Příjemnou noc, dnes je sobota 16.2.2019
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Skutečně svérázným způsobem se rozhodla řešit neochotu svého známého ke vrácení dluhu v řádu jednotek tisíc korun mladá žena ze Šternberka. Požádala čtyři své přátele z Olomoucka a autem se společně 2. července tohoto roku vypravili do Prostějova. A vymáhání dluhu skončilo nakonec spácháním trestného činu!

„V uvedený den po dvacáté hodině v Určické ulici se za použití násilí vloupali do rodinného domu dlužníka. Dům společně prohledali, odcizili z něj televizor, motorovou pilu, snowboard, netbook a dva notebooky. Šestatřicetiletý majitel věcí způsobenou škodu vyčíslil na 20 tisíc korun na odcizených věcech a na 11 350 korun na poškození. Majitel pětičlennou skupinu přistihl při nakládání věcí do automobilu, a proto věc ihned po jejich odjezdu oznámil policistům. Těm také udal pravděpodobný směr jízdy automobilu. Podezřelí byli zastaveni policejní hlídkou v obci Hněvotín na Olomoucku. K činu se ihned přiznali a odcizené věci dobrovolně vydali,“ sdělil František Kořínek, tiskový mluvčí Policie ČR Prostějov.
Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu poškození cizí věci, přečinu porušování domovní svobody a přečinu krádeže. V případě prokázání viny a odsouzení podezřelým hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta.

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Parádní odplata.

Tak to se povedlo dokonale. Tým nejvyšší basketbalové soutěže BK Olomoucko, který sídlí v Prostějově, naložil při vstupu do nadstavbové části A1 svitavským Turům stovku a dal tak zapomenout na prohru z předešlé středy. O uplynulém víkendu pak basketbalisté statečně bojovali o úspěch v rámci Final Four Českého poháru.


Pětadvacet evakuovaných.

Trestuhodná chyba seniorky zapříčinila požár bytu ve druhém patře sedmiposchoďového paneláku v Moravské ulici v Prostějově. Jeho majitelka totiž v panice hodila hořící adventní věnec do vany a posléze vzplálo celé bytové jádro. Hasiči s policisty pak evakuovaly pětadvacet osob ze sousedství.

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

PAVEL LIŠKA
06 liskaJeviště Společenského domu v Prostějově patřilo uplynulý pátek Vandrákům. Přesněji řečeno triu motorkářů, kteří procestovali několik měsíců po střední Americe. Herci Pavel Liška, Jen Révai a kameraman Hynek Bernard o tom přišli vyprávět Prostějovanům.

Total Comments

Číslo týdne

 99
Do Prostějova se po dvou týdnech „čistoty“ opět vrátil smog! Měřící stanice ve Studentské ulici naměřila 99 mikrogramů prachových částic na metr krychlový vzduchu. Je to o devětačtyřicet mikgrogramů více než je denní limit.

Total Comments

Výrok týdne

„VŠUDE BYLO PLNO KRVE A JÁ JSEM PIŠTĚLA!“

Druhá nejlepší hráčka světa
Petra Kvitová takto u Krajského
soudu v Brně popsala otřesné
okamžiky svého přepadení
z 20. prosince roku 2016

Total Comments