Dobrý podvečer, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Hodně tvrdá srážka! Předminulý pátek 24. srpna v poledne došlo na komunikaci mezi Nezamyslicemi a Těšicemi k dopravní nehodě osobního automobilu s cyklistou. Na vině je podle všeho muž na kole, který při vyjíždění z polní cesty na silnici nedal přednost projíždějícímu řidiči osobního vozidla. Ten se však zachoval velice duchapřítomně, když zraněného cyklistu ihned naložil do auta a převezl ho do nemocnice.

„Dosavadním šetřením policisté zjistili, že šestadvacetiletý cyklista vjel na komunikaci z polní cesty v době, kdy tudy po silnici první třídy řídil čtyřicetiletý muž vozidlo Volkswagen Passat. A jelikož byl skryt za oplocením pozemku, a řidič automobilu jej uviděl až na poslední chvíli. Po vjetí na silnici chtěl muž na kole pravděpodobně odbočit vlevo k Nezamyslicím, a přejet tak celou šíři komunikace. Řidič automobilu už ale nedokázal včas zastavit a došlo ke střetu. Při něm cyklista utrpěl zranění, se kterým byl řidičem Volkswagenu převezen do vyškovské nemocnice,“ popsal detailně nehodu i s pohotovým jednáním řidiče František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Ke zranění dalších osob nedošlo. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 61 000 korun. „Alkohol u obou řidičů policisté vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Příčiny, okolnosti i míra zavinění nehody jsou předmětem dalšího šetření,“ doplnil mluvčí policie.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments