Příjemnou noc, dnes je pondělí 20.8.2018
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Tohle bylo hodně přes čáru! Že může být socha Jiřího Wolkera sedícího na lavičce před svým rodným domem na náměstí T. G. Masaryka terčem vandalů, to se jaksi dalo předpokládat. Ale co chudákovi básníkovi udělala dvojice opilých mužů minulé pondělí večer, to už přesahuje veškeré meze. Jeden z nich si na Wolkera sedl, druhý mu strkal svůj penis do úst! Strážníci městské policie povedenou dvojici i s kamarádkami, které si oba hrdiny fotily, dopadla. Mladíci ale ještě předtím nelenili a lechtivé snímky zveřejnili na sociálních sítích...

Právě Facebook a hlavně městské kamery pomohly strážníkům při ztotožnění obscénních pachatelů. „Na základě fotografií a příspěvků na sociální síti byla zjištěna skupinka čtyř osob, která se chovala nevhodně u sochy Jiřího Wolkera na náměstí T. G. Masaryka v Prostějově. Jednalo se o dva mladíky ve věku dvaadvacet a pětadvacet let. S nimi byly na místě i dvě dívky, které je při nepřístojném chování u sochy fotily. Strážníkům se podařilo část podezřelých osob zkontaktovat v místě bydliště. K incidentu se přiznali a uvedli, že všichni byli opilí, a to, co udělali, byla ´klukovina´. Tím, že se obnažovali u sochy a poté snímky umístili na internet, jsou ovšem důvodně podezřelí z přestupku proti veřejnému pořádku, a to vzbuzování veřejného pohoršení,“ popsala incident a jeho důsledky Tereza Greplová, tisková mluvčí Městské policie Prostějov.

Total Comments

  • Letní Kino Kostelec na Hané
  • Okupace spren 1968
  • Laski
  • Pv leto
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kterého úspěchu prostějovských sportovců si více považujete?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

A přece to klaplo!

Přestože ještě během úvodu minulého týdne panovaly obavy, jak dopadne měření kvality vody prováděné hygieniky, nakonec dopadlo vše dobře! V pátek ráno tak mohlo být slavnostně otevřeno nově rekonstruované koupaliště ve Vrahovicích. A první návštěvníci se začali hrnout!

Čeká se na tragédii?

Pád mostu v italském Janově získal pochopitelnou publicitu ve všech světových médiích. Pět desítek mrtvých budiž výstrahou i pro nás. A co rozpadající se dálniční estakáda v Prostějově? Z ní odpadávají kusy betonu, přesto Ředitelství silnic a dálnic s rekonstrukcí stále otálí.

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA BROŽOVÁ
brozovaHerečka, zpěvačka a v poslední době i televizí moderátorka potěšila ve čtvrtek večer i prostějovské diváky. Na náměstí T. G. Masaryka v rámci Prostějovského léta vystoupila na koncertním pódiu společně s Radimem Schwabem.

Total Comments

Číslo týdne

50
Už dnes pozdě večer si všichni připomeneme 50. výročí vpádu vojsk Varšavské smlouvy do Československa. První okupační vojáci překročili naše hranice už před půlnocí 20. srpna 1968. Řádění převážně sovětských vojsk v Prostějově se věnuje dnešní speciální příloha Večerníku.

Total Comments

Výrok týdne

Všichni novináři v plavkách nebo raději bez nich!

Mluvčí prostějovské radnice Jana Gáborová zvala novináře na páteční slavnostní otevření vrahovického koupaliště neotřelým způsobem
Exprostějovský primátor Miroslav Pišťák se v exkluzivním rozhovoru pro Večerník svěřil, že dnes již vidí svoji rezignaci z roku 2016 jinak...

Total Comments