Dobrý večer, dnes je úterý 14.7.2020
svátek slaví Karolína,
zítra Jindřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

09 svycarsko_sebevrazdaVelice citlivou a tragickou událostí žijí v těchto dnech občané Mostkovic. Ženy, které od narození pojilo vůbec nejsilnější pouto, jaké si lze představit, rozdělila zbytečná tragická událost. Místní rodačka Dana P., která před několika lety odjela za výdělkem do Švýcarska, se totiž domů vrátila mrtvá! Jak Večerník zjistil, šestatřicetiletá žena v zemi helvetského kříže spáchala sebevraždu. Středečního pohřbu, jež proběhl v rodinném kruhu, se pochopitelně zúčastnilo i její dvojče...

Osud si s lidmi někdy opravdu ošklivě pohrává. Mladá žena z Mostkovic, která do Švýcarska odjela za prací a lepší budoucností, našla nakonec v této krásné zemi plné horských panoramat SMRT. „Byla to moc šikovná mladá holka. Nechápu, co za jejím rozhodnutím, dobrovolně odejít ze světa, mohlo stát...,“ kroutil hlavou zdroj, který informaci Večerníku poskytl.

Mladá žena Dana P. z Mostkovic odjela do Švýcarska zhruba před pěti lety. Domů se od té doby vracela velmi nepravidelně a jen na krátký čas.

„V zahraničí pracovala, údajně někde v továrně a po čase si tak zvykla, že si zařídila i soukromý osobní život. Proslýchá se však, že jí vztah se Švýcarem, s nímž se před lety seznámila a žila v jedné domácnosti, nevyšel. Po rozchodu se měla trápit, až situaci vyřešila tím nejhorším možným způsobem... Nikdo přitom nechápe, proč se v takovém případě nevrátila zpět domů?! Vždyť tu měla rodinu, která by její návrat uvítala a určitě by jí pomohla znovu začít,“ prozradila Večerníku jedna z obyvatelek Mostkovic.

Následně se nám podařilo zjistit, že přímo v obci stále žije dvojče ženy, která v alpské zemi spáchala sebevraždu. Právě pro ni musí být smrt milované sestry obzvláště bolestivá. Pouto mezi dvojčaty totiž bývá dokonce silnější než mezi matkou a dítětem.

Rodinu jsme se kvůli vzpomínce na mladou ženu pokusili zkontaktovat, úspěšní jsme ovšem v pátek ani v sobotu nebyli. Rodiče nebyli ve svém domě k zastižení...

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Vadí vám úbytek a odklad všech kulturních a společenských akcí?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-