Dobré odpoledne, dnes je neděle 18.3.2018
svátek slaví Eduard,
zítra Josef
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Nemilé překvapení čekalo Prostějovany uplynulý pátek odpoledne ve Wolkerově ulici. Ve chvíli, kdy se do centra města sjížděly stovky lidí, aby sledovaly slavnostní rozsvícení vánočního stromu, neměly kde zaparkovat. Tradiční plocha mezi Wolkerovou a Komenského ulicí na místě bývalé sodovkárny byla zablokována!

Prostor totiž neprodyšně uzavřela společnost Manthellan, která zde má stavět obří obchodní centrum!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #6 Linka 2017-12-13 18:27
Dnes se na parkovišti objevil bagr se záměrem archeologických sond... několik děr tam je, další mají být. Kdyby se vám nepovedlo projet i k tržnici, nedivte se, investor proti logice a selskému rozumu hrne svůj plán natvrdo. A vůbec nevadí, že soudní jednání ještě není u konce.
Citovat
+4 #5 Linka 2017-12-11 18:44
Ptejte se pana Pospíšila, proč jeho "vyjednávání" s Manthellanem nebyla pro město, ptejte se ho, proč právník PeVečka Kotrys jakože za města za město u soudu nepracoval, ale za hodně velký peníz proti městu. Ptejte se občana Pišťáka, proč petici občanů doslova hodil do koše. Ptejte se bývalých radních a zastupitelů např. Peichla, Uchytila, Drmolu, Tesaře, proč tuto smlouvu o smlouvě budoucí naprosto nevýhodnou pro město posvětili a téměř potajmo nechali odsouhlasit zastupitelstu. Ptejte se Jana Navrátila, který kdysi tuto smlouvu napadl u soudu, jak dopadl - občan prý nemá právo. Ptejte se i Kubu Čecha, kolik času jako malý kluk místo hraní her sháněl podpisy pod petici a mluvil s lidmi Ptejte se občanů tančících před radnicí, proč tam byli - viz https://www.youtube.com/watch?v=0KLNR91hfd0 . Minutáž od 13:34 zvláště zajímavá!
Citovat
+8 #4 miro 2017-12-07 14:54
Cituji Občan:
Krásný případ, na kterém by mohl udělat auitistický kverulant Čech něco pro občany. Ale on bude radši šít do svých oveček.

Pláčete na špatném hrobě. Jakub Čech se samozřejmě v případu téhle Mathellan akce zpackané společnými silami lidmi z ODS, dnešního PVčka a ČSSD, samozřejmě věnuje.
Citovat
+10 #3 rampelnik 2017-12-06 22:24
Jak vidím, tak je mi zřejmé, že nic nevíte a vůbec se v prostějovské problematice neorientujete! Jakub Čech se v minulosti věnoval nejenom problémům okolo Mantthelanu.... dokonce,co vím, byl i u onoho soudního jednání kdy Okresní soud rozhodl, že je smlouva neplatná ( samozřejmě se Mantthelan i Magistrát odvolali). Mimo toho se také angažoval v záležitosti okolo jezdeckých kasáren, kdy spolu s dalšími aktivisty sbíral podpisy proti bourání... taky to nedopadlo, ač bylo tehdejším primátorem na předvolební schůzi přislíbeno, že née... kasárna budou zachována, koupaliště na Kostelecké taky... Jen mohu podotknout, abyste laskavě svůj hněv směřovali kam patří a to k představitelům moci v tomto městě a neobviňovali mladého kluka, který dělal vše co mohl a ještě i ledacos navíc! Co jste příkladně udělal Vy, Občane... ani se mi to slovo nechce vyslovit!
Citovat
+10 #2 jaruna 2017-12-06 20:14
Cituji Občan:
Krásný případ, na kterém by mohl udělat auitistický kverulant Čech něco pro občany. Ale on bude radši šít do svých oveček.

ty hradní lůzo...zalez s ma*akem a r*škovou do kanálu a neřeš šikovnýho mladýho kluka,kterej pro toto město dělá víc než celá komunistická ver*ež na radnici
Citovat
-5 #1 Občan 2017-12-06 08:13
Krásný případ, na kterém by mohl udělat auitistický kverulant Čech něco pro občany. Ale on bude radši šít do svých oveček.
Citovat
  • interforst
  • Hledání kraslic
  • interier nabytek
  • semo
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na uzavírku Brněnské ulice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Dojde konečně na „parlament“?

Ledy se konečně hnuly směrem ke kritizovanému domu hrůzy v ulici Šárka. Prostějovští radní se rozhodli u odborníků zjistit, kolik by stála rekonstrukce domu se sociálními byty, který se na mnoha místech už doslova rozpadá. O levnější variantě, tedy zbourání, prý nemůže být ani řeči! 
 

Rozhodnuto, ale jak?

Nejvyšší soud ČR už rozhodl ve věci odvolání společnosti Prior proti rozsudku na neplatnost smlouvy mezi městem Prostějovem a společností Manthellan. Jak verdikt zní, zatím není známé, zůstává totiž neveřejný. Potíž je v tom, že nejdříve jej musí písemně obdržet obě strany sporu. Napětí vzrůstá...

Osobnost týdne

ALBERT HALMO
Nejen kulturní veřejnost zarmoutila tato smutná zpráva. Minulé pondělí 5. března ve věku 58 let zemřel Albert Halmo. „Albi“ byl veřejně známý zejména jako vůdčí osobnost Fotoklubu Prostějov. Zároveň měl lví podíl na fungování Galerie u Hanáka ve Školní ulici v Prostějově. Jeho pohřeb se koná tento pátek.

albert copy

Číslo týdne

 8815

Tohle není zrovna optimistické číslo... Ze statistik Policie ČR za rok 2017 vyplývá, že se hned bezmála osm tisíc lidí dopustilo v Prostějově přestupku. Prostějovští strážci zákona řešili přesně 7 227 občanů ČR a 247 cizinců. Znamená to, že proti zákonu se vloni provinil zhruba každý šestý Prostějovan!

Výrok týdne

„OCHUTNÁVKA TAM TEDY ROZHODNĚ NEBUDE!“

Náměstek primátorky Pavel Smetana ozval novináře na prohlídku protidrogového vlaku, ovšem bez toho, že by si v něm mohl třeba někdo „šňupnout“ nebo „píchnout“...