Dobré dopoledne, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Policejní pátrači v celé republice byli během uplynulého pátku v plné polní. Den předtím totiž třináctiletá dívenka z Prostějova odešla z domova, v noci pak nepřišla domů, aniž by dala komukoliv cokoliv vědět. Rodiče vše nahlásili policii, která zahájila pátrání po celé republice. Nakonec velmi úspěšné!
O zmizení Michaely Z. informovala mluvčí krajských strážců zákona, kteří žádali o pomoc veřejnost. „Po pohřešované nezletilé dívce z Prostějova, která odešla ve čtvrtek osmého března bez udání důvodu z domova, bylo vyhlášeno celostátní pátrání. V minulosti nebyla pohřešovaná. Podle dosavadního šetření je předpoklad, že by se mohla pohybovat na Tachovsku,“ uvedla v pátrací relaci Miluše Zajícová, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.

V žádosti o uveřejnění této relace mluvčí krajské policie přidala ještě podrobný popis dívky a také to, co měla při odchodu z domova na sobě. Zároveň podotkla, že zmizela i se psem. Pozoruhodné také bylo, že Policie ČR po mladé slečně pátrala v systému „DÍTĚ V OHROŽENÍ“.
Ještě v pátek 9. března večer ovšem Večerník obdržel od policistů velmi pozitivní zprávu, ve které se potvrdil i původní předpoklad policejních pátračů. „Odvoláváme pátrání po pohřešované třináctileté dívce, která byla nalezena v pořádku na Tachovsku.“
Věřme, že šlo příběh se šťastným koncem a doma proběhlo vše v poklidném diuchu...

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments