Dobrý večer, dnes je úterý 24.4.2018
svátek slaví Jiří,
zítra Marek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

V minulém vydání Večerník přinesl exkluzivní informace o narození Anetky Berkové, která v prostějovské porodnici přišla na svět na Ježíška v neděli 24. prosince. Informovali jsme rovněž o narození Viktorie Dobové z Nezamyslic, která se narodila 1. ledna hodinu a půl po půlnoci a stala se tak vůbec prvním občánkem Olomouckého kraje roku 2018! A co první Prostějovánek? Na toho se čekalo na Nový rok až do odpoledních hodin!

Prvním miminkem Prostějova narozeným v prostějovské porodnici byla nakonec Barborka Dobešová! „Dceruška se nám narodila v 16.52 hodin a hned mi lékaři sdělili, že jde o první letošní prostějovské miminko. Byla jsem z toho velmi překvapená, to jsme s manželem vůbec nečekali,“ sdělila Večerníku šťastná maminka Kateřina Kneblová. „Víte, my jsme měli termín porodu už po Vánocích, takže Barborka na sebe nechala hodně dlouho čekat. Hned v úterý ráno za námi přišla paní primátorka Rašková s náměstkyní paní Hemerkovou. Barborka dostala penízky a spoustu dalších potřebných dárečků, kosmetiku, potřebné plenky a kojenecké lahvičky. Moc jim s manželem děkujeme,“ dodala usměvavá maminka.
Rodiče po příjezdu z porodnice domů prý chystají s dalšími příbuznými oslavu. „Jde navíc o naše první děťátko, takže od členů našich rodin je zapitá už na Nový rok! Ale my ještě nějakou tu oslavu přichystáme, zatím nic konkrétního naplánováno nemáme,“ uvedla ještě Kateřina Kneblová. „Mamince, tatínkovi a hlavně malé Barborce gratulujeme k titulu prvního Prostějovánka roku 2018 a přejeme jim hlavně zdraví, štěstí a krásný život v lásce,“ uvedla shodně primátorka Prostějova Alena Rašková s náměstkyní Ivanou Hemerkovou.
S gratulací i přáními se samozřejmě připojuje také PROSTĚJOVSKÝ Večerník.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #3 jafre 2018-01-11 07:29
:lol: zdravim brachu dvojce, at se dari

dvojce
Citovat
+1 #2 Linka 2018-01-10 18:34
Velké blahopřání holčičce a rodičům! Ať se ji dobře vede v tomto světě!
Citovat
-1 #1 Puma 2018-01-10 07:43
Chudák Barborka,jistě se jí pak udělalo šoufl.
Citovat
  • karlov
  • floria
  • fokus optik
  • Taneční čaje
  • residence kostelecka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI LIDOVÝ DŮM?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Policista zachránil život.

Nebýt mladého policisty z Plumlova, tak by pětapadesátiletý motorkář havarující u Podhradského rybníka v závěru března už nežil. Podpraporčík Čajkovič zahájil u muže v bezvědomí okamžitou masáž srdce, čímž ho znovu přivedl k životu. Mladého strážce zákona navrhli kolegové na medaili za statečnost.
 

Rychlý konec.

Přestože sezóna to bude z celkového pohledu úspěšná, když jako nováček se tým BK Olomoucko prodral mezi nejlepší šestku tuzemského basketbalu, vyřazení ve čtvrtfinále play off již po čtyřech zápasech a ještě s kaňkou v podobě zkratu srbského pivotmana Darka Čohadareviče bylo pro řadu lidí zklamáním.

Osobnost týdne

BARBORA HRZÁNOVÁ
17 02 hrzanova barbora
Společně s Radkem Holubem představila tato skvělá herečka v Městském divadle v Prostějově úspěšnou komedii uznávaného francouzského autora Začínáme končit. Oba na divadelních prknech přesvědčili, že manželství není žádná sranda...

Číslo týdne

 102

Aktuálně nejstarší občanka Prostějova Josefa Schlesingerová oslavila minulý týden 102. narozeniny. Vitální stařence přišli poblahopřát zástupci města v čele s náměstkem primátorky Pavlem Smetanou. 

Výrok týdne

BYL TO MARATONEC, ALE LAPILI JSME HO!“

Šéf obvodních policistů Petr Kočíř popisoval těžkou práci při dopadení sériového vykradače chat,
který
dříve býval velmi zdatným atletem