Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 24.5.2018
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Sportovní a kulturní organizace a sportovní kluby mají nejvyšší čas pro podání žádosti o dotaci na prostějovský magistrát. Žádosti o poskytnutí dotace na rok 2018 se přijímají totiž jen do 15. ledna 2018. „Každoročně se setkáváme s tím, že různé spolky či kluby tento termín promeškají a pak jim hrozí, že o dotaci přijdou.

Nové formuláře jsou umístěny v aplikaci ´Komunikace s občany´ na webových stránkách našeho města, žadatel si je může vyplnit a rozpracované uložit. Žadatelé vyplňují a elektronicky odesílají své žádosti o poskytnutí dotace prostřednictvím této aplikace, ve které najdou i podrobný návod,“ upozorňuje Ivana Hemerková (PéVéčko), náměstkyně primátorky Prostějova.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+2 #3 Zatloukal Miroslav 2018-01-12 10:44
...Hemerkova s Pospisilem nezapomente na Tomigu.
Citovat
+3 #2 j,hloubavá 2018-01-08 19:40
Cituji Puma:
A naši miliardáři a milionáři už se přihlásili?To by byla škoda,kdyby nás daňově nepodojili

Za ty to přece vyplní madam Hemerková sama, spolu s odborem kultury a sportu,stejně jako dělají účetnictví jestřábům. Proč by se naši potřební milionáři měli obtěžovat, ne ?! :-x


už aby tu babu prdelatou vzal čert, a´t se věnuje čerstvému vnoučeti a sedí u kočárku ! :P
Citovat
+7 #1 Puma 2018-01-08 10:37
A naši miliardáři a milionáři už se přihlásili?To by byla škoda,kdyby nás daňově nepodojili
Citovat
  • amima
  • dar sluchu
  • adp sanco
  • fokus
  • residence kostlecka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na to, že se mohou změnit ambice VK Prostějov?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Z Bašty bude kavárna.

Konečně se po dlouhých měsících dalšího uzavření bývalé galerie v Baště ve Školní ulici podařilo magistrátu uzavřít nájemní smlouvu s firmou, která v historických prostorách hodlá otevřít kavárnu a koktejlbar s poslechem společenské muziky! Ona společnost byla jediným zájemcem. 

Žádná pěší zóna.

V Kravařově ulici v Prostějově má už mnoho let fungovat režim pěší zóny. Radní nedávno prohlásili, že otevírat tuto ulici pro běžnou dopravu a dokonce obnovit výjezd na křižovatku na Jiráskovo náměstí v žádném případě nemíní, jenomže i tak to zde mnohdy vypadá jako na „Václaváku“!

Osobnost týdne

MARTA ISSOVÁ
Herečka Dejvického divadla byla jednou z několika hvězd inscenace Vzkříšení, se kterou minulou středu pražští divadelníci přijeli do Prostějova. Hra, v níž byli diváci svědky mnohých obratů v ději, zaujala. Zaplněný sál Městského divadla byl jasným důkazem.

issova copy

Číslo týdne

 128 490 000
Prostějovská radnice je takzvaně „ve vatě“! Radní zveřejnili sice jen několik málo strohých údajů z účetní závěrky roku 2017, ale to nejdůležitější je, že městská pokladna přetéká za loňský rok o více než 128 milionů korun. Hlavní zásluhu na obrovském přebytku má údajně perfektní výběr daní.

Výrok týdne

„BLBCI JSME PAK ZASE JENOM MYNA RADNICI!“

Náměstek primátorky statutárního městaProstějova Jiří Pospíšil se takto obořil nad přístupem firem, které často rozkopávají nové chodníky za účelem pokládky kabelů.