Dobré ráno, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

 Prostějovští konšelé minulý týden svěřili propagaci města opět marketingové společnosti TK PLUS. Ta stejnou službu zajišťovala po dobu posledních čtyř let, což vehementně kritizovali někteří opoziční zastupitelé. Částka čtrnáct milionů korun na uvedené období se jim zdála přemrštěná...

 

Velmi dlouhou dobu tak radní váhali s výběrem další vhodné společnosti mající tuto službu na starost. Dvě výběrová řízení byla zrušena. Až to třetí se podařilo dotáhnout do konce. „Do nového konkurzu se přihlásili dva uchazeči, načež výběrová komise doporučila a my v radě města následně schválili vítěze. Tím je společnost TK PLUS, které za marketingové a propagační služby zaplatíme ročně bezmála dva miliony korun bez DPH. Smlouva bude uzavřena na rok 2018,“ prozradila na středeční tiskové konferenci Alena Rašková, primátorka statutárního města Prostějova.

„Máme s touto společností velmi dobré zkušenosti, TK PLUS velmi dobře prezentoval město Prostějov na sportovních akcích po celém světě, navíc se propagace děla i na významných kulturních a společenských akcích, které tato agentura pořádala. Ale jelikož nás opozice velmi často kritizovala, že nemáme zavazovat dlouhodobějšími smlouvami budoucí zastupitelstvo města, rozhodli jsme se uzavřít smlouvu o propagaci a marketingu pouze na jediný letopočet,“ vysvětlila primátorka.

O reakci požádal Večerník šéfa marketingové společnosti TK PLUS. „Promiňte, nechci být osobní a dávat najevo, že jsem zklamán a to vším, co kolem této záležitosti proběhlo... Řeknu pouze tolik. Společnost TK PLUS a její projekty jako Zlatá tretra, daviscupové a fedcupové zápasy, turnaj Czech open či mistrovství světa týmů do čtrnácti let i sportovci jako Novák, Berdych, Kvitová či Šafařová přinášejí mému rodnému městu, jak se říká, ´nehynoucí slávu´ i prezentaci a to nejen na našem území, ale v celém světě. Uvedu při této příležitosti jedno číslo. Marketingová studie z roku 2016 říká, že hned sedmatřicet procent zmínek o Prostějovu v celostátních médiích souvisí právě se společností TK PLUS,“ uvedl Miroslav Černošek a výstižně dodal: „Je to snad málo na úspěch ve zmiňovaném konkurzu?!“

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+7 #10 HN 2018-02-07 21:29
Popeláře zdravím, protože mi vyvážejí popelnice, Prodavačky, protože jsou v práci od rána do večera. Učitelky, Sestřičky v nemocnici, Policisty, Řidiče v autobusu, Opraváře ... Maminy na mateřské, Metaře, sem tam i nějakého úředníka pozdravím ... Ale vysvětlete mi Komáre a Voliči, k čemu je mi takový ... Tenista. A k čemu je mi Černošek. Nějak je fakt nepotřebuju. Asi tak. :sigh:
Citovat
+6 #9 HN 2018-02-07 21:18
Beru s povděkem, že je to jenom na jeden rok. Neříkám, že další roky by město nemělo přispívat na podobné aktivity, ale město jim musí přispívat stejně jako jiným. Tj. ať si požádají o dotaci na jednotlivé akce v řádu několika desítek tisíc a po zvážení přínosu pro mládež či město je buď dostanou nebo ne ... nikoliv dávat miliony a to bez vyúčtování - paušálně - rauty ať si platí sami. 8)
Citovat
+6 #8 tvůj šéf 2018-02-07 19:39
Samozřejmě, Černošek pro lidi nic nepodniká, parazituje u struků státní dojné krávy a jeho tenisté si na tohle město vzpomenou jen když sami něco potřebují. Zadarmo tréningy, nebo třeba ošetřit bebi, když se omylem pořežou při krájení zeleniny. Jinak drahá auta, diamantový prsteny, hlavně že daní v Monaku. Prostě cizí svět a všechno je to práce tohohle xindla
Citovat
+5 #7 Rašková ml. 2018-02-07 16:43
Pro Komára a Voliče: oba jste pakoně nebo píšete o přestávkách z ústavu pro choromyslné? Podnikavé, schopné a úspěšné tu jistě vítáme a pro takové platí, že u svých aktivit nejsou přisátí na státní CECEK a to v případě s. Černoška platí více než 100x Nelíbí se mi, že z mých peněz, daní(přes státní dotace) financuje své soukromé projekty, lže, jako rukojmí si bere naši drogově závislou mládež a kde chce posléze neomezeně vládnou a určovat pravidla. Za mě je to trestný čin! Vy dva K.O.K.O.T.I
Citovat
-7 #6 volič 2018-02-07 11:30
Jen více takových schopných a podnikavých občanů v PV. ,jako je pan M.Černošek .K čemu asi jsou kritici a závistivci ?
Citovat
+6 #5 tvůj šéf 2018-02-05 20:43
Když je ze dvou milionů za jakousi propagaci města rozčarován, ať to odmítne. Nebo ať uspořádá sbírku na své monacké tenistky, z té nebude mít ani na chleba. Může být rád, že mu radnice sype, nikdo jeho propagaci nepotřebuje.
Citovat
-8 #4 komár 2018-02-04 22:19
Vážení kritici ,napište laskavě co vy pro město PV. děláte .
Citovat
+5 #3 Rašková ml. 2018-02-03 21:01
Máme co si zasloužíme .... :P Myrku, dobrá práce TY!! :lol:
Citovat
+7 #2 JARDA NOVÁK 2018-02-03 19:56
Ještě že Černošek nepovzdechl že to dělá z lásky k Prostějovu.
Citovat
+11 #1 Puma 2018-02-03 15:17
Kde zmizel ten rozhovor s tím komunistickým kanalizačním patolízalem?Jak se takový ............dov olí poučovat lidi o tom,jak se mají chovat!!!!!!!Mo rální odpad o morálce káže!!!!
Citovat
 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě