Dobré ráno, dnes je pátek 17.8.2018
svátek slaví Petra,
zítra Helena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Tragická podívaná se naskytla náhodným kolemjdoucím, když na hladině řeky Romže poblíž Smržic, zahlédli plavat mrtvolu muže. Stalo se tak minulé pondělí odpoledne. K místu neštěstí následně vyrazila policejní vozidla s vyšetřovateli. Přestože složky „Pomáhat a chránit“ jako tradičně nechtějí být konkrétní, Večerníku se podařilo zjistit totožnost mrtvého muže. Ten byl předtím již tři dny veden v celostátním pátraní jako pohřešovaný...

 

O události nás jako první informoval pravidelný čtenář. „Jel jsem zrovna na kole po cyklostezce ze Smržic do Prostějova. Najednou proti mně dvě policejní auta a za nimi hned další dvě, včetně nějaké dodávky. Bylo mi hned jasné, že se někde u Smržic stalo cosi závažného,“ napsal Večerníku muž ze Smržic.

„Mohu potvrdit nalezení těla mrtvého muže v řece Romži, jehož totožnost je policistům známa. V současnosti probíhá prověřování okolností jeho úmrtí. S ohledem na probíhající prověřování a také na pozůstalé se k věci v tuto chvíli více vyjadřovat nebudeme,“ sdělil velmi stručně František Kořínek, tiskový mluvčí Policie Krajského ředitelství Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.

Jak Večerník zjistil, podle několika na sobě nezávislých zdrojů šlo o sedmatřicetiletého T. V. z Prostějova. Tento muž byl v hledáčku policie od pátku 26. ledna, kdy se pátrání jako po pohřešované osobě dostalo na veřejně dostupné stránky Policie České republiky. Trvalo ovšem jen tři dny. Výsledek je bohužel tragický...

VÍTE, CO SE PŘESNĚ U ROMŽE STALO?

PROČ SKONČIL NEBLAZE OSUD JEDNOHO PROSTĚJOVANA?

NAPIŠTE NA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.!!!

Total Comments

  • Laski
  • Pv leto
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Už jen hygienici.

Dělníci na vrahovickém koupališti dělají všechno pro to, aby se brány novotou vonícího areálu otevřely pro veřejnost už tento pátek 17. srpna. Dnes už na koupaliště přijdou jen hygienici, kteří posoudí kvalitu vody v již napuštěném bazénu. Všichni věří, že v pátek se už budou skákat šipky!

Trestuhodná nepozornost. 

Těžko říct, na co myslel třiatřicetiletý šofér, když vjížděl na nechráněný železniční přejezd v Kostelci na Hané. Kdyby se věnoval řízení, zpozoroval by, že na přejezd se blíží houkající vlak. Takto došlo ke srážce, kterou těžkým zraněním odnesl nezletilý chlapec...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

HYNEK BARTOŇ
33 02 bartČtrnáctiletý nadějný tenista TK Agrofert Prostějov přispěl na domácích kurtech k senzaci, když společně se svými spoluhráči senzačně došel až do finále mistrovství světa žákovských týmů. V boji o zlato sice už Češi nestačili na USA, ale stříbro je pro nenasazený a těsně před startem oslabený výběr doslova majstrštykem.

Total Comments

Číslo týdne

 2151
Počet nezaměstnaných v Prostějově po dlouhé době sice mírně vzrostl, ovšem stále je náš region v popředí celostátních statistik. Na místní pobočce Úřadu práce je totiž hlášeno 2 151 volných míst a jsme tak jedním ze tří měst v republice, kdy je tento počet vyšší než nahlášených osob bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„UNÁHLIL JSME SE...“
Exprostějovský primátor Miroslav Pišťák se v exkluzivním rozhovoru pro Večerník svěřil, že dnes již vidí svoji rezignaci z roku 2016 jinak...

Total Comments