Dobrý podvečer, dnes je sobota 20.10.2018
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Tohle bylo hodně přes čáru! Že může být socha Jiřího Wolkera sedícího na lavičce před svým rodným domem na náměstí T. G. Masaryka terčem vandalů, to se jaksi dalo předpokládat. Ale co chudákovi básníkovi udělala dvojice opilých mužů minulé pondělí večer, to už přesahuje veškeré meze. Jeden z nich si na Wolkera sedl, druhý mu strkal svůj penis do úst! Strážníci městské policie povedenou dvojici i s kamarádkami, které si oba hrdiny fotily, dopadla. Mladíci ale ještě předtím nelenili a lechtivé snímky zveřejnili na sociálních sítích...

Právě Facebook a hlavně městské kamery pomohly strážníkům při ztotožnění obscénních pachatelů. „Na základě fotografií a příspěvků na sociální síti byla zjištěna skupinka čtyř osob, která se chovala nevhodně u sochy Jiřího Wolkera na náměstí T. G. Masaryka v Prostějově. Jednalo se o dva mladíky ve věku dvaadvacet a pětadvacet let. S nimi byly na místě i dvě dívky, které je při nepřístojném chování u sochy fotily. Strážníkům se podařilo část podezřelých osob zkontaktovat v místě bydliště. K incidentu se přiznali a uvedli, že všichni byli opilí, a to, co udělali, byla ´klukovina´. Tím, že se obnažovali u sochy a poté snímky umístili na internet, jsou ovšem důvodně podezřelí z přestupku proti veřejnému pořádku, a to vzbuzování veřejného pohoršení,“ popsala incident a jeho důsledky Tereza Greplová, tisková mluvčí Městské policie Prostějov.

Total Comments

  • finsys
  • kostelec n h
  • stavebniny
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s novou vládou prostějovské radnice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Babí léto v plné kráse.

Po celý uplynulý týden panovalo v  prostějovském regionu příznivé počasí, které svádělo k podzimním procházkám. Leckde dokonce padaly i rekordní teploty, když se rtuť teploměru vyšplhala až k 23 stupňům. Nechme se překvapit, jak dlouho prosluněné nebe vydrží.

Vůně punče se prodražila.

Je to zřejmě to nejlepší pro každého návštěvníka, tak proč tomu nedat za ucho? Prostějovští radní schválili navýšení poplatku pro prodejce alkoholu během vánočního jarmarku, tudíž letos stánkaři prodávající punč a další alkoholové dobroty zaplatí až 1 250 korun za den.

Total Comments

Osobnost týdne

BOLEK A VLADIMÍR POLÍVKOVI
polivkovi copyKonečně! Po mnoha peripetiích a dvou odkladech dorazil do Prostějova Bolek Polívka se synem Vladimírem. V Městském divadle v Prostějově jim aplaudovalo dlouho dopředu vyprodané hlediště, protože jejich kus Šašek a syn je opravdu famózní.

Total Comments

Číslo týdne

 1725
Přesně tolik lidí bez zaměstnání eviduje aktuálně Úřad práce v Prostějově. Z uvedeného počtu je 990 žen. Pozoruhodným faktem je, že jako v jednom z mála měst v republice je zde počet hlášených volných míst větší než počet nezaměstnaných! .

Total Comments

Výrok týdne

„PTEJTE SE, NA CO CHCETE,
ODPOVÍM, NA CO CHCI JÁ!“

S úsměvem od ucha k uchu přivítala novináře na středeční tiskové konferenci rady města primátorka Alena Rašková

Total Comments