Příjemnou noc, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tento případ budí obrovské množství emocí i dohadů. Požár rodinného domu v Chobyni sice stále vyšetřují hasiči i policisté, mnozí z místních však už nyní mají jasno: hasiče v pekelném vedru zaměstnal a celou vesnici zcela úmyslně ohrozil muž, který měl dům opravovat a splácet. Sám Denis Grydil (29) však exkluzivně Večerníku tvrdí, že požár nezpůsobil! Dle jeho verze se oheň rozšířil po samovznícení benzínu v pětilitrovém kanystru. Kde je tedy pravda?

Článek, který vyšel v PROSTĚJOVSKÉM Večerníku pod titulkem „Přistěhovalci málem vyhodili Chobyni do vzduchu“, vzbudil mezi lidmi řadu ohlasů. Naší redakci se ozval i Denis Grydil (29), který v době požáru v domě byl i se svojí manželkou, maminkou, tetou a dvěma malými dětmi. „Byla to moje chyba, ale to, že jsem málem vyhodil Chobyni do vzduchu, je naprostý nesmysl,“ vyjádřil se na úvod Grydil, který se ohradil proti tvrzení, že by dům úmyslně zapálil. „Na domě jsem prováděl rekonstrukci, měl jsem tam kanystry s technickým benzínem, které jsem využíval na čištění obkladů a dlažby. 

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments