Dobré poledne, dnes je neděle 23.2.2020
svátek slaví Svatopluk,
zítra Matěj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

18 podvodnikVedení města se v pátek obrátilo na Večerník s žádostí o zveřejnění varování, určeného zejména ředitelům základních a středních škol, ale i veřejnosti. Podle náměstkyně Aleny Raškové školy obchází podvodník s nabídkou prezentace na webových stránkách. Přitom požaduje finanční zálohu.

„Hlavní problém tkví v tom, že muž se zaštiťuje magistrátem, dokonce je s ním údajně domluven na spolupráci nebo tvrdí, že pracuje pro prostějovskou radnici. Ani jedno ale není pravda, město má vlastní webové stránky, na kterých samozřejmě prezentujeme naše školy a jiným inzerci sami nabízíme. S nikým v tomto ohledu nespolupracujeme, žádného prostředníka nezaměstnáváme. Ten muž lže, podle mého názoru je to podvodník,“ uvedla Alena Rašková, náměstkyně primátora Prostějova.

Vzápětí přiznala, že neznámý muž to zkusil i na jejího manžela, který je ředitelem střední školy. „Přišel za mnou do kanceláře chlápek, že prý je z Plzně, ale pracuje pro prostějovský magistrát. Nabízel mi reklamu na webových stránkách města, zároveň požadoval okamžité vyplacení finanční zálohy. Zdál se mi hned podezřelý, tak jsem ho vyhodil. Může to ale zkoušet na druhé, někdo z kolegů mu může naletět a peníze mu dát,“ varuje rovněž Rudolf Raška, ředitel Střední školy automobilní v Prostějově. Okamžitě se svěřil se svým zážitkem manželce. Vzápětí náměstkyně primátora Alena Rašková na magistrátu ověřila, že žádná spolupráce s cizími reklamními manažery na tvorbě webových stránek města neexistuje. 

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments