Dobré ráno, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Tragická podívaná se naskytla náhodným kolemjdoucím, když na hladině řeky Romže poblíž Smržic, zahlédli plavat mrtvolu muže. Stalo se tak minulé pondělí odpoledne. K místu neštěstí následně vyrazila policejní vozidla s vyšetřovateli. Přestože složky „Pomáhat a chránit“ jako tradičně nechtějí být konkrétní, Večerníku se podařilo zjistit totožnost mrtvého muže. Ten byl předtím již tři dny veden v celostátním pátraní jako pohřešovaný...

 

O události nás jako první informoval pravidelný čtenář. „Jel jsem zrovna na kole po cyklostezce ze Smržic do Prostějova. Najednou proti mně dvě policejní auta a za nimi hned další dvě, včetně nějaké dodávky. Bylo mi hned jasné, že se někde u Smržic stalo cosi závažného,“ napsal Večerníku muž ze Smržic.

„Mohu potvrdit nalezení těla mrtvého muže v řece Romži, jehož totožnost je policistům známa. V současnosti probíhá prověřování okolností jeho úmrtí. S ohledem na probíhající prověřování a také na pozůstalé se k věci v tuto chvíli více vyjadřovat nebudeme,“ sdělil velmi stručně František Kořínek, tiskový mluvčí Policie Krajského ředitelství Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.

Jak Večerník zjistil, podle několika na sobě nezávislých zdrojů šlo o sedmatřicetiletého T. V. z Prostějova. Tento muž byl v hledáčku policie od pátku 26. ledna, kdy se pátrání jako po pohřešované osobě dostalo na veřejně dostupné stránky Policie České republiky. Trvalo ovšem jen tři dny. Výsledek je bohužel tragický...

VÍTE, CO SE PŘESNĚ U ROMŽE STALO?

PROČ SKONČIL NEBLAZE OSUD JEDNOHO PROSTĚJOVANA?

NAPIŠTE NA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.!!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě