Dobrý večer, dnes je čtvrtek 20.9.2018
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Žádná blondýna za volantem, ale velmi zkušený řidič. Tedy alespoň podle věku... Sedmašedesátiletý muž hodlal své auto zaparkovat v obchodní zóně v Plumlovské ulici. Při tom ale naboural další tři stojící auta! Opilý ovšem nebyl...

„V pátek šestého dubna dvacet minut před desátou hodinou došlo na parkovišti u obchodního domu v Plumlovské ulici k dopravní nehodě, při které byla poškozena čtyři vozidla. Sedmašedesátiletý řidič osobního automobilu značky Volvo při parkování nezvládl řízení a čelně narazil do zaparkovaného vozidla značky Škoda. To bylo nárazem posunuto a narazilo do zaparkovaného automobilu značky Fiat, který tím byl zase posunut a narazil do zaparkovaného automobilu značky Hyundai,“ popsal událost František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Ke zranění osob nedošlo. Všechna zúčastněná vozidla ale byla poškozena a tak výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na sedmadvacet tisíc korun. „Řidič Volva se tímto jednáním navíc dopustil přestupku podle zákona o silničním provozu. Za ten mu policisté na místě uložili pokutu v příkazním řízení ve výši dvou tisíc korun,“ dodal František Kořínek

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • koselec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments