Dobrý večer, dnes je úterý 24.4.2018
svátek slaví Jiří,
zítra Marek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Tohle bylo hodně přes čáru! Že může být socha Jiřího Wolkera sedícího na lavičce před svým rodným domem na náměstí T. G. Masaryka terčem vandalů, to se jaksi dalo předpokládat. Ale co chudákovi básníkovi udělala dvojice opilých mužů minulé pondělí večer, to už přesahuje veškeré meze. Jeden z nich si na Wolkera sedl, druhý mu strkal svůj penis do úst! Strážníci městské policie povedenou dvojici i s kamarádkami, které si oba hrdiny fotily, dopadla. Mladíci ale ještě předtím nelenili a lechtivé snímky zveřejnili na sociálních sítích...

Právě Facebook a hlavně městské kamery pomohly strážníkům při ztotožnění obscénních pachatelů. „Na základě fotografií a příspěvků na sociální síti byla zjištěna skupinka čtyř osob, která se chovala nevhodně u sochy Jiřího Wolkera na náměstí T. G. Masaryka v Prostějově. Jednalo se o dva mladíky ve věku dvaadvacet a pětadvacet let. S nimi byly na místě i dvě dívky, které je při nepřístojném chování u sochy fotily. Strážníkům se podařilo část podezřelých osob zkontaktovat v místě bydliště. K incidentu se přiznali a uvedli, že všichni byli opilí, a to, co udělali, byla ´klukovina´. Tím, že se obnažovali u sochy a poté snímky umístili na internet, jsou ovšem důvodně podezřelí z přestupku proti veřejnému pořádku, a to vzbuzování veřejného pohoršení,“ popsala incident a jeho důsledky Tereza Greplová, tisková mluvčí Městské policie Prostějov.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #2 Puma 2018-04-17 19:07
Nebýt socialních dávek,tak se rození blbců nepodporuje.
Citovat
-5 #1 Puma 2018-04-16 10:59
Nebýt práskače Prosera tak o tom svět neví :D.
Citovat
  • karlov
  • floria
  • fokus optik
  • Taneční čaje
  • residence kostelecka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI LIDOVÝ DŮM?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Policista zachránil život.

Nebýt mladého policisty z Plumlova, tak by pětapadesátiletý motorkář havarující u Podhradského rybníka v závěru března už nežil. Podpraporčík Čajkovič zahájil u muže v bezvědomí okamžitou masáž srdce, čímž ho znovu přivedl k životu. Mladého strážce zákona navrhli kolegové na medaili za statečnost.
 

Rychlý konec.

Přestože sezóna to bude z celkového pohledu úspěšná, když jako nováček se tým BK Olomoucko prodral mezi nejlepší šestku tuzemského basketbalu, vyřazení ve čtvrtfinále play off již po čtyřech zápasech a ještě s kaňkou v podobě zkratu srbského pivotmana Darka Čohadareviče bylo pro řadu lidí zklamáním.

Osobnost týdne

BARBORA HRZÁNOVÁ
17 02 hrzanova barbora
Společně s Radkem Holubem představila tato skvělá herečka v Městském divadle v Prostějově úspěšnou komedii uznávaného francouzského autora Začínáme končit. Oba na divadelních prknech přesvědčili, že manželství není žádná sranda...

Číslo týdne

 102

Aktuálně nejstarší občanka Prostějova Josefa Schlesingerová oslavila minulý týden 102. narozeniny. Vitální stařence přišli poblahopřát zástupci města v čele s náměstkem primátorky Pavlem Smetanou. 

Výrok týdne

BYL TO MARATONEC, ALE LAPILI JSME HO!“

Šéf obvodních policistů Petr Kočíř popisoval těžkou práci při dopadení sériového vykradače chat,
který
dříve býval velmi zdatným atletem