Dobré ráno, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

V úterý 7. listopadu se podle celoročního plánu mělo uskutečnit řádné zasedání Rady statutárního města Prostějova. Nedošlo však k němu. Na důvody se Večerník zeptal primátorky Prostějova. „Poslední týdny toho bylo skutečně moc. Jednání zastupitelstva třicátého října se protáhlo až do úterý, den poté následovalo mimořádné zasedání rady města kvůli rozpočtu a v pondělí šestého listopadu bylo zase na pořadu mimořádné jednání zastupitelstva. Proto jsme se rozhodli, že v pořadí další řádné jednání rady přesuneme z úterý sedmého listopadu o týden na úterý čtrnáctého listopadu,“ vysvětlila Večerníku Alena Rašková.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+2 #3 Puma 2017-11-15 15:30
Tak nevím zda by se rada neměla přejmenovat.Tře ba na............. ..na co chytnu,to podělám........ .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citovat
+5 #2 Puma 2017-11-14 17:55
Kdy konečně vyřešíte mafii ve Vodovodech a kanalizacích?Ok rádají všechny ve městě.
Citovat
+5 #1 Zatloukal Miroslav 2017-11-14 17:31
Ze ty svoje rypaky nenazrany jeste vystavujete:nah ore-KOMANC,PREV LECNIK A ZLODEJ,vedle PROLHANA PISTAKOVA FIGURKA,vedle ni HLUPAK.Dole zleva je to samej haj..KOMANC,POD VODNIK,ZLODEJ A ODSOUZENEC!!!To je ostuda a pohled na vas vsechny je k zbli..
Citovat
 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě