Dobré ráno, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Vážení, všichni, kteří jste se právě začetli do Večerníku. Přátelé, kamarádi, známí i oponenti, dovoluji si vás na stránkách novin oslovit jako kandidát do Senátu. Mnohem raději volím osobní komunikaci a dialog, ale to uvítám třeba na setkáních s vámi, která plánuji.

Mám pocit, že respekt, slušnost, a hlavně dobrá nálada se nám vytrácí ze života i z politiky. Moje kandidatura do Senátu začala tím, že mě oslovovali a přesvědčovali přátelé, kolegové, ale i rodiče žáků ve škole, kde pracuji.
Za čtyřicet let, co jsem ve školství, mi prošly rukama tisíce žáků, které jsem s kolegy připravil do života, a vždycky jsem jim říkal, že když něco dělají, ať to dělají na plné pecky. I když mě představa kandidatury do Senátu nejdříve zarazila, pak jsem si řekl, že je to velká výzva a musím do toho jít stejně tak, jak jsem to učil své žáky.
Hlavou mi toho proběhlo hodně. Pokoře, slušnosti a skromnosti mě učili rodiče a celý život se to snažím naplňovat. Mám pocit, že nám právě toto poslední dobou chybí. Včlenit výše uvedené postoje do práce Senátu je v současné dravé době možná idealistické a nelehké. Ale všechno je o lidech. Věřím, že se řada problémů má řešit více srdcem než mozkem.
Je smutné, že ti, kteří nejvíce porušují demokracii, řvou, že oni jsou ti jediní demokraté. A mnoho lidí je rádo slyší. Proti těm je potřebné jasně vystupovat. Ve své práci budu sám sebou. Budu citlivě vnímat problémy všech, které reprezentuji.
V práci v Senátu chci v případě volebního úspěchu využít svých letitých zkušeností především ve školství a ve prospěch vás všech. A tak jak se ptám svých žáků v hodinách, v čem mohu pomoci, jaký je jejich názor, budu se ptát i vás, milí spoluobčané. Tak jak jsou mými rovnocennými partnery ve škole děti, uklízečky, kuchařky, učitelé, tak jste v tomto období mými partnery vy všichni.
Děkuji za váš čas a váš hlas.
Přeji vám všem zdraví a splnění toho, co máte ve svém srdíčku.
Jan KRCHŇAVÝ,
kandidát hnutí PéVéčko do Senátu ČR

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments