Dobré ráno, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Do nezáviděníhodné situace vystavil šéf hnutí ANO 2011 Andrej Babiš trojici hejtmanů různých krajů České republiky, kteří se po nedávných volbách stali zároveň i poslanci Parlamentu České republiky. Pro Babiše je prý nepředstavitelná kumulace obou funkcí. „Hejtmani si musí vybrat, zda zůstanou působit na kraji, nebo budou pracovat ve sněmovně,“ řekl Andrej Babiš. S pozicí hejtmana nebo s mandátem poslance tak musí praštit i hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk. „Ještě nejsem rozhodnutý, stane se tak během několika málo dnů,“ zareagoval na dotaz Večerníku Ladislav Okleštěk, který předtím několikrát nevyloučil, že si ponechá oba mandáty.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #8 Martin 2017-11-10 12:29
a po bradě mu teče mlíko?
Citovat
+11 #7 Fantomas 1964 2017-11-09 14:56
Cituji Zatloukal Miroslav:
Hova..Slovensky,absolutni zlodej,lhar a podvodnik,A poskoky ma takovy nenazrany,bezcharakterni darebaky jako jsou Oklestek a Faltynek.

Vrána k vráně sedá . . .
Citovat
+11 #6 Zatloukal Miroslav 2017-11-09 13:16
Hova..Slovensky ,absolutni zlodej,lhar a podvodnik,A poskoky ma takovy nenazrany,bezch arakterni darebaky jako jsou Oklestek a Faltynek.
Citovat
+10 #5 lojza 2017-11-09 12:04
a kdo tedy tu se branku volil ? voli či co ? ÁNO s STbákem bude hůř .
Citovat
+16 #4 Zatloukal Miroslav 2017-11-09 08:58
Ja se divim,kde ten clovek bere tolik sebevedomi,odva hy a drzosti vubec vystavovat ksicht na verejnosti.Cozp ak nikdo nezna jeho puvod,minulost? Jeho prasarnu s Faltynkem na Mudr.Kostu?[zak ázané slovo]ni navrhy ke stavebnimu rizeni,lumparny za jeho 20 let starostovani ve Vysovicich-ukra dene lustry ze zamku,ukradeny trezor z obecniho uradu,ze ktereho zmizely cenne a dulezite listiny,ukraden e obecni pozemky-polni cesty na kterych ma radoby pan hejtman elektrarnu....a le pro obec udelal [zakázané slovo]o...
Citovat
+15 #3 Puma 2017-11-09 07:07
Tento hejtman je od začátku omylem.Už jen to,jak lezl do zadku a podával ke stavebnímu zákonu nejvíc připomínek ze všech.To jistě nebylo z jeho palice......... ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Vodí ho na provázku jako pimprle.Ale věřím,že když jde o prachy z koryt,tak tam se vzepřel i straně a jelikož strana to věděla,tak nedala povinnost se vzdát,ale jen doporučení..... ....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: To ANO je strana k smíchu.Fuhrer nařizuje jen to,co neohrožuje jeho pozici...... :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
+16 #2 Fantomas 1964 2017-11-09 06:52
Klidně by si ten křivák mohl nechat obě křesla, ale za jeden plat a hned by si to rozmyslel. Nebo by ten hejtmanský plat mohl nechat Koštovi, kterého podrazem vystrnadil.
Citovat
+13 #1 JARDA NOVÁK 2017-11-08 21:41
Přijít o poslaneckou imunitu je přinejmenším riziko při způsobu kariéry politika jako jsou členové ANO.
Citovat
 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě