Dobré odpoledne, dnes je neděle 18.3.2018
svátek slaví Eduard,
zítra Josef
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Policejní pátrači v celé republice byli během uplynulého pátku v plné polní. Den předtím totiž třináctiletá dívenka z Prostějova odešla z domova, v noci pak nepřišla domů, aniž by dala komukoliv cokoliv vědět. Rodiče vše nahlásili policii, která zahájila pátrání po celé republice. Nakonec velmi úspěšné!
O zmizení Michaely Z. informovala mluvčí krajských strážců zákona, kteří žádali o pomoc veřejnost. „Po pohřešované nezletilé dívce z Prostějova, která odešla ve čtvrtek osmého března bez udání důvodu z domova, bylo vyhlášeno celostátní pátrání. V minulosti nebyla pohřešovaná. Podle dosavadního šetření je předpoklad, že by se mohla pohybovat na Tachovsku,“ uvedla v pátrací relaci Miluše Zajícová, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.

V žádosti o uveřejnění této relace mluvčí krajské policie přidala ještě podrobný popis dívky a také to, co měla při odchodu z domova na sobě. Zároveň podotkla, že zmizela i se psem. Pozoruhodné také bylo, že Policie ČR po mladé slečně pátrala v systému „DÍTĚ V OHROŽENÍ“.
Ještě v pátek 9. března večer ovšem Večerník obdržel od policistů velmi pozitivní zprávu, ve které se potvrdil i původní předpoklad policejních pátračů. „Odvoláváme pátrání po pohřešované třináctileté dívce, která byla nalezena v pořádku na Tachovsku.“
Věřme, že šlo příběh se šťastným koncem a doma proběhlo vše v poklidném diuchu...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • interforst
  • Hledání kraslic
  • interier nabytek
  • semo
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na uzavírku Brněnské ulice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Dojde konečně na „parlament“?

Ledy se konečně hnuly směrem ke kritizovanému domu hrůzy v ulici Šárka. Prostějovští radní se rozhodli u odborníků zjistit, kolik by stála rekonstrukce domu se sociálními byty, který se na mnoha místech už doslova rozpadá. O levnější variantě, tedy zbourání, prý nemůže být ani řeči! 
 

Rozhodnuto, ale jak?

Nejvyšší soud ČR už rozhodl ve věci odvolání společnosti Prior proti rozsudku na neplatnost smlouvy mezi městem Prostějovem a společností Manthellan. Jak verdikt zní, zatím není známé, zůstává totiž neveřejný. Potíž je v tom, že nejdříve jej musí písemně obdržet obě strany sporu. Napětí vzrůstá...

Osobnost týdne

ALBERT HALMO
Nejen kulturní veřejnost zarmoutila tato smutná zpráva. Minulé pondělí 5. března ve věku 58 let zemřel Albert Halmo. „Albi“ byl veřejně známý zejména jako vůdčí osobnost Fotoklubu Prostějov. Zároveň měl lví podíl na fungování Galerie u Hanáka ve Školní ulici v Prostějově. Jeho pohřeb se koná tento pátek.

albert copy

Číslo týdne

 8815

Tohle není zrovna optimistické číslo... Ze statistik Policie ČR za rok 2017 vyplývá, že se hned bezmála osm tisíc lidí dopustilo v Prostějově přestupku. Prostějovští strážci zákona řešili přesně 7 227 občanů ČR a 247 cizinců. Znamená to, že proti zákonu se vloni provinil zhruba každý šestý Prostějovan!

Výrok týdne

„OCHUTNÁVKA TAM TEDY ROZHODNĚ NEBUDE!“

Náměstek primátorky Pavel Smetana ozval novináře na prohlídku protidrogového vlaku, ovšem bez toho, že by si v něm mohl třeba někdo „šňupnout“ nebo „píchnout“...