Příjemnou noc, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

18 podvodnikVedení města se v pátek obrátilo na Večerník s žádostí o zveřejnění varování, určeného zejména ředitelům základních a středních škol, ale i veřejnosti. Podle náměstkyně Aleny Raškové školy obchází podvodník s nabídkou prezentace na webových stránkách. Přitom požaduje finanční zálohu.

„Hlavní problém tkví v tom, že muž se zaštiťuje magistrátem, dokonce je s ním údajně domluven na spolupráci nebo tvrdí, že pracuje pro prostějovskou radnici. Ani jedno ale není pravda, město má vlastní webové stránky, na kterých samozřejmě prezentujeme naše školy a jiným inzerci sami nabízíme. S nikým v tomto ohledu nespolupracujeme, žádného prostředníka nezaměstnáváme. Ten muž lže, podle mého názoru je to podvodník,“ uvedla Alena Rašková, náměstkyně primátora Prostějova.

Vzápětí přiznala, že neznámý muž to zkusil i na jejího manžela, který je ředitelem střední školy. „Přišel za mnou do kanceláře chlápek, že prý je z Plzně, ale pracuje pro prostějovský magistrát. Nabízel mi reklamu na webových stránkách města, zároveň požadoval okamžité vyplacení finanční zálohy. Zdál se mi hned podezřelý, tak jsem ho vyhodil. Může to ale zkoušet na druhé, někdo z kolegů mu může naletět a peníze mu dát,“ varuje rovněž Rudolf Raška, ředitel Střední školy automobilní v Prostějově. Okamžitě se svěřil se svým zážitkem manželce. Vzápětí náměstkyně primátora Alena Rašková na magistrátu ověřila, že žádná spolupráce s cizími reklamními manažery na tvorbě webových stránek města neexistuje. 

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments