Dobré ráno, dnes je sobota 16.12.2017
svátek slaví Albína,
zítra Daniel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Nemilé překvapení čekalo Prostějovany uplynulý pátek odpoledne ve Wolkerově ulici. Ve chvíli, kdy se do centra města sjížděly stovky lidí, aby sledovaly slavnostní rozsvícení vánočního stromu, neměly kde zaparkovat. Tradiční plocha mezi Wolkerovou a Komenského ulicí na místě bývalé sodovkárny byla zablokována!

Prostor totiž neprodyšně uzavřela společnost Manthellan, která zde má stavět obří obchodní centrum!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #6 Linka 2017-12-13 18:27
Dnes se na parkovišti objevil bagr se záměrem archeologických sond... několik děr tam je, další mají být. Kdyby se vám nepovedlo projet i k tržnici, nedivte se, investor proti logice a selskému rozumu hrne svůj plán natvrdo. A vůbec nevadí, že soudní jednání ještě není u konce.
Citovat
+4 #5 Linka 2017-12-11 18:44
Ptejte se pana Pospíšila, proč jeho "vyjednávání" s Manthellanem nebyla pro město, ptejte se ho, proč právník PeVečka Kotrys jakože za města za město u soudu nepracoval, ale za hodně velký peníz proti městu. Ptejte se občana Pišťáka, proč petici občanů doslova hodil do koše. Ptejte se bývalých radních a zastupitelů např. Peichla, Uchytila, Drmolu, Tesaře, proč tuto smlouvu o smlouvě budoucí naprosto nevýhodnou pro město posvětili a téměř potajmo nechali odsouhlasit zastupitelstu. Ptejte se Jana Navrátila, který kdysi tuto smlouvu napadl u soudu, jak dopadl - občan prý nemá právo. Ptejte se i Kubu Čecha, kolik času jako malý kluk místo hraní her sháněl podpisy pod petici a mluvil s lidmi Ptejte se občanů tančících před radnicí, proč tam byli - viz https://www.youtube.com/watch?v=0KLNR91hfd0 . Minutáž od 13:34 zvláště zajímavá!
Citovat
+8 #4 miro 2017-12-07 14:54
Cituji Občan:
Krásný případ, na kterém by mohl udělat auitistický kverulant Čech něco pro občany. Ale on bude radši šít do svých oveček.

Pláčete na špatném hrobě. Jakub Čech se samozřejmě v případu téhle Mathellan akce zpackané společnými silami lidmi z ODS, dnešního PVčka a ČSSD, samozřejmě věnuje.
Citovat
+10 #3 rampelnik 2017-12-06 22:24
Jak vidím, tak je mi zřejmé, že nic nevíte a vůbec se v prostějovské problematice neorientujete! Jakub Čech se v minulosti věnoval nejenom problémům okolo Mantthelanu.... dokonce,co vím, byl i u onoho soudního jednání kdy Okresní soud rozhodl, že je smlouva neplatná ( samozřejmě se Mantthelan i Magistrát odvolali). Mimo toho se také angažoval v záležitosti okolo jezdeckých kasáren, kdy spolu s dalšími aktivisty sbíral podpisy proti bourání... taky to nedopadlo, ač bylo tehdejším primátorem na předvolební schůzi přislíbeno, že née... kasárna budou zachována, koupaliště na Kostelecké taky... Jen mohu podotknout, abyste laskavě svůj hněv směřovali kam patří a to k představitelům moci v tomto městě a neobviňovali mladého kluka, který dělal vše co mohl a ještě i ledacos navíc! Co jste příkladně udělal Vy, Občane... ani se mi to slovo nechce vyslovit!
Citovat
+10 #2 jaruna 2017-12-06 20:14
Cituji Občan:
Krásný případ, na kterém by mohl udělat auitistický kverulant Čech něco pro občany. Ale on bude radši šít do svých oveček.

ty hradní lůzo...zalez s ma*akem a r*škovou do kanálu a neřeš šikovnýho mladýho kluka,kterej pro toto město dělá víc než celá komunistická ver*ež na radnici
Citovat
-5 #1 Občan 2017-12-06 08:13
Krásný případ, na kterém by mohl udělat auitistický kverulant Čech něco pro občany. Ale on bude radši šít do svých oveček.
Citovat
 • Laski
 • PROHLÍDKY ADVENT
 • Goosens
 • Toray
 • Velebova
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se chystáte na vánoční svátky?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Pošta pro tebe přes Večerník.

IV minulém vydání jsme zveřejnili výzvu České televize. Pořad Pošta pro tebe vyhlásil pátrání po dvou lidech z Prostějovska. Stopy vedoucí k jednomu z nich jsme díky naší čtenářce televizi předali! Sháňka po Jaroslavu Ševčíkovi z Čech pod Kosířem tak dopadla dobře.

 

Jako v brlohu bezdomovců!

Bývalý vedoucí kina Metro 70 v Prostějově Ivan Čech zcela jistě není pořádkumilovný člověk. Před pár týdny byl otevřen byt, který v kině dlouhá léta obýval. A komisařům se zvedal žaludek při pohledu na svinčík, který tam Čech zanechal. Oprava zdevastovaného bytu bude hodně drahá.

Osobnost týdne

JARMILA POSPÍŠILOVÁ
50 02 pospisilova copyPodkrovní sál Městské knihovny v Prostějově byl o středečním podvečeru svědkem dalšího přírůstku literární tvorby právničky a starostky Vincencova. Její osmnáctá kniha v pořadí nese lehce pohádkový titul Malovaná pýcha.

Číslo týdne

2,4

Kam až to povede? Za krátký čas to bude v Prostějově snad jako za komunistů, kdy prostě na práci „nebyli lidi“. Místní region opět dosáhl rekordu v nezaměstnanosti, podíl lidí bez práce činí neuvěřitelné 2,4 procenta. Litujeme firmy, které marně shánějí kvalifikované pracovníky...

Výrok týdne

„NECHCE ZA TO NIC.

I DO PROSTĚJOVAPŘIJEL ZA SVÉ!“

Primátorka Prostějova Alena Rašková

takto reagovala na otázku, co stojí městskou kasu mediátor Vladimír Špidla