Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 19.7.2018
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Policejní vozidla s majáky vjíždějící do lesoparku Hloučela poblíž čerpací stanice u Mostkovic nevěstila první listopadovou neděli nic dobrého. Zlé předtuchy se záhy potvrdily. U říčky byla nalezena mrtvola osmatřicetiletého muže! Okamžitě po tomto činu se na sociálních sítích vyrojily nejrůznější spekulace a fámy. Co se doopravdy stalo?

Policisté o tragickém případu, který se stal v neděli 5. listopadu v řece lesoparku Hloučela, zprvu mlčeli úplně, nyní zveřejňují jen strohé informace. Spekulace potvrdit či vyvrátit nechtějí vůbec.
„Mohu potvrdit, že policejní orgán územního odboru Prostějov provádí prověřování ve věci úmrtí osmatřicetiletého muže, jehož tělo bylo nalezeno v biokoridoru Hloučela na katastrálním území Mostkovic. V současnosti nejsou známy žádné okolnosti, které by nasvědčovaly cizímu zavinění,“ zareagoval na dotaz Večerníku František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov. Na další dotaz, o koho se jedná a za jakých okolností se nešťastná událost stala, přišla pouze stručná odpověď. „Identita uvedeného muže je policistům známa,“ odtušil mluvčí prostějovské policie s jasným zřením, že více prozrazovat nic nehodlá.
Večerník z dalších dostupných zdrojů zjistil, že mrtvý muž měl prý u sebe dopis na rozloučenou. Podle nejrůznějších spekulací a dohadů v něm údajně bylo přiznání, že zneužíval své dvě neteře! „K těmto zprávám se nebudeme blíže vyjadřovat s ohledem na probíhající prověřování. Lze toliko konstatovat, že uváděnými informacemi policejní orgán nedisponuje. Bližší okolnosti smrti tohoto muže nebudeme i s ohledem na rodinu zemřelého sdělovat,“ konstatoval František Kořínek. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • Fokus Optik
  • Mirai
  • Agel
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí zrekonstruované náměstí Spojenců?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Myší díra“ se opraví.

Sice to bude znamenat další dopravní komplikace ve městě, ale na druhé straně tam už konečně bude bezpečno! Už příští týden dojde k uzavírce Říční ulice v Prostějově a rekonstrukci komunikace v okolí dálničního nadjezdu. Ta slibuje rozšíření silnice a také nové oplocení u zahrádek.


Podezření bez pachatele.

Proto to tak dlouho trvalo! Vyšetřování ničivého požáru budovy reklamní agentury Cheops v Olomoucké ulici z 28. ledna je ukončeno. Ovšem s prapodivným závěrem. Kriminalisté mají podezření ze žhářství, ovšem chybí jim důkazy k obvinění konkrétní osoby! Případ je tedy odložen.

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
Hlavní organizátor tradičního Rock Memory Of na plumlovské přehradě si zaslouží uznání. Jednak bubeník skupiny Plus exceloval přímo na pódiu a jednak připravil fanouškům starého dobrého rocku bezvadné zázemí.

zlama

Číslo týdne

 1762
A zase je jich méně! Lidí bez práce v Prostějově neustále ubývá, k poslednímu červnovému dni jich bylo už jen 1 762! Zajímavou skutečností bezesporu je, že z tohoto počtu je 1 608 žen, čili drtivá většina. Podíl nezaměstnaných se v Prostějově snížil na 2,3 procenta.

Výrok týdne

Jdu ze hřbitova a tam je rozhodně mnohem víc lidí!


Důchodkyně si takto postěžovala na prostějovském náměstí na doslova vylidněný rynk. Holt, prázdniny...