Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Štěstí v neštěstí. Šofér Toyoty to na silnici u Protivanova přehnal s rychlostí, nevybral zatáčku a velice krkolomně havaroval. Jen dílem náhody nebyl nikdo ze čtyřčlenné posádky zraněn, ani dvě malé děti sedící na zadním sedadle.

„V pondělí 18. srpna po desáté hodině dopolední došlo na komunikaci z Protivanova do Malého Hradiska k havárii osobního automobilu značky Toyota. Sedmatřicetiletý řidič z Blanska nepřizpůsobil rychlost jízdy povaze vozovky a v levotočivé zatáčce částečně vyjel vpravo mimo silnici. Tam poškodil plastový směrový sloupek. Poté se vrátil zpět, přejel přes oba jízdní pruhy silnice a vyjel vlevo mimo komunikaci. Tam se vozidlo po nárazu do příkopu obrátilo proti směru jízdy a zastavilo,“ popsal krkolomnou nehodu František Kořínek, tiskový mluvčí Policie ČR, územního odboru Prostějov. „Ve vozidle kromě řidiče jel i jeho otec a dvě nezletilé děti řidičovy sestry. Ke zranění osob při havárii ale naštěstí nedošlo. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 20 500 korun. Alkohol u řidiče policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Jeho přestupek vyřešili na místě uložením pokuty ve výši dvou tisíc korun,“ doplnil František Kořínek.


Total Comments

  • RK Okno
  • Interforst
  • PV Recykling
  • MJM Krmiva
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments