Dobré ráno, dnes je pátek 17.8.2018
svátek slaví Petra,
zítra Helena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

 Prostějovští konšelé minulý týden svěřili propagaci města opět marketingové společnosti TK PLUS. Ta stejnou službu zajišťovala po dobu posledních čtyř let, což vehementně kritizovali někteří opoziční zastupitelé. Částka čtrnáct milionů korun na uvedené období se jim zdála přemrštěná...

 

Velmi dlouhou dobu tak radní váhali s výběrem další vhodné společnosti mající tuto službu na starost. Dvě výběrová řízení byla zrušena. Až to třetí se podařilo dotáhnout do konce. „Do nového konkurzu se přihlásili dva uchazeči, načež výběrová komise doporučila a my v radě města následně schválili vítěze. Tím je společnost TK PLUS, které za marketingové a propagační služby zaplatíme ročně bezmála dva miliony korun bez DPH. Smlouva bude uzavřena na rok 2018,“ prozradila na středeční tiskové konferenci Alena Rašková, primátorka statutárního města Prostějova.

„Máme s touto společností velmi dobré zkušenosti, TK PLUS velmi dobře prezentoval město Prostějov na sportovních akcích po celém světě, navíc se propagace děla i na významných kulturních a společenských akcích, které tato agentura pořádala. Ale jelikož nás opozice velmi často kritizovala, že nemáme zavazovat dlouhodobějšími smlouvami budoucí zastupitelstvo města, rozhodli jsme se uzavřít smlouvu o propagaci a marketingu pouze na jediný letopočet,“ vysvětlila primátorka.

O reakci požádal Večerník šéfa marketingové společnosti TK PLUS. „Promiňte, nechci být osobní a dávat najevo, že jsem zklamán a to vším, co kolem této záležitosti proběhlo... Řeknu pouze tolik. Společnost TK PLUS a její projekty jako Zlatá tretra, daviscupové a fedcupové zápasy, turnaj Czech open či mistrovství světa týmů do čtrnácti let i sportovci jako Novák, Berdych, Kvitová či Šafařová přinášejí mému rodnému městu, jak se říká, ´nehynoucí slávu´ i prezentaci a to nejen na našem území, ale v celém světě. Uvedu při této příležitosti jedno číslo. Marketingová studie z roku 2016 říká, že hned sedmatřicet procent zmínek o Prostějovu v celostátních médiích souvisí právě se společností TK PLUS,“ uvedl Miroslav Černošek a výstižně dodal: „Je to snad málo na úspěch ve zmiňovaném konkurzu?!“

Total Comments

  • Laski
  • Pv leto
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Už jen hygienici.

Dělníci na vrahovickém koupališti dělají všechno pro to, aby se brány novotou vonícího areálu otevřely pro veřejnost už tento pátek 17. srpna. Dnes už na koupaliště přijdou jen hygienici, kteří posoudí kvalitu vody v již napuštěném bazénu. Všichni věří, že v pátek se už budou skákat šipky!

Trestuhodná nepozornost. 

Těžko říct, na co myslel třiatřicetiletý šofér, když vjížděl na nechráněný železniční přejezd v Kostelci na Hané. Kdyby se věnoval řízení, zpozoroval by, že na přejezd se blíží houkající vlak. Takto došlo ke srážce, kterou těžkým zraněním odnesl nezletilý chlapec...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

HYNEK BARTOŇ
33 02 bartČtrnáctiletý nadějný tenista TK Agrofert Prostějov přispěl na domácích kurtech k senzaci, když společně se svými spoluhráči senzačně došel až do finále mistrovství světa žákovských týmů. V boji o zlato sice už Češi nestačili na USA, ale stříbro je pro nenasazený a těsně před startem oslabený výběr doslova majstrštykem.

Total Comments

Číslo týdne

 2151
Počet nezaměstnaných v Prostějově po dlouhé době sice mírně vzrostl, ovšem stále je náš region v popředí celostátních statistik. Na místní pobočce Úřadu práce je totiž hlášeno 2 151 volných míst a jsme tak jedním ze tří měst v republice, kdy je tento počet vyšší než nahlášených osob bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„UNÁHLIL JSME SE...“
Exprostějovský primátor Miroslav Pišťák se v exkluzivním rozhovoru pro Večerník svěřil, že dnes již vidí svoji rezignaci z roku 2016 jinak...

Total Comments