Dobrý večer, dnes je úterý 14.7.2020
svátek slaví Karolína,
zítra Jindřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 jurackovaPalubu lodi plující tropickým mořem v okolí Filipín vyměnila Zuzana Juračková za židli před svým počítačem. V těchto dnech totiž píše v Praze diplomovou práci o šéfredaktorovi Rudého práva, politickém vězni padesátých let a následně komunistickém pohlavárovi Vilému Novotném.

Historie mě zajímá a myslím, že moje generace má v tomto velké mezery.  Víme, co se stalo v roce 1968 nebo 1989, ale ne každý už rozumí souvislostem,“ vysvětlila Večerníku v exkluzivní zpovědi Zuzana Juračková volbu tématu své práce.

Tato třiadvacetiletá kráska, která vystudovala základní sportovní školu i Střední školu oděvní v Prostějově, bude již co nevidět hvězdou televizní obrazovky. Od čtvrtka 14. března totiž vymění klávesnici za přehlídkové molo a zúčastní se závěrečného soustředění na Českou Miss. Samotný finálový večer dnes již jediné národní soutěže krásy proběhne v sobotu 23. března a přímým přenosem jej od 20.15 hodin vysílá PRIMA Family.

PROSTĚJOVSKÝ Večerník připravuje do příštího vydání SPECIÁLNÍ STRANU „ZUZANA JURAČKOVÁ MÍŘÍ KE HVĚZDÁM“.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Vadí vám úbytek a odklad všech kulturních a společenských akcí?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-