Příjemnou noc, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Vražda nemilovaného otce. Tak by se dal stručně shrnout případ, který už od 1. listopadu loňského roku vyšetřují krajští policisté. Třiaosmdesátiletého seniora měl nedobrovolně zprovodit ze světa jeden z jeho synů, který byl po úrazu z mládí zbaven svéprávnosti. Přestože jej policisté bezprostředně po činu obvinili z vraždy, vyšetřování případu dle aktuálních informací Večerníku ještě neskončilo.

K případu došlo ve Lhotě pod Kosířem, což je vesnice vzdálená zhruba dva kilometry od Čech pod Kosířem na Prostějovsku. Zavražděný muž se po smrti své bývalé manželky vrátil do domu, kde v té době bydleli dva jeho synové. O souznění známé z filmu Tři chlapi v chalupě však dle místních zdaleka nešlo. „Žádná velká láska tam nepanovala,“ řekl nám jeden z nich. Po obci se pak zcela otevřeně mluvilo o tom, že jeden ze synů svého otce kvůli dlouhodobým sporům zastřelil. Zavražděný totiž býval myslivec a měl doma zbraně. Podezřelý byl vzat do vazby a po třech dnech obviněn z trestného činu vraždy. Soud však dosud neproběhl, během uplynulého roku dokonce nebyla ani podána obžaloba.
„Vyšetřování tohoto případu zatím nebylo ukončeno a nadále pokračuje. Věc dozoruje Krajské státní zastupitelství Ostrava s pobočkou v Olomouci,“ informovala Večerník Marie Šafářová, tisková mluvčí Policie Olomouckého kraje.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments