Dobrý večer, dnes je středa 18.7.2018
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Minulý čtvrtek dopoledne se v Němčicích nad Hanou stalo neštěstí, po němž skončila devětatřicetiletá žena s těžkým zraněním na popáleninovém centru Fakultní nemocnice Brno. Případ je ale zahalen rouškou tajemství. Jak policie, tak i hasiči ani lékaři záchranky nechtějí přímo říci, co se ženě přesně stalo... Večerník se prozatím pouze dozvěděl, že událost vyšetřuje dokonce prostějovská kriminálka!

„Ve čtvrtek 12. dubna dopoledne došlo v Němčicích nad Hanou k popálení devětatřicetileté ženy. Vážně zraněná byla leteckou záchrannou službou transportována do Fakultní nemocnice Brno. Ano, okolnosti této události prověřují prostějovští kriminalisté. V současnosti však nemají poznatky ukazující na cizí zavinění,“ uvedl František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Co se ale ženě z Němčic přesně stalo? Jak došlo k jejímu popálení? Tyto přímé otázky poslal Večerník policejnímu mluvčímu. Nic konkrétního jsme se však nedozvěděli. „K bližším okolnostem se v tuto chvíli nebudeme vzhledem k jeho citlivosti a na probíhající prověřování vyjadřovat,“ podotkl Kořínek. Sdílnější nebyli ani hasiči a lékaři záchranky. „Tuto událost nelze z naší strany podrobně komentovat, protože ji vyšetřuje policie. Mohu jen potvrdit, že se jednalo o mladou ženu. Na místo zásahu byla ihned vyslána letecká záchranná služba a pacientku v kritickém stavu jsme transportovali na popáleninové centrum do Brna,“ uvedla pro Večerník Lucie Urbanová, tisková mluvčí Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje. „Nemohu vám sdělit žádné podrobnosti,“ zkonstatovala Vladimíra Hacsiková, mluvčí krajských hasičů.
Večerník vyrazil zjišťovat podrobnosti i přímo do Němčic nad Hanou, ale ani tady jsme úspěšní nebyli. Místní toho o události sami moc nevěděli...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • Fokus Optik
  • Mirai
  • eurooptik
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí zrekonstruované náměstí Spojenců?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Myší díra“ se opraví.

Sice to bude znamenat další dopravní komplikace ve městě, ale na druhé straně tam už konečně bude bezpečno! Už příští týden dojde k uzavírce Říční ulice v Prostějově a rekonstrukci komunikace v okolí dálničního nadjezdu. Ta slibuje rozšíření silnice a také nové oplocení u zahrádek.


Podezření bez pachatele.

Proto to tak dlouho trvalo! Vyšetřování ničivého požáru budovy reklamní agentury Cheops v Olomoucké ulici z 28. ledna je ukončeno. Ovšem s prapodivným závěrem. Kriminalisté mají podezření ze žhářství, ovšem chybí jim důkazy k obvinění konkrétní osoby! Případ je tedy odložen.

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
Hlavní organizátor tradičního Rock Memory Of na plumlovské přehradě si zaslouží uznání. Jednak bubeník skupiny Plus exceloval přímo na pódiu a jednak připravil fanouškům starého dobrého rocku bezvadné zázemí.

zlama

Číslo týdne

 1762
A zase je jich méně! Lidí bez práce v Prostějově neustále ubývá, k poslednímu červnovému dni jich bylo už jen 1 762! Zajímavou skutečností bezesporu je, že z tohoto počtu je 1 608 žen, čili drtivá většina. Podíl nezaměstnaných se v Prostějově snížil na 2,3 procenta.

Výrok týdne

Jdu ze hřbitova a tam je rozhodně mnohem víc lidí!


Důchodkyně si takto postěžovala na prostějovském náměstí na doslova vylidněný rynk. Holt, prázdniny...