Dobré ráno, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Večerník se exkluzivně dozvěděl o poměrně utajované schůzce, ke které došlo v pátek před polednem na prostějovském magistrátu. Primátorka Alena Rašková se tady sešla s Richardem Morávkem, čelným představitelem společnosti Manthellan! Ano, právě té společnosti, která nedávno zablokovala parkoviště mezi Wolkerovou a Komenského ulicí!
„Vztahy mezi městem a Manthellanem jsou napjaté, to nelze zakrývat. Ano, můžu potvrdit, že jsem se v pátek sešla s panem Morávkem, kterého doprovázel právník Manthellanu. Neřešili jsme zatím známé dlouholeté spory ohledně smluv. Důvod našeho setkání byl jediný, zeptala jsem se pana Morávka, za jakých okolností je Manthellan ochoten okamžitě otevřít zmíněné parkoviště. V pátek 12. ledna je totiž ve Společenském domě první ples a jeho hosté musí mít možnost někde zaparkovat,“ sdělila Večerníku primátorka Rašková. „Naše schůzka proběhla celkem v pohodě, pan Morávek mi slíbil, že celou záležitost projedná s partnery a do středy mi dá vědět, jak se Manthellan rozhodl a zda tento vstřícný krok učiní,“ dodala Alena Rašková.

Večerník se pokusil získat vyjádření zástupce Manthellanu Lukáše Čepelky, do uzávěrky tohoto vydání ale bohužel odpověď nepřišla.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+2 #2 HN 2018-01-12 12:42
Tak navíc nám 10.1. kolem 13h. do skruží umístěných na našem pozemku nechal Manthellan nasypat štěrk. Nu což, makadam se bude hodit na vyspravení děr. Nádoby bude potřeba vyprázdnit a vrátit, aby nám je zas mohli chlapci s modrou Avií příští týden naplnit.
Citovat
+1 #1 Puma 2018-01-09 18:24
To je pr.del.Větší jako když Zeman bude vrchní velitel ozbrojených sil na vozejku a v čele bude křičet....NA BĚLEHRAD!!!!!.. ..........NA MANTHELAN!!!!
Citovat
 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě