Dobrý večer, dnes je čtvrtek 13.12.2018
svátek slaví Lucie,
zítra Lýdie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Policejní pátrači v celé republice byli během uplynulého pátku v plné polní. Den předtím totiž třináctiletá dívenka z Prostějova odešla z domova, v noci pak nepřišla domů, aniž by dala komukoliv cokoliv vědět. Rodiče vše nahlásili policii, která zahájila pátrání po celé republice. Nakonec velmi úspěšné!
O zmizení Michaely Z. informovala mluvčí krajských strážců zákona, kteří žádali o pomoc veřejnost. „Po pohřešované nezletilé dívce z Prostějova, která odešla ve čtvrtek osmého března bez udání důvodu z domova, bylo vyhlášeno celostátní pátrání. V minulosti nebyla pohřešovaná. Podle dosavadního šetření je předpoklad, že by se mohla pohybovat na Tachovsku,“ uvedla v pátrací relaci Miluše Zajícová, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.

V žádosti o uveřejnění této relace mluvčí krajské policie přidala ještě podrobný popis dívky a také to, co měla při odchodu z domova na sobě. Zároveň podotkla, že zmizela i se psem. Pozoruhodné také bylo, že Policie ČR po mladé slečně pátrala v systému „DÍTĚ V OHROŽENÍ“.
Ještě v pátek 9. března večer ovšem Večerník obdržel od policistů velmi pozitivní zprávu, ve které se potvrdil i původní předpoklad policejních pátračů. „Odvoláváme pátrání po pohřešované třináctileté dívce, která byla nalezena v pořádku na Tachovsku.“
Věřme, že šlo příběh se šťastným koncem a doma proběhlo vše v poklidném diuchu...

Total Comments

  • Repoint
  • Sporcl
  • mubea
  • jaro
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Blíží se vánoční svátky, na co se nejvíce těšíte?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

A jde to i bez hádek!

Ano, potěšil nás a zároveň také velice překvapil hladký průběh úterního jednání prostějovských zastupitelů. Nejdůležitější dokument města, rozpočet na rok 2019, byl schválen celkem rychle, navíc bez zbytečných průtahů v podobě slovních přestřelek s opozičními zastupiteli. Tak to má být.

Máme nejdražší vodu!.

Během posledních dvou let se cena vodného a stočného na Prostějovsku nezvyšovala a tak jsme možná mnozí nabyli dojmu, že to tak i zůstane. Moravská vodárenská ovšem pro rok 2019 sáhla k výraznému zdražení, po kterém budeme mít nejdražší vodu na Moravě.  

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR WALDA NERUŠIL
V němčickém kině OKO vystoupil uplynulou sobotu Waldemar Matuška. Ne, legendární zpěvák nevstal z mrtvých, ale parádně ho zastoupil jeho „dvojník“. Vánoční koncert v podání Vladimíra Waldy Nerušila se skutečně povedl.

49 walda13

Total Comments

Číslo týdne

5
O tolik korun budou mít PROSTĚJOVSKÝ Večerník levnější ti předplatitelé, kteří si pořídí ještě do konce roku abonenství nejčtenějšího regionálního periodika na rok 2019. Kvůli zdražení papíru totiž cena na stánku vystoupá od 1. ledna na rovnou dvacetikorunu.

Total Comments

Výrok týdne

„NA OPAKOVÁNÍ VOLEB JSEM BYLA PŘIPRAVENA...“

Nově zvolená senátorka za Prostějovsko Jitka Chalánková poskytla Večerníku první rozhovor ve své nové funkci.

Total Comments