Dobré odpoledne, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

18 podvodnikVedení města se v pátek obrátilo na Večerník s žádostí o zveřejnění varování, určeného zejména ředitelům základních a středních škol, ale i veřejnosti. Podle náměstkyně Aleny Raškové školy obchází podvodník s nabídkou prezentace na webových stránkách. Přitom požaduje finanční zálohu.

„Hlavní problém tkví v tom, že muž se zaštiťuje magistrátem, dokonce je s ním údajně domluven na spolupráci nebo tvrdí, že pracuje pro prostějovskou radnici. Ani jedno ale není pravda, město má vlastní webové stránky, na kterých samozřejmě prezentujeme naše školy a jiným inzerci sami nabízíme. S nikým v tomto ohledu nespolupracujeme, žádného prostředníka nezaměstnáváme. Ten muž lže, podle mého názoru je to podvodník,“ uvedla Alena Rašková, náměstkyně primátora Prostějova.

Vzápětí přiznala, že neznámý muž to zkusil i na jejího manžela, který je ředitelem střední školy. „Přišel za mnou do kanceláře chlápek, že prý je z Plzně, ale pracuje pro prostějovský magistrát. Nabízel mi reklamu na webových stránkách města, zároveň požadoval okamžité vyplacení finanční zálohy. Zdál se mi hned podezřelý, tak jsem ho vyhodil. Může to ale zkoušet na druhé, někdo z kolegů mu může naletět a peníze mu dát,“ varuje rovněž Rudolf Raška, ředitel Střední školy automobilní v Prostějově. Okamžitě se svěřil se svým zážitkem manželce. Vzápětí náměstkyně primátora Alena Rašková na magistrátu ověřila, že žádná spolupráce s cizími reklamními manažery na tvorbě webových stránek města neexistuje. 

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments