Dobré dopoledne, dnes je sobota 24.3.2018
svátek slaví Gabriel,
zítra Marián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Na přelomu předminulého a minulého týdne přijali policisté oznámení o okradení dvou osob seniorského věku v Prostějově.

„První z případů se udál v neděli šestadvacátého listopadu krátce po sedmnácté hodině v ulici Karla Svolinského, konkrétně u dětského pískoviště u domů číslo 9 a 11. V tuto dobu se zde měly pohybovat dvě nebo tři hlučné osoby. Ke druhé události pak došlo v pondělí sedmadvacátého listopadu mezi 19:45 a 19:50 hodin v Trávnické ulici, nedaleko křižovatky s ulicí Jihoslovanskou,“ oznámil František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Policie žádá občany, kteří se v uvedenou dobu pohybovali v okolí míst, kde došlo k okradení seniorů, nebo by mohli jakoukoli informací přispět k probíhajícímu prověřování, ať se se svými poznatky obrátí na prostějovské kriminalisty. „Učinit tak lze osobně na služebně v ulici Újezd nebo telefonicky na čísla 974 781 321 a 974 781 336, případně kdykoli na lince tísňového volání 158.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+2 #2 Alenka B. 2017-12-06 07:30
„Snad se nálada Prostějovanů zlepší alespoň v tomto čase,“ přejí si společně primátorka Alena Rašková a její náměstkyně Ivana Hemerková

nejvíce se nálada obyčejných Prostějovanů pozvedne, až tyto radniční tetky smete volební výsledek . a jejich nohsledy také


SLEDEK """
Citovat
+2 #1 arpád 2017-12-05 21:57
a co ty další případy? to policie zamlčuje?
Citovat
 • Kino Metro 70 Jarmark
 • Jarmark Ptrostějov
 • residence kostelecka
 • Hledání kraslic
 • hestego
 • agrop
 • linaplast
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na uzavírku Brněnské ulice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Cestovali jsme s Kolbabou.

Tak to byla opravdu rekreace! Známý cestovatel Jiří Kolbaba imponoval minulé úterý vyprodanému sálu prostějovského kina Metro 70. Poutavé vyprávění, fotografie i promítání o jeho nedávné cestě po Islandu zapůsobily také na redaktora Večerníku tak, jako kdyby byl na výpravě s ním.

Znovu, a od začátku!

Spor mezi prostějovským magistrátem a společností Manthellan se dostal skoro na samý začátek. Nejvyšší soud ČR totiž zrušil rozsudek Krajského soudu v Brně, který považoval vzájemné smlouvy o pronájmu pozemků v centru města za platné. Teď se celý proces vrací zpět do Brna a finální řešení se tak zase prodlouží...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

JINDŘICH ŠTREITstreitMinulou středu se v kině Metro 70 v Prostějově promítal filmový dokument o světoznámém fotografovi Jindřichu Štreitovi. Snad žádný z umělců se ve svém oboru nedokázal udržet tak dlouho na špičce jako tento jednasedmdesátiletý kumštýř.

Číslo týdne

 2501

To je ještě něco mnohem víc než epidemie! Krajská hygienická stanice vydala v pondělí novou statistiku počtu chřipkou nemocných lidí. V rámci Olomouckého kraje je na tom Prostějov absolutně nejhůře, aktuálně v uplnyulém týdnu trpělo dva a půl tisíce nemocných na sto tisíc obyvatel. 

Výrok týdne

„KDE NIC NENÍ, ANI SMRT NEBERE!“

Primátorka Prostějova Alena Rašková  takto zdůvodnila skutečnost, že Domovní správa Prostějov i tentokrát odepsalastatisícové pohledávky
za obyvateli městských
bytů, kteří dluží mnoho let na nájemném