Křídelník, kterého v průběhu sezóny trápily vleklé zdravotní problémy, byl jeden ze tří prostějovských střelců, přestože strávil na palubovce výrazně menší čas než obvyklí bodoví lídři.

Proměnil pět z osmi pokusů, trefil i jednu trojku. K tomu zapsal dvě asistence a získal také dva míče soupeře. Současně hrál poměrně čistě a bez chyb. Pouze dvakrát fauloval a jednou přišel o míč.

Okamžik utkání:

První nepovedená čtvrtina by se jistě dala zachránit, kdyby basketbalisté Prostějova nepokazili také druhou část utkání. Chybějící energie se naplno projevila v rozmezí 14. a 18. minuty, kdy Orli zaznamenali pouze čtyři body a minuli pět střeleckých pokusů. Navíc se ale nestačili vracet do obrany a Polabí to dokonale využilo a šestnácti body navýšilo svůj náskok na 44:21. O vítězi bylo rozhodnuto ještě před koncem poločasu.