Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 20.9.2018
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Štěstí v neštěstí. Šofér Toyoty to na silnici u Protivanova přehnal s rychlostí, nevybral zatáčku a velice krkolomně havaroval. Jen dílem náhody nebyl nikdo ze čtyřčlenné posádky zraněn, ani dvě malé děti sedící na zadním sedadle.

„V pondělí 18. srpna po desáté hodině dopolední došlo na komunikaci z Protivanova do Malého Hradiska k havárii osobního automobilu značky Toyota. Sedmatřicetiletý řidič z Blanska nepřizpůsobil rychlost jízdy povaze vozovky a v levotočivé zatáčce částečně vyjel vpravo mimo silnici. Tam poškodil plastový směrový sloupek. Poté se vrátil zpět, přejel přes oba jízdní pruhy silnice a vyjel vlevo mimo komunikaci. Tam se vozidlo po nárazu do příkopu obrátilo proti směru jízdy a zastavilo,“ popsal krkolomnou nehodu František Kořínek, tiskový mluvčí Policie ČR, územního odboru Prostějov. „Ve vozidle kromě řidiče jel i jeho otec a dvě nezletilé děti řidičovy sestry. Ke zranění osob při havárii ale naštěstí nedošlo. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 20 500 korun. Alkohol u řidiče policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Jeho přestupek vyřešili na místě uložením pokuty ve výši dvou tisíc korun,“ doplnil František Kořínek.


Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • koselec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments