Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 18.10.2018
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Policejní vozidla s majáky vjíždějící do lesoparku Hloučela poblíž čerpací stanice u Mostkovic nevěstila první listopadovou neděli nic dobrého. Zlé předtuchy se záhy potvrdily. U říčky byla nalezena mrtvola osmatřicetiletého muže! Okamžitě po tomto činu se na sociálních sítích vyrojily nejrůznější spekulace a fámy. Co se doopravdy stalo?

Policisté o tragickém případu, který se stal v neděli 5. listopadu v řece lesoparku Hloučela, zprvu mlčeli úplně, nyní zveřejňují jen strohé informace. Spekulace potvrdit či vyvrátit nechtějí vůbec.
„Mohu potvrdit, že policejní orgán územního odboru Prostějov provádí prověřování ve věci úmrtí osmatřicetiletého muže, jehož tělo bylo nalezeno v biokoridoru Hloučela na katastrálním území Mostkovic. V současnosti nejsou známy žádné okolnosti, které by nasvědčovaly cizímu zavinění,“ zareagoval na dotaz Večerníku František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov. Na další dotaz, o koho se jedná a za jakých okolností se nešťastná událost stala, přišla pouze stručná odpověď. „Identita uvedeného muže je policistům známa,“ odtušil mluvčí prostějovské policie s jasným zřením, že více prozrazovat nic nehodlá.
Večerník z dalších dostupných zdrojů zjistil, že mrtvý muž měl prý u sebe dopis na rozloučenou. Podle nejrůznějších spekulací a dohadů v něm údajně bylo přiznání, že zneužíval své dvě neteře! „K těmto zprávám se nebudeme blíže vyjadřovat s ohledem na probíhající prověřování. Lze toliko konstatovat, že uváděnými informacemi policejní orgán nedisponuje. Bližší okolnosti smrti tohoto muže nebudeme i s ohledem na rodinu zemřelého sdělovat,“ konstatoval František Kořínek. 

Total Comments

  • finsys
  • kostelec n h
  • stavebniny
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s novou vládou prostějovské radnice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Babí léto v plné kráse.

Po celý uplynulý týden panovalo v  prostějovském regionu příznivé počasí, které svádělo k podzimním procházkám. Leckde dokonce padaly i rekordní teploty, když se rtuť teploměru vyšplhala až k 23 stupňům. Nechme se překvapit, jak dlouho prosluněné nebe vydrží.

Vůně punče se prodražila.

Je to zřejmě to nejlepší pro každého návštěvníka, tak proč tomu nedat za ucho? Prostějovští radní schválili navýšení poplatku pro prodejce alkoholu během vánočního jarmarku, tudíž letos stánkaři prodávající punč a další alkoholové dobroty zaplatí až 1 250 korun za den.

Total Comments

Osobnost týdne

BOLEK A VLADIMÍR POLÍVKOVI
polivkovi copyKonečně! Po mnoha peripetiích a dvou odkladech dorazil do Prostějova Bolek Polívka se synem Vladimírem. V Městském divadle v Prostějově jim aplaudovalo dlouho dopředu vyprodané hlediště, protože jejich kus Šašek a syn je opravdu famózní.

Total Comments

Číslo týdne

 1725
Přesně tolik lidí bez zaměstnání eviduje aktuálně Úřad práce v Prostějově. Z uvedeného počtu je 990 žen. Pozoruhodným faktem je, že jako v jednom z mála měst v republice je zde počet hlášených volných míst větší než počet nezaměstnaných! .

Total Comments

Výrok týdne

„PTEJTE SE, NA CO CHCETE,
ODPOVÍM, NA CO CHCI JÁ!“

S úsměvem od ucha k uchu přivítala novináře na středeční tiskové konferenci rady města primátorka Alena Rašková

Total Comments