Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 24.5.2018
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Večerník se exkluzivně dozvěděl o poměrně utajované schůzce, ke které došlo v pátek před polednem na prostějovském magistrátu. Primátorka Alena Rašková se tady sešla s Richardem Morávkem, čelným představitelem společnosti Manthellan! Ano, právě té společnosti, která nedávno zablokovala parkoviště mezi Wolkerovou a Komenského ulicí!
„Vztahy mezi městem a Manthellanem jsou napjaté, to nelze zakrývat. Ano, můžu potvrdit, že jsem se v pátek sešla s panem Morávkem, kterého doprovázel právník Manthellanu. Neřešili jsme zatím známé dlouholeté spory ohledně smluv. Důvod našeho setkání byl jediný, zeptala jsem se pana Morávka, za jakých okolností je Manthellan ochoten okamžitě otevřít zmíněné parkoviště. V pátek 12. ledna je totiž ve Společenském domě první ples a jeho hosté musí mít možnost někde zaparkovat,“ sdělila Večerníku primátorka Rašková. „Naše schůzka proběhla celkem v pohodě, pan Morávek mi slíbil, že celou záležitost projedná s partnery a do středy mi dá vědět, jak se Manthellan rozhodl a zda tento vstřícný krok učiní,“ dodala Alena Rašková.

Večerník se pokusil získat vyjádření zástupce Manthellanu Lukáše Čepelky, do uzávěrky tohoto vydání ale bohužel odpověď nepřišla.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+2 #2 HN 2018-01-12 12:42
Tak navíc nám 10.1. kolem 13h. do skruží umístěných na našem pozemku nechal Manthellan nasypat štěrk. Nu což, makadam se bude hodit na vyspravení děr. Nádoby bude potřeba vyprázdnit a vrátit, aby nám je zas mohli chlapci s modrou Avií příští týden naplnit.
Citovat
+1 #1 Puma 2018-01-09 18:24
To je pr.del.Větší jako když Zeman bude vrchní velitel ozbrojených sil na vozejku a v čele bude křičet....NA BĚLEHRAD!!!!!.. ..........NA MANTHELAN!!!!
Citovat
  • amima
  • dar sluchu
  • adp sanco
  • fokus
  • residence kostlecka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na to, že se mohou změnit ambice VK Prostějov?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Z Bašty bude kavárna.

Konečně se po dlouhých měsících dalšího uzavření bývalé galerie v Baště ve Školní ulici podařilo magistrátu uzavřít nájemní smlouvu s firmou, která v historických prostorách hodlá otevřít kavárnu a koktejlbar s poslechem společenské muziky! Ona společnost byla jediným zájemcem. 

Žádná pěší zóna.

V Kravařově ulici v Prostějově má už mnoho let fungovat režim pěší zóny. Radní nedávno prohlásili, že otevírat tuto ulici pro běžnou dopravu a dokonce obnovit výjezd na křižovatku na Jiráskovo náměstí v žádném případě nemíní, jenomže i tak to zde mnohdy vypadá jako na „Václaváku“!

Osobnost týdne

MARTA ISSOVÁ
Herečka Dejvického divadla byla jednou z několika hvězd inscenace Vzkříšení, se kterou minulou středu pražští divadelníci přijeli do Prostějova. Hra, v níž byli diváci svědky mnohých obratů v ději, zaujala. Zaplněný sál Městského divadla byl jasným důkazem.

issova copy

Číslo týdne

 128 490 000
Prostějovská radnice je takzvaně „ve vatě“! Radní zveřejnili sice jen několik málo strohých údajů z účetní závěrky roku 2017, ale to nejdůležitější je, že městská pokladna přetéká za loňský rok o více než 128 milionů korun. Hlavní zásluhu na obrovském přebytku má údajně perfektní výběr daní.

Výrok týdne

„BLBCI JSME PAK ZASE JENOM MYNA RADNICI!“

Náměstek primátorky statutárního městaProstějova Jiří Pospíšil se takto obořil nad přístupem firem, které často rozkopávají nové chodníky za účelem pokládky kabelů.