Dobré ráno, dnes je pondělí 18.2.2019
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

18 podvodnikVedení města se v pátek obrátilo na Večerník s žádostí o zveřejnění varování, určeného zejména ředitelům základních a středních škol, ale i veřejnosti. Podle náměstkyně Aleny Raškové školy obchází podvodník s nabídkou prezentace na webových stránkách. Přitom požaduje finanční zálohu.

„Hlavní problém tkví v tom, že muž se zaštiťuje magistrátem, dokonce je s ním údajně domluven na spolupráci nebo tvrdí, že pracuje pro prostějovskou radnici. Ani jedno ale není pravda, město má vlastní webové stránky, na kterých samozřejmě prezentujeme naše školy a jiným inzerci sami nabízíme. S nikým v tomto ohledu nespolupracujeme, žádného prostředníka nezaměstnáváme. Ten muž lže, podle mého názoru je to podvodník,“ uvedla Alena Rašková, náměstkyně primátora Prostějova.

Vzápětí přiznala, že neznámý muž to zkusil i na jejího manžela, který je ředitelem střední školy. „Přišel za mnou do kanceláře chlápek, že prý je z Plzně, ale pracuje pro prostějovský magistrát. Nabízel mi reklamu na webových stránkách města, zároveň požadoval okamžité vyplacení finanční zálohy. Zdál se mi hned podezřelý, tak jsem ho vyhodil. Může to ale zkoušet na druhé, někdo z kolegů mu může naletět a peníze mu dát,“ varuje rovněž Rudolf Raška, ředitel Střední školy automobilní v Prostějově. Okamžitě se svěřil se svým zážitkem manželce. Vzápětí náměstkyně primátora Alena Rašková na magistrátu ověřila, že žádná spolupráce s cizími reklamními manažery na tvorbě webových stránek města neexistuje. 

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments