Dobrý podvečer, dnes je sobota 20.10.2018
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

 Prostějovští konšelé minulý týden svěřili propagaci města opět marketingové společnosti TK PLUS. Ta stejnou službu zajišťovala po dobu posledních čtyř let, což vehementně kritizovali někteří opoziční zastupitelé. Částka čtrnáct milionů korun na uvedené období se jim zdála přemrštěná...

 

Velmi dlouhou dobu tak radní váhali s výběrem další vhodné společnosti mající tuto službu na starost. Dvě výběrová řízení byla zrušena. Až to třetí se podařilo dotáhnout do konce. „Do nového konkurzu se přihlásili dva uchazeči, načež výběrová komise doporučila a my v radě města následně schválili vítěze. Tím je společnost TK PLUS, které za marketingové a propagační služby zaplatíme ročně bezmála dva miliony korun bez DPH. Smlouva bude uzavřena na rok 2018,“ prozradila na středeční tiskové konferenci Alena Rašková, primátorka statutárního města Prostějova.

„Máme s touto společností velmi dobré zkušenosti, TK PLUS velmi dobře prezentoval město Prostějov na sportovních akcích po celém světě, navíc se propagace děla i na významných kulturních a společenských akcích, které tato agentura pořádala. Ale jelikož nás opozice velmi často kritizovala, že nemáme zavazovat dlouhodobějšími smlouvami budoucí zastupitelstvo města, rozhodli jsme se uzavřít smlouvu o propagaci a marketingu pouze na jediný letopočet,“ vysvětlila primátorka.

O reakci požádal Večerník šéfa marketingové společnosti TK PLUS. „Promiňte, nechci být osobní a dávat najevo, že jsem zklamán a to vším, co kolem této záležitosti proběhlo... Řeknu pouze tolik. Společnost TK PLUS a její projekty jako Zlatá tretra, daviscupové a fedcupové zápasy, turnaj Czech open či mistrovství světa týmů do čtrnácti let i sportovci jako Novák, Berdych, Kvitová či Šafařová přinášejí mému rodnému městu, jak se říká, ´nehynoucí slávu´ i prezentaci a to nejen na našem území, ale v celém světě. Uvedu při této příležitosti jedno číslo. Marketingová studie z roku 2016 říká, že hned sedmatřicet procent zmínek o Prostějovu v celostátních médiích souvisí právě se společností TK PLUS,“ uvedl Miroslav Černošek a výstižně dodal: „Je to snad málo na úspěch ve zmiňovaném konkurzu?!“

Total Comments

  • finsys
  • kostelec n h
  • stavebniny
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s novou vládou prostějovské radnice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Babí léto v plné kráse.

Po celý uplynulý týden panovalo v  prostějovském regionu příznivé počasí, které svádělo k podzimním procházkám. Leckde dokonce padaly i rekordní teploty, když se rtuť teploměru vyšplhala až k 23 stupňům. Nechme se překvapit, jak dlouho prosluněné nebe vydrží.

Vůně punče se prodražila.

Je to zřejmě to nejlepší pro každého návštěvníka, tak proč tomu nedat za ucho? Prostějovští radní schválili navýšení poplatku pro prodejce alkoholu během vánočního jarmarku, tudíž letos stánkaři prodávající punč a další alkoholové dobroty zaplatí až 1 250 korun za den.

Total Comments

Osobnost týdne

BOLEK A VLADIMÍR POLÍVKOVI
polivkovi copyKonečně! Po mnoha peripetiích a dvou odkladech dorazil do Prostějova Bolek Polívka se synem Vladimírem. V Městském divadle v Prostějově jim aplaudovalo dlouho dopředu vyprodané hlediště, protože jejich kus Šašek a syn je opravdu famózní.

Total Comments

Číslo týdne

 1725
Přesně tolik lidí bez zaměstnání eviduje aktuálně Úřad práce v Prostějově. Z uvedeného počtu je 990 žen. Pozoruhodným faktem je, že jako v jednom z mála měst v republice je zde počet hlášených volných míst větší než počet nezaměstnaných! .

Total Comments

Výrok týdne

„PTEJTE SE, NA CO CHCETE,
ODPOVÍM, NA CO CHCI JÁ!“

S úsměvem od ucha k uchu přivítala novináře na středeční tiskové konferenci rady města primátorka Alena Rašková

Total Comments