Dobré ráno, dnes je sobota 16.12.2017
svátek slaví Albína,
zítra Daniel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Policejní vozidla s majáky vjíždějící do lesoparku Hloučela poblíž čerpací stanice u Mostkovic nevěstila první listopadovou neděli nic dobrého. Zlé předtuchy se záhy potvrdily. U říčky byla nalezena mrtvola osmatřicetiletého muže! Okamžitě po tomto činu se na sociálních sítích vyrojily nejrůznější spekulace a fámy. Co se doopravdy stalo?

Policisté o tragickém případu, který se stal v neděli 5. listopadu v řece lesoparku Hloučela, zprvu mlčeli úplně, nyní zveřejňují jen strohé informace. Spekulace potvrdit či vyvrátit nechtějí vůbec.
„Mohu potvrdit, že policejní orgán územního odboru Prostějov provádí prověřování ve věci úmrtí osmatřicetiletého muže, jehož tělo bylo nalezeno v biokoridoru Hloučela na katastrálním území Mostkovic. V současnosti nejsou známy žádné okolnosti, které by nasvědčovaly cizímu zavinění,“ zareagoval na dotaz Večerníku František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov. Na další dotaz, o koho se jedná a za jakých okolností se nešťastná událost stala, přišla pouze stručná odpověď. „Identita uvedeného muže je policistům známa,“ odtušil mluvčí prostějovské policie s jasným zřením, že více prozrazovat nic nehodlá.
Večerník z dalších dostupných zdrojů zjistil, že mrtvý muž měl prý u sebe dopis na rozloučenou. Podle nejrůznějších spekulací a dohadů v něm údajně bylo přiznání, že zneužíval své dvě neteře! „K těmto zprávám se nebudeme blíže vyjadřovat s ohledem na probíhající prověřování. Lze toliko konstatovat, že uváděnými informacemi policejní orgán nedisponuje. Bližší okolnosti smrti tohoto muže nebudeme i s ohledem na rodinu zemřelého sdělovat,“ konstatoval František Kořínek. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Laski
 • PROHLÍDKY ADVENT
 • Goosens
 • Toray
 • Velebova
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se chystáte na vánoční svátky?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Pošta pro tebe přes Večerník.

IV minulém vydání jsme zveřejnili výzvu České televize. Pořad Pošta pro tebe vyhlásil pátrání po dvou lidech z Prostějovska. Stopy vedoucí k jednomu z nich jsme díky naší čtenářce televizi předali! Sháňka po Jaroslavu Ševčíkovi z Čech pod Kosířem tak dopadla dobře.

 

Jako v brlohu bezdomovců!

Bývalý vedoucí kina Metro 70 v Prostějově Ivan Čech zcela jistě není pořádkumilovný člověk. Před pár týdny byl otevřen byt, který v kině dlouhá léta obýval. A komisařům se zvedal žaludek při pohledu na svinčík, který tam Čech zanechal. Oprava zdevastovaného bytu bude hodně drahá.

Osobnost týdne

JARMILA POSPÍŠILOVÁ
50 02 pospisilova copyPodkrovní sál Městské knihovny v Prostějově byl o středečním podvečeru svědkem dalšího přírůstku literární tvorby právničky a starostky Vincencova. Její osmnáctá kniha v pořadí nese lehce pohádkový titul Malovaná pýcha.

Číslo týdne

2,4

Kam až to povede? Za krátký čas to bude v Prostějově snad jako za komunistů, kdy prostě na práci „nebyli lidi“. Místní region opět dosáhl rekordu v nezaměstnanosti, podíl lidí bez práce činí neuvěřitelné 2,4 procenta. Litujeme firmy, které marně shánějí kvalifikované pracovníky...

Výrok týdne

„NECHCE ZA TO NIC.

I DO PROSTĚJOVAPŘIJEL ZA SVÉ!“

Primátorka Prostějova Alena Rašková

takto reagovala na otázku, co stojí městskou kasu mediátor Vladimír Špidla