Dobré ráno, dnes je středa 23.10.2019
svátek slaví Teodor,
zítra Nina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

19 jurackovaAni po skončení soutěže Česká Miss nemá prostějovská rodačka Zuzana Juračková o lechtivé nabídky nouzi. Nedávno se představila v nádherném prostoru odsvěceného kostela sv. Anny v Praze, když na svém těle neměla nic kromě luxusního spodního prádla La Perla. Svého hereckého talentu pak využila při natáčení klipu pro punk-rockovou kapelu Zakázaný ovoce. A to byl hodně velký nářez, v němž nechyběl ani sadomasochistický sex.

Módní přehlídka prestižní značky La Perla byla zlatým hřebem tradičního Plesu uniforem. Během něj se podařilo vybrat 180 tisíc korun, které putovaly Nadačnímu fondu Pink Bubble. Ten pomáhá pacientům ve věku 15-28 let, kteří podstupují onkologickou léčbu.

„Byl to hodně zvláštní pocit předvádět spodní prádlo v kostele. Ale myslím, že to vše bylo elegantní a svým způsobem cudné,“ vyjádřila se Zuzana Juračková.

To samé se už tak úplně nedá říct o klipu pro punk rockovou kapelu Zakázaný ovoce. Video ke skladbě Groupie natočila režisérka Ivanna Benešová, která coby autorka i aktérka nemá vůbec daleko k pornu. Video zachycuje divokou párty na hotelovém pokoji, kde nechybí popíjení alkoholu, šňupání kokainu a také sadomasochistické hrátky. „Samozřejmě, že ve skutečnosti se nejednalo o kokain, ale o cukr. Je to určitě divočina, nicméně v klipu určitě nejsem nahá,“ podotkla Zuzana Juračková, která ve videu asistuje při bičování nahého kytaristy. Spolu s ní je v něm k vidění i Václav Upír Krejčí. Ten si střihl roli hotelového hlídače sedícího u bezpečnostních obrazovek, který je nejprve zděšen tím, co na monitoru vidí. Posléze ho to ovšem vzruší a sám si to začne po svém užívat.   

Od nedávných divokých orgií pro kameru se Zuzana Juračková aktuálně vrátila především ke studiu. V současné době dokončuje diplomovou práci o bývalém šéfredaktorovi komunistického Rudého práva Vilému Novotném. Tu musí odevzdat už v červnu. Pak ji čekají státnice. „I díky soutěži jsem potkala spoustu lidí, navazuji nové kontakty a dostávám další pracovní nabídky. Zatím však nejsou úplně takové, jaké bych si představovala. Ráda bych v budoucnu působila v televizi, nebráním se ani práci v zahraničí,“ promluvila o své vysněné budoucnosti půvabná Zuzana. Zda se jí tuto vizi podaří také naplnit, bude ve velké míře záležet pouze na ní samotné. Bude určitě dobře, pokud se jí podaří rozpoznat lidi nabízející ji perspektivní práci, od některých „umělců z Prahy“ snažících se uživit výrobou laciných pozlátek.

Total Comments

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Razantní postup policistů.

Když se po dálnici projíždí chlapík v kradeném luxusním autě, je opilý a ještě k tomu pod vlivem kokainu, nemůže to věstit nic dobrého. A právě takového šílence zadrželi s namířenými pistolemi policisté u dálničního sjezdu na Brodek u Prostějova. Policistům patří za rychlý zásah palec nahoru.


Dostal pěstí za močení.

Policie v těchto dnech šetří případ napadení čtrnáctiletého chlapce. Ten se totiž vyčůral za keř u polorozpadlé budovy za místním nádražím v Prostějově. Pěstí do obličeje jej uhodil bezdomovec za to, že chlapec vykonal svoji potřebu u studny, ze které bere bezdomovecká komunita vodu k pití.

Total Comments

Osobnost týdne

EWA FARNA
42 farna
Užívá si mateřské dovolené, ale přesto vystupuje. Populrání zpěvačka koncertovala minulé úterý v prostějovském divadle. Kromě svých tradičních hitů fanouškům zazpívala i zbrusu nové songy.

Total Comments

Číslo týdne

 120

Prostějovské gymnázium Jiřího Wolkera slavilo během uplynulého víkendu ostošest. A tato tradiční střední škola měla skutečně co slavit, vždyť od chvíle jejího vzniku uplynulo už úctyhodných sto dvacet let.


Total Comments

Výrok týdne

„Z PŮVODNĚ DESETIMINUTOVÉHO PROGRAMU Z TOHO DOKÁŽÍ UDĚLAT TŘÍHODINOVÉ DIVADLO!“

Jeden z koaličních zastupitelů takto komentoval úterní průběh mimořádného jednání prostějovského zastupitelstva

Total Comments