Dobrý večer, dnes je čtvrtek 20.9.2018
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Minulý čtvrtek dopoledne se v Němčicích nad Hanou stalo neštěstí, po němž skončila devětatřicetiletá žena s těžkým zraněním na popáleninovém centru Fakultní nemocnice Brno. Případ je ale zahalen rouškou tajemství. Jak policie, tak i hasiči ani lékaři záchranky nechtějí přímo říci, co se ženě přesně stalo... Večerník se prozatím pouze dozvěděl, že událost vyšetřuje dokonce prostějovská kriminálka!

„Ve čtvrtek 12. dubna dopoledne došlo v Němčicích nad Hanou k popálení devětatřicetileté ženy. Vážně zraněná byla leteckou záchrannou službou transportována do Fakultní nemocnice Brno. Ano, okolnosti této události prověřují prostějovští kriminalisté. V současnosti však nemají poznatky ukazující na cizí zavinění,“ uvedl František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Co se ale ženě z Němčic přesně stalo? Jak došlo k jejímu popálení? Tyto přímé otázky poslal Večerník policejnímu mluvčímu. Nic konkrétního jsme se však nedozvěděli. „K bližším okolnostem se v tuto chvíli nebudeme vzhledem k jeho citlivosti a na probíhající prověřování vyjadřovat,“ podotkl Kořínek. Sdílnější nebyli ani hasiči a lékaři záchranky. „Tuto událost nelze z naší strany podrobně komentovat, protože ji vyšetřuje policie. Mohu jen potvrdit, že se jednalo o mladou ženu. Na místo zásahu byla ihned vyslána letecká záchranná služba a pacientku v kritickém stavu jsme transportovali na popáleninové centrum do Brna,“ uvedla pro Večerník Lucie Urbanová, tisková mluvčí Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje. „Nemohu vám sdělit žádné podrobnosti,“ zkonstatovala Vladimíra Hacsiková, mluvčí krajských hasičů.
Večerník vyrazil zjišťovat podrobnosti i přímo do Němčic nad Hanou, ale ani tady jsme úspěšní nebyli. Místní toho o události sami moc nevěděli...

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • koselec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments