Dobré ráno, dnes je středa 23.10.2019
svátek slaví Teodor,
zítra Nina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

18 uchytilOčekávala se ostrá diskuze napříč politickým spektrem. Místo toho na mimořádném úterním jednání zastupitelé bez jakéhokoliv váhání odhlasovali odvolání Vlastimila Uchytila z pozice jednatele společnosti .A.S.A. Technické služby. Bez zveřejnění jakéhokoliv důvodu.

Popravdě řečeno, jeden důvod radní oficiálně prezentují. „Máme zájem na tom, aby v této pozici byl zastupitel města. Tím už Vlastimil Uchytil nějakou dobu není. To je jediný důvod jeho výměny,“ sdělila Večerníku náměstkyně primátora Alena Rašková. Právě ona bude reprezentovat zastupitelstvo na blížící se jednání valné hromady společnosti .A.S.A. Technické služby. „Ano, budu zde hlasovat pro nového jednatele, kterým bude radní a zastupitel Prostějova Bedřich Grulich,“ potvrdila Večerníku náměstkyně primátora.

Sám Vlastimil Uchytil, kterého po úterním jednání zastupitelů Večerník oslovil, se nechce k celé záležitosti vůbec vyjadřovat.

Total Comments

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Razantní postup policistů.

Když se po dálnici projíždí chlapík v kradeném luxusním autě, je opilý a ještě k tomu pod vlivem kokainu, nemůže to věstit nic dobrého. A právě takového šílence zadrželi s namířenými pistolemi policisté u dálničního sjezdu na Brodek u Prostějova. Policistům patří za rychlý zásah palec nahoru.


Dostal pěstí za močení.

Policie v těchto dnech šetří případ napadení čtrnáctiletého chlapce. Ten se totiž vyčůral za keř u polorozpadlé budovy za místním nádražím v Prostějově. Pěstí do obličeje jej uhodil bezdomovec za to, že chlapec vykonal svoji potřebu u studny, ze které bere bezdomovecká komunita vodu k pití.

Total Comments

Osobnost týdne

EWA FARNA
42 farna
Užívá si mateřské dovolené, ale přesto vystupuje. Populrání zpěvačka koncertovala minulé úterý v prostějovském divadle. Kromě svých tradičních hitů fanouškům zazpívala i zbrusu nové songy.

Total Comments

Číslo týdne

 120

Prostějovské gymnázium Jiřího Wolkera slavilo během uplynulého víkendu ostošest. A tato tradiční střední škola měla skutečně co slavit, vždyť od chvíle jejího vzniku uplynulo už úctyhodných sto dvacet let.


Total Comments

Výrok týdne

„Z PŮVODNĚ DESETIMINUTOVÉHO PROGRAMU Z TOHO DOKÁŽÍ UDĚLAT TŘÍHODINOVÉ DIVADLO!“

Jeden z koaličních zastupitelů takto komentoval úterní průběh mimořádného jednání prostějovského zastupitelstva

Total Comments