Dobré odpoledne, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

19 jurackovaAni po skončení soutěže Česká Miss nemá prostějovská rodačka Zuzana Juračková o lechtivé nabídky nouzi. Nedávno se představila v nádherném prostoru odsvěceného kostela sv. Anny v Praze, když na svém těle neměla nic kromě luxusního spodního prádla La Perla. Svého hereckého talentu pak využila při natáčení klipu pro punk-rockovou kapelu Zakázaný ovoce. A to byl hodně velký nářez, v němž nechyběl ani sadomasochistický sex.

Módní přehlídka prestižní značky La Perla byla zlatým hřebem tradičního Plesu uniforem. Během něj se podařilo vybrat 180 tisíc korun, které putovaly Nadačnímu fondu Pink Bubble. Ten pomáhá pacientům ve věku 15-28 let, kteří podstupují onkologickou léčbu.

„Byl to hodně zvláštní pocit předvádět spodní prádlo v kostele. Ale myslím, že to vše bylo elegantní a svým způsobem cudné,“ vyjádřila se Zuzana Juračková.

To samé se už tak úplně nedá říct o klipu pro punk rockovou kapelu Zakázaný ovoce. Video ke skladbě Groupie natočila režisérka Ivanna Benešová, která coby autorka i aktérka nemá vůbec daleko k pornu. Video zachycuje divokou párty na hotelovém pokoji, kde nechybí popíjení alkoholu, šňupání kokainu a také sadomasochistické hrátky. „Samozřejmě, že ve skutečnosti se nejednalo o kokain, ale o cukr. Je to určitě divočina, nicméně v klipu určitě nejsem nahá,“ podotkla Zuzana Juračková, která ve videu asistuje při bičování nahého kytaristy. Spolu s ní je v něm k vidění i Václav Upír Krejčí. Ten si střihl roli hotelového hlídače sedícího u bezpečnostních obrazovek, který je nejprve zděšen tím, co na monitoru vidí. Posléze ho to ovšem vzruší a sám si to začne po svém užívat.   

Od nedávných divokých orgií pro kameru se Zuzana Juračková aktuálně vrátila především ke studiu. V současné době dokončuje diplomovou práci o bývalém šéfredaktorovi komunistického Rudého práva Vilému Novotném. Tu musí odevzdat už v červnu. Pak ji čekají státnice. „I díky soutěži jsem potkala spoustu lidí, navazuji nové kontakty a dostávám další pracovní nabídky. Zatím však nejsou úplně takové, jaké bych si představovala. Ráda bych v budoucnu působila v televizi, nebráním se ani práci v zahraničí,“ promluvila o své vysněné budoucnosti půvabná Zuzana. Zda se jí tuto vizi podaří také naplnit, bude ve velké míře záležet pouze na ní samotné. Bude určitě dobře, pokud se jí podaří rozpoznat lidi nabízející ji perspektivní práci, od některých „umělců z Prahy“ snažících se uživit výrobou laciných pozlátek.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments