Dobré ráno, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Vražda nemilovaného otce. Tak by se dal stručně shrnout případ, který už od 1. listopadu loňského roku vyšetřují krajští policisté. Třiaosmdesátiletého seniora měl nedobrovolně zprovodit ze světa jeden z jeho synů, který byl po úrazu z mládí zbaven svéprávnosti. Přestože jej policisté bezprostředně po činu obvinili z vraždy, vyšetřování případu dle aktuálních informací Večerníku ještě neskončilo.

K případu došlo ve Lhotě pod Kosířem, což je vesnice vzdálená zhruba dva kilometry od Čech pod Kosířem na Prostějovsku. Zavražděný muž se po smrti své bývalé manželky vrátil do domu, kde v té době bydleli dva jeho synové. O souznění známé z filmu Tři chlapi v chalupě však dle místních zdaleka nešlo. „Žádná velká láska tam nepanovala,“ řekl nám jeden z nich. Po obci se pak zcela otevřeně mluvilo o tom, že jeden ze synů svého otce kvůli dlouhodobým sporům zastřelil. Zavražděný totiž býval myslivec a měl doma zbraně. Podezřelý byl vzat do vazby a po třech dnech obviněn z trestného činu vraždy. Soud však dosud neproběhl, během uplynulého roku dokonce nebyla ani podána obžaloba.
„Vyšetřování tohoto případu zatím nebylo ukončeno a nadále pokračuje. Věc dozoruje Krajské státní zastupitelství Ostrava s pobočkou v Olomouci,“ informovala Večerník Marie Šafářová, tisková mluvčí Policie Olomouckého kraje.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě