Dobré ráno, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Poslední křeč zimy si během předminulého víkendu vyžádala dopravní nehodu v zalesněném prostoru na severu Prostějovska. Šofér osobního vozidla tady na zasněžené zledovatělé silnici dostal smyk a nakonec i s autem skončil v lese...

 

V neděli 4. března po desáté hodině došlo na komunikaci mezi obcemi Hvozd a Milkov k havárii osobního automobilu Dacia Sandero. „Devatenáctiletý řidič nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky, načež dostal s vozidlem smyk. Neovladatelný automobil vyjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do příkrého svahu. Od toho se vůz odrazil, přejel celou šíři komunikace a vyjel vlevo mimo vozovku. Tam v příkrém svahu narazil do vzrostlého stromu, o který se zastavil,“ popsal krkolomnou havárii František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.

Mladý řidič při havárii utrpěl zranění, se kterým byl převezen do prostějovské nemocnice. „Ke zranění dalších osob nedošlo. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na čtyřicet tisíc korun. Přestupek řidiče policisté na místě vyřešili uložením pokuty ve výši dvou tisíc korun,“ přidal další informace František Kořínek s tím, že mladík za volantem nebyl ovlivněn žádnou omamnou látkou.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • koselec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments