Dobré odpoledne, dnes je středa 20.6.2018
svátek slaví Květa,
zítra Alois
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Policejní pátrači v celé republice byli během uplynulého pátku v plné polní. Den předtím totiž třináctiletá dívenka z Prostějova odešla z domova, v noci pak nepřišla domů, aniž by dala komukoliv cokoliv vědět. Rodiče vše nahlásili policii, která zahájila pátrání po celé republice. Nakonec velmi úspěšné!
O zmizení Michaely Z. informovala mluvčí krajských strážců zákona, kteří žádali o pomoc veřejnost. „Po pohřešované nezletilé dívce z Prostějova, která odešla ve čtvrtek osmého března bez udání důvodu z domova, bylo vyhlášeno celostátní pátrání. V minulosti nebyla pohřešovaná. Podle dosavadního šetření je předpoklad, že by se mohla pohybovat na Tachovsku,“ uvedla v pátrací relaci Miluše Zajícová, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.

V žádosti o uveřejnění této relace mluvčí krajské policie přidala ještě podrobný popis dívky a také to, co měla při odchodu z domova na sobě. Zároveň podotkla, že zmizela i se psem. Pozoruhodné také bylo, že Policie ČR po mladé slečně pátrala v systému „DÍTĚ V OHROŽENÍ“.
Ještě v pátek 9. března večer ovšem Večerník obdržel od policistů velmi pozitivní zprávu, ve které se potvrdil i původní předpoklad policejních pátračů. „Odvoláváme pátrání po pohřešované třináctileté dívce, která byla nalezena v pořádku na Tachovsku.“
Věřme, že šlo příběh se šťastným koncem a doma proběhlo vše v poklidném diuchu...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • Legendy na Přehradě
  • Hořava cup
  • kvh
  • fokus
  • supersektor
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI LÁZNĚ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Léto budiž pochváleno!

To kalendářní sice do Prostějova ještě nedorazilo, ovšem to kulturní ano! Prostějovské léto 2018 začalo uplynulý čtvrtek, a to pěkně zostra. Kapela Slza přilákala na náměstí T.G. Masaryka přes tisícovku mladých lidí, kteří při koncertu vytvořili bouřlivou atmosféru. A to předtím proběhl kurz první pomoci...

Otevřená okna se vymstila.

Kriminální policie vyšetřuje otřesný případ z Kostelce na Hané. Zatím neznámý muž tam předminulý víkend vnikl otevřeným oknem do rodinného domu v centru města a přinutil spící ženu k sexuálním praktikám. Zatím v tuto chvíli není jasné, zda šlo o náhodu nebo šel násilník najisto.

Osobnost týdne

JANA GÁBOROVÁ
Referentka vnějších vztahů prostějovského magistrátu se na popáté dočkala. Bývalá reportérka Českého rozhlasu, která funguje jako tisková mluvčí statutárního města Prostějov, byla zvolena do Rady ČTK, kam ji nominovalo hnutí Svoboda a přímé demokracie Tomia Okamury.

gaborova

Číslo týdne

 -229
Vývoj nezaměstnanosti v Prostějově dospěl k dalšímu rekordnímu číslu a také zajímavému faktu. Aktuálně je totiž bez práce 1 861 lidí, což je historicky nejméně, ale hlavně je tu druhý podstatný fakt. Počet registrovaných volných míst je na „pracáku“ 2160, což je tedy o necelé tři stovky více! Nejsou holt lidi. A hned tak nebudou...

Výrok týdne