Dobré dopoledne, dnes je úterý 19.3.2019
svátek slaví Josef,
zítra Světlana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Minulý čtvrtek dopoledne se v Němčicích nad Hanou stalo neštěstí, po němž skončila devětatřicetiletá žena s těžkým zraněním na popáleninovém centru Fakultní nemocnice Brno. Případ je ale zahalen rouškou tajemství. Jak policie, tak i hasiči ani lékaři záchranky nechtějí přímo říci, co se ženě přesně stalo... Večerník se prozatím pouze dozvěděl, že událost vyšetřuje dokonce prostějovská kriminálka!

„Ve čtvrtek 12. dubna dopoledne došlo v Němčicích nad Hanou k popálení devětatřicetileté ženy. Vážně zraněná byla leteckou záchrannou službou transportována do Fakultní nemocnice Brno. Ano, okolnosti této události prověřují prostějovští kriminalisté. V současnosti však nemají poznatky ukazující na cizí zavinění,“ uvedl František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Co se ale ženě z Němčic přesně stalo? Jak došlo k jejímu popálení? Tyto přímé otázky poslal Večerník policejnímu mluvčímu. Nic konkrétního jsme se však nedozvěděli. „K bližším okolnostem se v tuto chvíli nebudeme vzhledem k jeho citlivosti a na probíhající prověřování vyjadřovat,“ podotkl Kořínek. Sdílnější nebyli ani hasiči a lékaři záchranky. „Tuto událost nelze z naší strany podrobně komentovat, protože ji vyšetřuje policie. Mohu jen potvrdit, že se jednalo o mladou ženu. Na místo zásahu byla ihned vyslána letecká záchranná služba a pacientku v kritickém stavu jsme transportovali na popáleninové centrum do Brna,“ uvedla pro Večerník Lucie Urbanová, tisková mluvčí Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje. „Nemohu vám sdělit žádné podrobnosti,“ zkonstatovala Vladimíra Hacsiková, mluvčí krajských hasičů.
Večerník vyrazil zjišťovat podrobnosti i přímo do Němčic nad Hanou, ale ani tady jsme úspěšní nebyli. Místní toho o události sami moc nevěděli...

Total Comments

  • Unicef
  • Lesy města Prostějova
  • Město Prostějov
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments