Dobré ráno, dnes je pátek 17.8.2018
svátek slaví Petra,
zítra Helena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Nejpřívětivější magistrát, nejexcelentnější úřad v republice, nejlepší rating v zemi. To všechno jsou honosné tituly, kterými se v posledním období chlubí statutární město Prostějov. A nejsou to tituly vycucané z prstu. Nebo „podplacené“, jak tvrdí někteří zabednění kritici. Tato ocenění vystavovali radnici odborníci, kteří magistrát posuzovali ze všech stran. Mohli bychom tak být pyšní na to, že z úřednického hlediska je u nás všechno na nejlepší úrovni. Nechci někomu dělat reklamu nebo lézt do zádele, ovšem všechny plusy se tomuto vedení musí přiznat.

Jak ale slyšíme pořád okolo a dokola, něco je špatně. Stále se objevují lidé, kteří tvrdí, že parta na radnici jsou zloději, patří do kriminálu, konšelé vedou město do záhuby a podobně. Jde skutečně pouze o jedince, kteří rozumu příliš nepobrali a jsou zvyklí pouze kritizovat, nadávat a podezírat? Faktem je, že tito lidé sami o sobě neudělali pro město zhola nic!
Jenomže i těchto pár lidí dokáže opravdu znechutit nejenom práci, ale i život. Nevím, já jsem v Prostějově spokojený, podle mě je jen málo měst, která jsou tak čistá a vyzdobená, můžete zajít na prakticky jakýkoliv sport, sjíždí se sem hvězdy showbyznysu jako na běžícím páse a o práci tady není nouze, spíše naopak. Těch kladů by se přitom našlo mnohem více. Tak proč a na co pořád nadávat? Zajímalo by mě tedy, kdyby se onoho pomyslného vesla na radnici chytili právě ti sprosťáci, kteří jen urážejí, ale nic dobrého pro toto město ještě nevykonali... Asi je opravdu něco špatně. Co ale, to mi v tuto chvíli nejde na rozum. Nadávat a pomlouvat je prostě jednodušší...

Total Comments

  • Laski
  • Pv leto
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Už jen hygienici.

Dělníci na vrahovickém koupališti dělají všechno pro to, aby se brány novotou vonícího areálu otevřely pro veřejnost už tento pátek 17. srpna. Dnes už na koupaliště přijdou jen hygienici, kteří posoudí kvalitu vody v již napuštěném bazénu. Všichni věří, že v pátek se už budou skákat šipky!

Trestuhodná nepozornost. 

Těžko říct, na co myslel třiatřicetiletý šofér, když vjížděl na nechráněný železniční přejezd v Kostelci na Hané. Kdyby se věnoval řízení, zpozoroval by, že na přejezd se blíží houkající vlak. Takto došlo ke srážce, kterou těžkým zraněním odnesl nezletilý chlapec...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

HYNEK BARTOŇ
33 02 bartČtrnáctiletý nadějný tenista TK Agrofert Prostějov přispěl na domácích kurtech k senzaci, když společně se svými spoluhráči senzačně došel až do finále mistrovství světa žákovských týmů. V boji o zlato sice už Češi nestačili na USA, ale stříbro je pro nenasazený a těsně před startem oslabený výběr doslova majstrštykem.

Total Comments

Číslo týdne

 2151
Počet nezaměstnaných v Prostějově po dlouhé době sice mírně vzrostl, ovšem stále je náš region v popředí celostátních statistik. Na místní pobočce Úřadu práce je totiž hlášeno 2 151 volných míst a jsme tak jedním ze tří měst v republice, kdy je tento počet vyšší než nahlášených osob bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„UNÁHLIL JSME SE...“
Exprostějovský primátor Miroslav Pišťák se v exkluzivním rozhovoru pro Večerník svěřil, že dnes již vidí svoji rezignaci z roku 2016 jinak...

Total Comments