Dobré ráno, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
V nechvalně proslulé ubytovně v Olomoucké ulici se už stalo ledacos. Ale předminulá sobota všemu nasadila korunu. Těžce se tam zranilo malé dítě, na něhož rodiče zřejmě nedali náležitý pozor. Vroucí vodou opařené dítě skončilo i s matkou na popáleninovém centru v Brně.
„Tyto informace mohu potvrdit. V sobotu třetího března vyjížděla záchranná služba k nezletilému pacientovi, který byl opařen vroucí vodou. Lékaři dítě zajistili, stabilizovali a předali posádce letecké záchranné služby, která dítě i s matkou transportovala do Fakultní nemocnice Brno v Bohunicích na popáleninové centrum,“ sdělila Večerníku Lucie Urbanová, tisková mluvčí Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje.
Podivné ale je, že tento případ nešetří Policie ČR, což potvrdila mluvčí krajských strážců zákona. „Žádnou takovou událost neevidujeme, tudíž ani nešetříme. Pokud nám ale lékaři krajské záchranky předají zprávu, budeme se případem zabývat,“ překvapila Miluše Zajícová, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Podle informací Večerníku se nyní o další tři malé děti stará na ubytovně v Olomoucké ulici jejich otec.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • koselec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments