Dobrý večer, dnes je úterý 24.4.2018
svátek slaví Jiří,
zítra Marek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Minulý čtvrtek dopoledne se v Němčicích nad Hanou stalo neštěstí, po němž skončila devětatřicetiletá žena s těžkým zraněním na popáleninovém centru Fakultní nemocnice Brno. Případ je ale zahalen rouškou tajemství. Jak policie, tak i hasiči ani lékaři záchranky nechtějí přímo říci, co se ženě přesně stalo... Večerník se prozatím pouze dozvěděl, že událost vyšetřuje dokonce prostějovská kriminálka!

„Ve čtvrtek 12. dubna dopoledne došlo v Němčicích nad Hanou k popálení devětatřicetileté ženy. Vážně zraněná byla leteckou záchrannou službou transportována do Fakultní nemocnice Brno. Ano, okolnosti této události prověřují prostějovští kriminalisté. V současnosti však nemají poznatky ukazující na cizí zavinění,“ uvedl František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Co se ale ženě z Němčic přesně stalo? Jak došlo k jejímu popálení? Tyto přímé otázky poslal Večerník policejnímu mluvčímu. Nic konkrétního jsme se však nedozvěděli. „K bližším okolnostem se v tuto chvíli nebudeme vzhledem k jeho citlivosti a na probíhající prověřování vyjadřovat,“ podotkl Kořínek. Sdílnější nebyli ani hasiči a lékaři záchranky. „Tuto událost nelze z naší strany podrobně komentovat, protože ji vyšetřuje policie. Mohu jen potvrdit, že se jednalo o mladou ženu. Na místo zásahu byla ihned vyslána letecká záchranná služba a pacientku v kritickém stavu jsme transportovali na popáleninové centrum do Brna,“ uvedla pro Večerník Lucie Urbanová, tisková mluvčí Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje. „Nemohu vám sdělit žádné podrobnosti,“ zkonstatovala Vladimíra Hacsiková, mluvčí krajských hasičů.
Večerník vyrazil zjišťovat podrobnosti i přímo do Němčic nad Hanou, ale ani tady jsme úspěšní nebyli. Místní toho o události sami moc nevěděli...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • karlov
  • floria
  • fokus optik
  • Taneční čaje
  • residence kostelecka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI LIDOVÝ DŮM?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Policista zachránil život.

Nebýt mladého policisty z Plumlova, tak by pětapadesátiletý motorkář havarující u Podhradského rybníka v závěru března už nežil. Podpraporčík Čajkovič zahájil u muže v bezvědomí okamžitou masáž srdce, čímž ho znovu přivedl k životu. Mladého strážce zákona navrhli kolegové na medaili za statečnost.
 

Rychlý konec.

Přestože sezóna to bude z celkového pohledu úspěšná, když jako nováček se tým BK Olomoucko prodral mezi nejlepší šestku tuzemského basketbalu, vyřazení ve čtvrtfinále play off již po čtyřech zápasech a ještě s kaňkou v podobě zkratu srbského pivotmana Darka Čohadareviče bylo pro řadu lidí zklamáním.

Osobnost týdne

BARBORA HRZÁNOVÁ
17 02 hrzanova barbora
Společně s Radkem Holubem představila tato skvělá herečka v Městském divadle v Prostějově úspěšnou komedii uznávaného francouzského autora Začínáme končit. Oba na divadelních prknech přesvědčili, že manželství není žádná sranda...

Číslo týdne

 102

Aktuálně nejstarší občanka Prostějova Josefa Schlesingerová oslavila minulý týden 102. narozeniny. Vitální stařence přišli poblahopřát zástupci města v čele s náměstkem primátorky Pavlem Smetanou. 

Výrok týdne

BYL TO MARATONEC, ALE LAPILI JSME HO!“

Šéf obvodních policistů Petr Kočíř popisoval těžkou práci při dopadení sériového vykradače chat,
který
dříve býval velmi zdatným atletem