Dobrý podvečer, dnes je úterý 21.11.2017
svátek slaví Albert,
zítra Cecílie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Do nezáviděníhodné situace vystavil šéf hnutí ANO 2011 Andrej Babiš trojici hejtmanů různých krajů České republiky, kteří se po nedávných volbách stali zároveň i poslanci Parlamentu České republiky. Pro Babiše je prý nepředstavitelná kumulace obou funkcí. „Hejtmani si musí vybrat, zda zůstanou působit na kraji, nebo budou pracovat ve sněmovně,“ řekl Andrej Babiš. S pozicí hejtmana nebo s mandátem poslance tak musí praštit i hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk. „Ještě nejsem rozhodnutý, stane se tak během několika málo dnů,“ zareagoval na dotaz Večerníku Ladislav Okleštěk, který předtím několikrát nevyloučil, že si ponechá oba mandáty.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #8 Martin 2017-11-10 12:29
a po bradě mu teče mlíko?
Citovat
+11 #7 Fantomas 1964 2017-11-09 14:56
Cituji Zatloukal Miroslav:
Hova..Slovensky,absolutni zlodej,lhar a podvodnik,A poskoky ma takovy nenazrany,bezcharakterni darebaky jako jsou Oklestek a Faltynek.

Vrána k vráně sedá . . .
Citovat
+11 #6 Zatloukal Miroslav 2017-11-09 13:16
Hova..Slovensky ,absolutni zlodej,lhar a podvodnik,A poskoky ma takovy nenazrany,bezch arakterni darebaky jako jsou Oklestek a Faltynek.
Citovat
+10 #5 lojza 2017-11-09 12:04
a kdo tedy tu se branku volil ? voli či co ? ÁNO s STbákem bude hůř .
Citovat
+16 #4 Zatloukal Miroslav 2017-11-09 08:58
Ja se divim,kde ten clovek bere tolik sebevedomi,odva hy a drzosti vubec vystavovat ksicht na verejnosti.Cozp ak nikdo nezna jeho puvod,minulost? Jeho prasarnu s Faltynkem na Mudr.Kostu?[zak ázané slovo]ni navrhy ke stavebnimu rizeni,lumparny za jeho 20 let starostovani ve Vysovicich-ukra dene lustry ze zamku,ukradeny trezor z obecniho uradu,ze ktereho zmizely cenne a dulezite listiny,ukraden e obecni pozemky-polni cesty na kterych ma radoby pan hejtman elektrarnu....a le pro obec udelal [zakázané slovo]o...
Citovat
+15 #3 Puma 2017-11-09 07:07
Tento hejtman je od začátku omylem.Už jen to,jak lezl do zadku a podával ke stavebnímu zákonu nejvíc připomínek ze všech.To jistě nebylo z jeho palice......... ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Vodí ho na provázku jako pimprle.Ale věřím,že když jde o prachy z koryt,tak tam se vzepřel i straně a jelikož strana to věděla,tak nedala povinnost se vzdát,ale jen doporučení..... ....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: To ANO je strana k smíchu.Fuhrer nařizuje jen to,co neohrožuje jeho pozici...... :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
+16 #2 Fantomas 1964 2017-11-09 06:52
Klidně by si ten křivák mohl nechat obě křesla, ale za jeden plat a hned by si to rozmyslel. Nebo by ten hejtmanský plat mohl nechat Koštovi, kterého podrazem vystrnadil.
Citovat
+13 #1 JARDA NOVÁK 2017-11-08 21:41
Přijít o poslaneckou imunitu je přinejmenším riziko při způsobu kariéry politika jako jsou členové ANO.
Citovat
 • Restaurant Day
 • Charita
 • fynsis
 • optika
 • agel
 • Fischer Automotive
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - Seriál restaurací

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Brněnská do nového.

Vzali to fofrem, ale co už teď! Krajský úřad Olomouckého kraje naprosto nečekaně a na poslední chvíli oznámil prostějovskému magistrátu, že rekonstrukce silnice v Brněnské ulici bude zahájena už příští týden. Město narychlo zajišťuje objízdné trasy a radní mají z uzavírky obavy. Půlka ulice se ale rychle oblékne do nového!

 

Organizace skřípala.

V úterý odpoledne se začala nakládat historická lokomotiva, která zkrášlovala prostor před hlavním nádražím v Prostějově od roku 1980. Stěhování do muzea Českých drah se ale nečekaně protáhlo, organizace nakládky totiž absolutně vázla. Musel být povolán druhý jeřáb a tahač přijel až pozdě večer...  

Osobnost týdne

ALOIS MLČOCH

Starosta SDH Určice předal uplynulou sobotu na akci Uspávání zvířátek ředitelce místní mateřinky, prostějovské Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Radost a Dětskému domovu v Plumlově finanční šeky či věcné dary. Všechny peníze hasiči vybrali na dobrovolném vstupném z celé řady akcí, které v obci pořádají. K tomu sbor přidal i finance získané za druhé místo v celostátní anketě Dobrovolní hasiči roku 2016. 

47 02 mlcoch

Číslo týdne

324

Přesně tolik dní probíhalo oficiálně pátrání po muži, který 20. prosince loňského roku přepadl tenistku Petru Kvitovou v bytě domu v Jezdecké ulici. Neúspěch ve vyšetřování prezentovali na tiskové konferenci krajští kriminalisté. Alespoň že vyvrátili fámy, podle níž si hráčka prostějovského klubu pořezala ruku sama...

Výrok týdne

„EMOCE NĚJAKÉ BYLY, ALE URČITĚ

SE NEHÁDÁME OD VEČERA DO RÁNA!

Miroslav Pišťák exkluzivně pro Večerník vysvětlil svoji

rezignaci na post šéfa Klubu zastupitelů ČSSD v Prostějově