Dobré odpoledne, dnes je neděle 18.3.2018
svátek slaví Eduard,
zítra Josef
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
V nechvalně proslulé ubytovně v Olomoucké ulici se už stalo ledacos. Ale předminulá sobota všemu nasadila korunu. Těžce se tam zranilo malé dítě, na něhož rodiče zřejmě nedali náležitý pozor. Vroucí vodou opařené dítě skončilo i s matkou na popáleninovém centru v Brně.
„Tyto informace mohu potvrdit. V sobotu třetího března vyjížděla záchranná služba k nezletilému pacientovi, který byl opařen vroucí vodou. Lékaři dítě zajistili, stabilizovali a předali posádce letecké záchranné služby, která dítě i s matkou transportovala do Fakultní nemocnice Brno v Bohunicích na popáleninové centrum,“ sdělila Večerníku Lucie Urbanová, tisková mluvčí Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje.
Podivné ale je, že tento případ nešetří Policie ČR, což potvrdila mluvčí krajských strážců zákona. „Žádnou takovou událost neevidujeme, tudíž ani nešetříme. Pokud nám ale lékaři krajské záchranky předají zprávu, budeme se případem zabývat,“ překvapila Miluše Zajícová, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Podle informací Večerníku se nyní o další tři malé děti stará na ubytovně v Olomoucké ulici jejich otec.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • interforst
  • Hledání kraslic
  • interier nabytek
  • semo
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na uzavírku Brněnské ulice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Dojde konečně na „parlament“?

Ledy se konečně hnuly směrem ke kritizovanému domu hrůzy v ulici Šárka. Prostějovští radní se rozhodli u odborníků zjistit, kolik by stála rekonstrukce domu se sociálními byty, který se na mnoha místech už doslova rozpadá. O levnější variantě, tedy zbourání, prý nemůže být ani řeči! 
 

Rozhodnuto, ale jak?

Nejvyšší soud ČR už rozhodl ve věci odvolání společnosti Prior proti rozsudku na neplatnost smlouvy mezi městem Prostějovem a společností Manthellan. Jak verdikt zní, zatím není známé, zůstává totiž neveřejný. Potíž je v tom, že nejdříve jej musí písemně obdržet obě strany sporu. Napětí vzrůstá...

Osobnost týdne

ALBERT HALMO
Nejen kulturní veřejnost zarmoutila tato smutná zpráva. Minulé pondělí 5. března ve věku 58 let zemřel Albert Halmo. „Albi“ byl veřejně známý zejména jako vůdčí osobnost Fotoklubu Prostějov. Zároveň měl lví podíl na fungování Galerie u Hanáka ve Školní ulici v Prostějově. Jeho pohřeb se koná tento pátek.

albert copy

Číslo týdne

 8815

Tohle není zrovna optimistické číslo... Ze statistik Policie ČR za rok 2017 vyplývá, že se hned bezmála osm tisíc lidí dopustilo v Prostějově přestupku. Prostějovští strážci zákona řešili přesně 7 227 občanů ČR a 247 cizinců. Znamená to, že proti zákonu se vloni provinil zhruba každý šestý Prostějovan!

Výrok týdne

„OCHUTNÁVKA TAM TEDY ROZHODNĚ NEBUDE!“

Náměstek primátorky Pavel Smetana ozval novináře na prohlídku protidrogového vlaku, ovšem bez toho, že by si v něm mohl třeba někdo „šňupnout“ nebo „píchnout“...