Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 19.7.2018
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Na přelomu předminulého a minulého týdne přijali policisté oznámení o okradení dvou osob seniorského věku v Prostějově.

„První z případů se udál v neděli šestadvacátého listopadu krátce po sedmnácté hodině v ulici Karla Svolinského, konkrétně u dětského pískoviště u domů číslo 9 a 11. V tuto dobu se zde měly pohybovat dvě nebo tři hlučné osoby. Ke druhé události pak došlo v pondělí sedmadvacátého listopadu mezi 19:45 a 19:50 hodin v Trávnické ulici, nedaleko křižovatky s ulicí Jihoslovanskou,“ oznámil František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Policie žádá občany, kteří se v uvedenou dobu pohybovali v okolí míst, kde došlo k okradení seniorů, nebo by mohli jakoukoli informací přispět k probíhajícímu prověřování, ať se se svými poznatky obrátí na prostějovské kriminalisty. „Učinit tak lze osobně na služebně v ulici Újezd nebo telefonicky na čísla 974 781 321 a 974 781 336, případně kdykoli na lince tísňového volání 158.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+2 #2 Alenka B. 2017-12-06 07:30
„Snad se nálada Prostějovanů zlepší alespoň v tomto čase,“ přejí si společně primátorka Alena Rašková a její náměstkyně Ivana Hemerková

nejvíce se nálada obyčejných Prostějovanů pozvedne, až tyto radniční tetky smete volební výsledek . a jejich nohsledy také


SLEDEK """
Citovat
+2 #1 arpád 2017-12-05 21:57
a co ty další případy? to policie zamlčuje?
Citovat
  • Fokus Optik
  • Mirai
  • Agel
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí zrekonstruované náměstí Spojenců?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Myší díra“ se opraví.

Sice to bude znamenat další dopravní komplikace ve městě, ale na druhé straně tam už konečně bude bezpečno! Už příští týden dojde k uzavírce Říční ulice v Prostějově a rekonstrukci komunikace v okolí dálničního nadjezdu. Ta slibuje rozšíření silnice a také nové oplocení u zahrádek.


Podezření bez pachatele.

Proto to tak dlouho trvalo! Vyšetřování ničivého požáru budovy reklamní agentury Cheops v Olomoucké ulici z 28. ledna je ukončeno. Ovšem s prapodivným závěrem. Kriminalisté mají podezření ze žhářství, ovšem chybí jim důkazy k obvinění konkrétní osoby! Případ je tedy odložen.

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
Hlavní organizátor tradičního Rock Memory Of na plumlovské přehradě si zaslouží uznání. Jednak bubeník skupiny Plus exceloval přímo na pódiu a jednak připravil fanouškům starého dobrého rocku bezvadné zázemí.

zlama

Číslo týdne

 1762
A zase je jich méně! Lidí bez práce v Prostějově neustále ubývá, k poslednímu červnovému dni jich bylo už jen 1 762! Zajímavou skutečností bezesporu je, že z tohoto počtu je 1 608 žen, čili drtivá většina. Podíl nezaměstnaných se v Prostějově snížil na 2,3 procenta.

Výrok týdne

Jdu ze hřbitova a tam je rozhodně mnohem víc lidí!


Důchodkyně si takto postěžovala na prostějovském náměstí na doslova vylidněný rynk. Holt, prázdniny...