Dobré dopoledne, dnes je pondělí 27.1.2020
svátek slaví Ingrid,
zítra Otýlie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

19 jurackovaAni po skončení soutěže Česká Miss nemá prostějovská rodačka Zuzana Juračková o lechtivé nabídky nouzi. Nedávno se představila v nádherném prostoru odsvěceného kostela sv. Anny v Praze, když na svém těle neměla nic kromě luxusního spodního prádla La Perla. Svého hereckého talentu pak využila při natáčení klipu pro punk-rockovou kapelu Zakázaný ovoce. A to byl hodně velký nářez, v němž nechyběl ani sadomasochistický sex.

Módní přehlídka prestižní značky La Perla byla zlatým hřebem tradičního Plesu uniforem. Během něj se podařilo vybrat 180 tisíc korun, které putovaly Nadačnímu fondu Pink Bubble. Ten pomáhá pacientům ve věku 15-28 let, kteří podstupují onkologickou léčbu.

„Byl to hodně zvláštní pocit předvádět spodní prádlo v kostele. Ale myslím, že to vše bylo elegantní a svým způsobem cudné,“ vyjádřila se Zuzana Juračková.

To samé se už tak úplně nedá říct o klipu pro punk rockovou kapelu Zakázaný ovoce. Video ke skladbě Groupie natočila režisérka Ivanna Benešová, která coby autorka i aktérka nemá vůbec daleko k pornu. Video zachycuje divokou párty na hotelovém pokoji, kde nechybí popíjení alkoholu, šňupání kokainu a také sadomasochistické hrátky. „Samozřejmě, že ve skutečnosti se nejednalo o kokain, ale o cukr. Je to určitě divočina, nicméně v klipu určitě nejsem nahá,“ podotkla Zuzana Juračková, která ve videu asistuje při bičování nahého kytaristy. Spolu s ní je v něm k vidění i Václav Upír Krejčí. Ten si střihl roli hotelového hlídače sedícího u bezpečnostních obrazovek, který je nejprve zděšen tím, co na monitoru vidí. Posléze ho to ovšem vzruší a sám si to začne po svém užívat.   

Od nedávných divokých orgií pro kameru se Zuzana Juračková aktuálně vrátila především ke studiu. V současné době dokončuje diplomovou práci o bývalém šéfredaktorovi komunistického Rudého práva Vilému Novotném. Tu musí odevzdat už v červnu. Pak ji čekají státnice. „I díky soutěži jsem potkala spoustu lidí, navazuji nové kontakty a dostávám další pracovní nabídky. Zatím však nejsou úplně takové, jaké bych si představovala. Ráda bych v budoucnu působila v televizi, nebráním se ani práci v zahraničí,“ promluvila o své vysněné budoucnosti půvabná Zuzana. Zda se jí tuto vizi podaří také naplnit, bude ve velké míře záležet pouze na ní samotné. Bude určitě dobře, pokud se jí podaří rozpoznat lidi nabízející ji perspektivní práci, od některých „umělců z Prahy“ snažících se uživit výrobou laciných pozlátek.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Total Comments

Osobnost týdne

PETR KOUKAL
04 koukal img 4104
Historicky nejlepší český badmintonista se musel porvat s diagnózou rakoviny varlat. Po konci kariéry založil Nadaci Petra Koukala, jejímž hlavním projektem je STK pro chlapy. Ten si klade za cíl, aby se o muži o své zdraví začali starat stejně jako o své auto. V Prostějově na plesu společnosti Koutný převzal šek na 250 tisíc korun, které vzešly z prodeje žiraf uháčkovaných zaměstnanci této oděvní firmy.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„V PROSTĚJOVĚ UŽ SE NETANČÍ, ALE JENOM SKÁČE“


Taneční mistr Jiří Šindler, známý z působení v Domě služeb v Olomoucké ulici, si v exkluzivním rozhovoru takto postěžoval na kvalitu a (ne)zájem nejen o kurzy.

Total Comments