Dobré dopoledne, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Takového člověka potkat na silnici, aby se druhý právem bál... Policisté nyní vyšetřují mladého muže, který v silné opilosti havaroval na motorce na strništi u Březska. Chlapík se v noci policistům přiznal, že jede právě ze zábavy, kde požil několik „kotlů“ tvrdého alkoholu...

V neděli 26. srpna po druhé hodině v noci řídil pětadvacetiletý muž mezi obcemi Březsko a Hvozd motocykl značky Kawasaki. A v tu chvíli se to stalo! „Při průjezdu mírnou levotočivou zatáčkou z dosud přesně nezjištěných příčin nezvládl řízení a vyjel vpravo mimo komunikaci. Po projetí nehlubokým příkopem muž pokračoval v jízdě na poli. Po asi sto deseti metrech pak z dosud přesně nezjištěných příčin havaroval. Muž utrpěl zranění, se kterým byl převezen do prostějovské nemocnice. Ke zranění dalších osob nedošlo a výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun,“ informoval František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Řidičský kolaps mladého muže na silné motorce ovšem nebyl bez příčiny. „Provedenými dechovými zkouškami policisté u muže změřili hodnoty 1,73 a 1,68 promile alkoholu v dechu. Řidič s naměřenými hodnotami souhlasil. Uvedl, že bezprostředně před jízdou navštívil taneční zábavu, kde požíval tvrdý alkohol. Dalším šetřením policisté zjistili, že není ani držitelem příslušného řidičského oprávnění,“ doplnil Kořínek s tím, že pro své jednání je nyní mladík podezřelý z několika dopravních přestupků a z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. „Za ten mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok. Za uvedené jednání mu mimo to hrozí také finanční postih a zákaz řízení,“ potvrdil mluvčí prostějovské policie.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • kostelec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments