Dobré dopoledne, dnes je sobota 24.3.2018
svátek slaví Gabriel,
zítra Marián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Policejní vozidla s majáky vjíždějící do lesoparku Hloučela poblíž čerpací stanice u Mostkovic nevěstila první listopadovou neděli nic dobrého. Zlé předtuchy se záhy potvrdily. U říčky byla nalezena mrtvola osmatřicetiletého muže! Okamžitě po tomto činu se na sociálních sítích vyrojily nejrůznější spekulace a fámy. Co se doopravdy stalo?

Policisté o tragickém případu, který se stal v neděli 5. listopadu v řece lesoparku Hloučela, zprvu mlčeli úplně, nyní zveřejňují jen strohé informace. Spekulace potvrdit či vyvrátit nechtějí vůbec.
„Mohu potvrdit, že policejní orgán územního odboru Prostějov provádí prověřování ve věci úmrtí osmatřicetiletého muže, jehož tělo bylo nalezeno v biokoridoru Hloučela na katastrálním území Mostkovic. V současnosti nejsou známy žádné okolnosti, které by nasvědčovaly cizímu zavinění,“ zareagoval na dotaz Večerníku František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov. Na další dotaz, o koho se jedná a za jakých okolností se nešťastná událost stala, přišla pouze stručná odpověď. „Identita uvedeného muže je policistům známa,“ odtušil mluvčí prostějovské policie s jasným zřením, že více prozrazovat nic nehodlá.
Večerník z dalších dostupných zdrojů zjistil, že mrtvý muž měl prý u sebe dopis na rozloučenou. Podle nejrůznějších spekulací a dohadů v něm údajně bylo přiznání, že zneužíval své dvě neteře! „K těmto zprávám se nebudeme blíže vyjadřovat s ohledem na probíhající prověřování. Lze toliko konstatovat, že uváděnými informacemi policejní orgán nedisponuje. Bližší okolnosti smrti tohoto muže nebudeme i s ohledem na rodinu zemřelého sdělovat,“ konstatoval František Kořínek. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Kino Metro 70 Jarmark
 • Jarmark Ptrostějov
 • residence kostelecka
 • Hledání kraslic
 • hestego
 • agrop
 • linaplast
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na uzavírku Brněnské ulice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Cestovali jsme s Kolbabou.

Tak to byla opravdu rekreace! Známý cestovatel Jiří Kolbaba imponoval minulé úterý vyprodanému sálu prostějovského kina Metro 70. Poutavé vyprávění, fotografie i promítání o jeho nedávné cestě po Islandu zapůsobily také na redaktora Večerníku tak, jako kdyby byl na výpravě s ním.

Znovu, a od začátku!

Spor mezi prostějovským magistrátem a společností Manthellan se dostal skoro na samý začátek. Nejvyšší soud ČR totiž zrušil rozsudek Krajského soudu v Brně, který považoval vzájemné smlouvy o pronájmu pozemků v centru města za platné. Teď se celý proces vrací zpět do Brna a finální řešení se tak zase prodlouží...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

JINDŘICH ŠTREITstreitMinulou středu se v kině Metro 70 v Prostějově promítal filmový dokument o světoznámém fotografovi Jindřichu Štreitovi. Snad žádný z umělců se ve svém oboru nedokázal udržet tak dlouho na špičce jako tento jednasedmdesátiletý kumštýř.

Číslo týdne

 2501

To je ještě něco mnohem víc než epidemie! Krajská hygienická stanice vydala v pondělí novou statistiku počtu chřipkou nemocných lidí. V rámci Olomouckého kraje je na tom Prostějov absolutně nejhůře, aktuálně v uplnyulém týdnu trpělo dva a půl tisíce nemocných na sto tisíc obyvatel. 

Výrok týdne

„KDE NIC NENÍ, ANI SMRT NEBERE!“

Primátorka Prostějova Alena Rašková  takto zdůvodnila skutečnost, že Domovní správa Prostějov i tentokrát odepsalastatisícové pohledávky
za obyvateli městských
bytů, kteří dluží mnoho let na nájemném