Dobré ráno, dnes je pondělí 18.2.2019
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

19 jurackovaAni po skončení soutěže Česká Miss nemá prostějovská rodačka Zuzana Juračková o lechtivé nabídky nouzi. Nedávno se představila v nádherném prostoru odsvěceného kostela sv. Anny v Praze, když na svém těle neměla nic kromě luxusního spodního prádla La Perla. Svého hereckého talentu pak využila při natáčení klipu pro punk-rockovou kapelu Zakázaný ovoce. A to byl hodně velký nářez, v němž nechyběl ani sadomasochistický sex.

Módní přehlídka prestižní značky La Perla byla zlatým hřebem tradičního Plesu uniforem. Během něj se podařilo vybrat 180 tisíc korun, které putovaly Nadačnímu fondu Pink Bubble. Ten pomáhá pacientům ve věku 15-28 let, kteří podstupují onkologickou léčbu.

„Byl to hodně zvláštní pocit předvádět spodní prádlo v kostele. Ale myslím, že to vše bylo elegantní a svým způsobem cudné,“ vyjádřila se Zuzana Juračková.

To samé se už tak úplně nedá říct o klipu pro punk rockovou kapelu Zakázaný ovoce. Video ke skladbě Groupie natočila režisérka Ivanna Benešová, která coby autorka i aktérka nemá vůbec daleko k pornu. Video zachycuje divokou párty na hotelovém pokoji, kde nechybí popíjení alkoholu, šňupání kokainu a také sadomasochistické hrátky. „Samozřejmě, že ve skutečnosti se nejednalo o kokain, ale o cukr. Je to určitě divočina, nicméně v klipu určitě nejsem nahá,“ podotkla Zuzana Juračková, která ve videu asistuje při bičování nahého kytaristy. Spolu s ní je v něm k vidění i Václav Upír Krejčí. Ten si střihl roli hotelového hlídače sedícího u bezpečnostních obrazovek, který je nejprve zděšen tím, co na monitoru vidí. Posléze ho to ovšem vzruší a sám si to začne po svém užívat.   

Od nedávných divokých orgií pro kameru se Zuzana Juračková aktuálně vrátila především ke studiu. V současné době dokončuje diplomovou práci o bývalém šéfredaktorovi komunistického Rudého práva Vilému Novotném. Tu musí odevzdat už v červnu. Pak ji čekají státnice. „I díky soutěži jsem potkala spoustu lidí, navazuji nové kontakty a dostávám další pracovní nabídky. Zatím však nejsou úplně takové, jaké bych si představovala. Ráda bych v budoucnu působila v televizi, nebráním se ani práci v zahraničí,“ promluvila o své vysněné budoucnosti půvabná Zuzana. Zda se jí tuto vizi podaří také naplnit, bude ve velké míře záležet pouze na ní samotné. Bude určitě dobře, pokud se jí podaří rozpoznat lidi nabízející ji perspektivní práci, od některých „umělců z Prahy“ snažících se uživit výrobou laciných pozlátek.

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments