Dobrý večer, dnes je středa 18.7.2018
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Žádná blondýna za volantem, ale velmi zkušený řidič. Tedy alespoň podle věku... Sedmašedesátiletý muž hodlal své auto zaparkovat v obchodní zóně v Plumlovské ulici. Při tom ale naboural další tři stojící auta! Opilý ovšem nebyl...

„V pátek šestého dubna dvacet minut před desátou hodinou došlo na parkovišti u obchodního domu v Plumlovské ulici k dopravní nehodě, při které byla poškozena čtyři vozidla. Sedmašedesátiletý řidič osobního automobilu značky Volvo při parkování nezvládl řízení a čelně narazil do zaparkovaného vozidla značky Škoda. To bylo nárazem posunuto a narazilo do zaparkovaného automobilu značky Fiat, který tím byl zase posunut a narazil do zaparkovaného automobilu značky Hyundai,“ popsal událost František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Ke zranění osob nedošlo. Všechna zúčastněná vozidla ale byla poškozena a tak výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na sedmadvacet tisíc korun. „Řidič Volva se tímto jednáním navíc dopustil přestupku podle zákona o silničním provozu. Za ten mu policisté na místě uložili pokutu v příkazním řízení ve výši dvou tisíc korun,“ dodal František Kořínek

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • Fokus Optik
  • Mirai
  • eurooptik
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí zrekonstruované náměstí Spojenců?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Myší díra“ se opraví.

Sice to bude znamenat další dopravní komplikace ve městě, ale na druhé straně tam už konečně bude bezpečno! Už příští týden dojde k uzavírce Říční ulice v Prostějově a rekonstrukci komunikace v okolí dálničního nadjezdu. Ta slibuje rozšíření silnice a také nové oplocení u zahrádek.


Podezření bez pachatele.

Proto to tak dlouho trvalo! Vyšetřování ničivého požáru budovy reklamní agentury Cheops v Olomoucké ulici z 28. ledna je ukončeno. Ovšem s prapodivným závěrem. Kriminalisté mají podezření ze žhářství, ovšem chybí jim důkazy k obvinění konkrétní osoby! Případ je tedy odložen.

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
Hlavní organizátor tradičního Rock Memory Of na plumlovské přehradě si zaslouží uznání. Jednak bubeník skupiny Plus exceloval přímo na pódiu a jednak připravil fanouškům starého dobrého rocku bezvadné zázemí.

zlama

Číslo týdne

 1762
A zase je jich méně! Lidí bez práce v Prostějově neustále ubývá, k poslednímu červnovému dni jich bylo už jen 1 762! Zajímavou skutečností bezesporu je, že z tohoto počtu je 1 608 žen, čili drtivá většina. Podíl nezaměstnaných se v Prostějově snížil na 2,3 procenta.

Výrok týdne

Jdu ze hřbitova a tam je rozhodně mnohem víc lidí!


Důchodkyně si takto postěžovala na prostějovském náměstí na doslova vylidněný rynk. Holt, prázdniny...