov, byla zvolena do Rady ČTK, kam ji nominovalo hnutí Svoboda a přímé demokracie Tomia Okamury.

gaborova

Číslo týdne

 -229
Vývoj nezaměstnanosti v Prostějově dospěl k dalšímu rekordnímu číslu a také zajímavému faktu. Aktuálně je totiž bez práce 1 861 lidí, což je historicky nejméně, ale hlavně je tu druhý podstatný fakt. Počet registrovaných volných míst je na „pracáku“ 2160, což je tedy o necelé tři stovky více! Nejsou holt lidi. A hned tak nebudou...

Výrok týdne