Příjemnou noc, dnes je úterý 19.6.2018
svátek slaví Leoš,
zítra Květa
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

V úterý 7. listopadu se podle celoročního plánu mělo uskutečnit řádné zasedání Rady statutárního města Prostějova. Nedošlo však k němu. Na důvody se Večerník zeptal primátorky Prostějova. „Poslední týdny toho bylo skutečně moc. Jednání zastupitelstva třicátého října se protáhlo až do úterý, den poté následovalo mimořádné zasedání rady města kvůli rozpočtu a v pondělí šestého listopadu bylo zase na pořadu mimořádné jednání zastupitelstva. Proto jsme se rozhodli, že v pořadí další řádné jednání rady přesuneme z úterý sedmého listopadu o týden na úterý čtrnáctého listopadu,“ vysvětlila Večerníku Alena Rašková.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+2 #3 Puma 2017-11-15 15:30
Tak nevím zda by se rada neměla přejmenovat.Tře ba na............. ..na co chytnu,to podělám........ .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
+5 #2 Puma 2017-11-14 17:55
Kdy konečně vyřešíte mafii ve Vodovodech a kanalizacích?Ok rádají všechny ve městě.
Citovat
+5 #1 Zatloukal Miroslav 2017-11-14 17:31
Ze ty svoje rypaky nenazrany jeste vystavujete:nah ore-KOMANC,PREV LECNIK A ZLODEJ,vedle PROLHANA PISTAKOVA FIGURKA,vedle ni HLUPAK.Dole zleva je to samej haj..KOMANC,POD VODNIK,ZLODEJ A ODSOUZENEC!!!To je ostuda a pohled na vas vsechny je k zbli..
Citovat
  • Legendy na Přehradě
  • Hořava cup
  • kvh
  • fokus
  • supersektor
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI LÁZNĚ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Léto budiž pochváleno!

To kalendářní sice do Prostějova ještě nedorazilo, ovšem to kulturní ano! Prostějovské léto 2018 začalo uplynulý čtvrtek, a to pěkně zostra. Kapela Slza přilákala na náměstí T.G. Masaryka přes tisícovku mladých lidí, kteří při koncertu vytvořili bouřlivou atmosféru. A to předtím proběhl kurz první pomoci...

Otevřená okna se vymstila.

Kriminální policie vyšetřuje otřesný případ z Kostelce na Hané. Zatím neznámý muž tam předminulý víkend vnikl otevřeným oknem do rodinného domu v centru města a přinutil spící ženu k sexuálním praktikám. Zatím v tuto chvíli není jasné, zda šlo o náhodu nebo šel násilník najisto.

Osobnost týdne

JANA GÁBOROVÁ
Referentka vnějších vztahů prostějovského magistrátu se na popáté dočkala. Bývalá reportérka Českého rozhlasu, která funguje jako tisková mluvčí statutárního města Prostějov, byla zvolena do Rady ČTK, kam ji nominovalo hnutí Svoboda a přímé demokracie Tomia Okamury.

gaborova

Číslo týdne

 -229
Vývoj nezaměstnanosti v Prostějově dospěl k dalšímu rekordnímu číslu a také zajímavému faktu. Aktuálně je totiž bez práce 1 861 lidí, což je historicky nejméně, ale hlavně je tu druhý podstatný fakt. Počet registrovaných volných míst je na „pracáku“ 2160, což je tedy o necelé tři stovky více! Nejsou holt lidi. A hned tak nebudou...

Výrok týdne