Dobrý podvečer, dnes je pátek 18.1.2019
svátek slaví Vladislav,
zítra Doubravka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Hodně tvrdá srážka! Předminulý pátek 24. srpna v poledne došlo na komunikaci mezi Nezamyslicemi a Těšicemi k dopravní nehodě osobního automobilu s cyklistou. Na vině je podle všeho muž na kole, který při vyjíždění z polní cesty na silnici nedal přednost projíždějícímu řidiči osobního vozidla. Ten se však zachoval velice duchapřítomně, když zraněného cyklistu ihned naložil do auta a převezl ho do nemocnice.

„Dosavadním šetřením policisté zjistili, že šestadvacetiletý cyklista vjel na komunikaci z polní cesty v době, kdy tudy po silnici první třídy řídil čtyřicetiletý muž vozidlo Volkswagen Passat. A jelikož byl skryt za oplocením pozemku, a řidič automobilu jej uviděl až na poslední chvíli. Po vjetí na silnici chtěl muž na kole pravděpodobně odbočit vlevo k Nezamyslicím, a přejet tak celou šíři komunikace. Řidič automobilu už ale nedokázal včas zastavit a došlo ke střetu. Při něm cyklista utrpěl zranění, se kterým byl řidičem Volkswagenu převezen do vyškovské nemocnice,“ popsal detailně nehodu i s pohotovým jednáním řidiče František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Ke zranění dalších osob nedošlo. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 61 000 korun. „Alkohol u obou řidičů policisté vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Příčiny, okolnosti i míra zavinění nehody jsou předmětem dalšího šetření,“ doplnil mluvčí policie.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments