Dobré ráno, dnes je sobota 16.12.2017
svátek slaví Albína,
zítra Daniel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Na přelomu předminulého a minulého týdne přijali policisté oznámení o okradení dvou osob seniorského věku v Prostějově.

„První z případů se udál v neděli šestadvacátého listopadu krátce po sedmnácté hodině v ulici Karla Svolinského, konkrétně u dětského pískoviště u domů číslo 9 a 11. V tuto dobu se zde měly pohybovat dvě nebo tři hlučné osoby. Ke druhé události pak došlo v pondělí sedmadvacátého listopadu mezi 19:45 a 19:50 hodin v Trávnické ulici, nedaleko křižovatky s ulicí Jihoslovanskou,“ oznámil František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Policie žádá občany, kteří se v uvedenou dobu pohybovali v okolí míst, kde došlo k okradení seniorů, nebo by mohli jakoukoli informací přispět k probíhajícímu prověřování, ať se se svými poznatky obrátí na prostějovské kriminalisty. „Učinit tak lze osobně na služebně v ulici Újezd nebo telefonicky na čísla 974 781 321 a 974 781 336, případně kdykoli na lince tísňového volání 158.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+2 #2 Alenka B. 2017-12-06 07:30
„Snad se nálada Prostějovanů zlepší alespoň v tomto čase,“ přejí si společně primátorka Alena Rašková a její náměstkyně Ivana Hemerková

nejvíce se nálada obyčejných Prostějovanů pozvedne, až tyto radniční tetky smete volební výsledek . a jejich nohsledy také


SLEDEK """
Citovat
+2 #1 arpád 2017-12-05 21:57
a co ty další případy? to policie zamlčuje?
Citovat
 • Laski
 • PROHLÍDKY ADVENT
 • Goosens
 • Toray
 • Velebova
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se chystáte na vánoční svátky?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Pošta pro tebe přes Večerník.

IV minulém vydání jsme zveřejnili výzvu České televize. Pořad Pošta pro tebe vyhlásil pátrání po dvou lidech z Prostějovska. Stopy vedoucí k jednomu z nich jsme díky naší čtenářce televizi předali! Sháňka po Jaroslavu Ševčíkovi z Čech pod Kosířem tak dopadla dobře.

 

Jako v brlohu bezdomovců!

Bývalý vedoucí kina Metro 70 v Prostějově Ivan Čech zcela jistě není pořádkumilovný člověk. Před pár týdny byl otevřen byt, který v kině dlouhá léta obýval. A komisařům se zvedal žaludek při pohledu na svinčík, který tam Čech zanechal. Oprava zdevastovaného bytu bude hodně drahá.

Osobnost týdne

JARMILA POSPÍŠILOVÁ
50 02 pospisilova copyPodkrovní sál Městské knihovny v Prostějově byl o středečním podvečeru svědkem dalšího přírůstku literární tvorby právničky a starostky Vincencova. Její osmnáctá kniha v pořadí nese lehce pohádkový titul Malovaná pýcha.

Číslo týdne

2,4

Kam až to povede? Za krátký čas to bude v Prostějově snad jako za komunistů, kdy prostě na práci „nebyli lidi“. Místní region opět dosáhl rekordu v nezaměstnanosti, podíl lidí bez práce činí neuvěřitelné 2,4 procenta. Litujeme firmy, které marně shánějí kvalifikované pracovníky...

Výrok týdne

„NECHCE ZA TO NIC.

I DO PROSTĚJOVAPŘIJEL ZA SVÉ!“

Primátorka Prostějova Alena Rašková

takto reagovala na otázku, co stojí městskou kasu mediátor Vladimír Špidla