Dobré ráno, dnes je středa 26.9.2018
svátek slaví Andrea,
zítra Jonáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Také máte pocit, že je do politiky třeba přivést nové tváře, nalít novou, minulostí nekontaminovanou krev? Máte skvělou příležitost! „Právě to mohu nabídnout, nejsem profesionální politička, do vysoké politiky právě vstupuji, ale zároveň mám za sebou tým zkušených odborníků připravených mi kdykoli pomoci a poradit,“ představuje své kredity kandidátka KSČM do Senátu Zuzana Böhmová.

Stejně jako mnoho obyčejných Prostějovanů pracuje jako řadová zaměstnankyně v jedné z nespočetných montoven, které v prostějovském regionu zdomácněly. I zde se snaží být prospěšná svým kolegům coby členka Rady zaměstnanců. Mezi konkrétní úspěchy svého snažení může zařadit zřízení kantýny pro zaměstnance a zlepšení zázemí.
Přestože do vysoké politiky teprve nahlíží, cosi už má ve veřejné činnosti za sebou. „Mám zkušenosti z krajské i komunální politiky jako dřívější členka Komise pro majetkoprávní záležitosti Rady Olomouckého kraje a nynější členka Bytové komise Rady statutárního města Prostějov,“ připomíná střípky ze své minulé činnosti sympatická matka dospívající dcery Kateřiny.
Při výkonu mandátu senátorky by se vždy řídila zdravým rozumem a plánuje být co možná nejvíce mezi svými voliči, mluvit s nimi o jejich připomínkách, návrzích a problémech každodenního života. „Držím se hesla ‚Rodina na prvním místě‘. Proto chci usilovat o její spokojenost, zvýšit úroveň v pracovní i sociální sféře pro mladé, pracující, samoživitelky a samoživitele a v neposlední řadě i seniory,“ představuje priority v sociální oblasti žena, která sotva překročila čtyřicítku.
Jako starostlivá matka si zvolila základní heslo kampaně „Chceme žít bezpečně ve své zemi“. Je přesvědčena, že všichni občané se musí zasazovat o bezpečný život následujících pokolení. „Nesmíme se bát o budoucnost našich dětí,“ varuje Böhmová s odkazem na současnou situaci za naší západní hranicí.
Je hrdá na svoji zem, zároveň je jí ale smutno z toho, jak nám mizí před očima. „Zkušenosti z posledních desetiletí jasně prokázaly, že přírodní bohatství včetně vodních zdrojů musí být v rukou státu. Také zemědělská půda a sady musí být využívány k zemědělské výrobě, nikoli na stavbu dalších skladů nebo solárních elektráren podle diktátu Bruselu,“ považuje za důležité problémy možná budoucí senátorka, přičemž na jejich řešení je opravdu nejvyšší čas.
Senát musí zastupovat zájmy občanů, nikoli elit. Se Zuzanou Böhmovou máte v tomto směru jistotu. 

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • kostelec n h
  • Interforst
  • ČSSD - Božena Sekaninová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějovanům šmakuje!

Více než měsíční komplikace v dopravě je v zapomnění. Minulý týden stihli stavbaři ukončit rekonstrukci vozovky pod dálničním nadjezdem v Říční ulici v Prostějově. Takzvanou „myší dírou“ se už zase jezdí, přestože stavbařům zkomplikovali život zloději, kteří ukradli kabely k veřejnému osvětlení. 

Úplně zbytečná smrt.

Necelou hodinu po poledni v pondělí 17. září vyhasl na silnicích Prostějovska další lidský život. A zcela zbytečně. Starší řidič kamionu s nákladem dřevní štěpky narazil u Ptení do vysokého břehu vedle silnice. Kamion se převrátil na bok a kabina rozdrtila řidiče. Ten totiž podle svědků nebyl připoután...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

JAROSLAV UHLÍŘ
uhlirJako třešnička na dortu vystoupil v rámci Plumlovského vinobraní na zámku v Plumlově známý skladatel, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor, který během sobotního podvečera pořádně pobavil početné obecenstvo.

Total Comments

Číslo týdne

10
Určický exstarosta Vlastimil Konšel odcházel minulé úterý od prostějovského soudu s desetiměsíčním trestem, který byl na rok a půl podmíněně odložen. Jak bezprostředně prohlásil jeho advokát, bude se jeho klient odvolávat klidně až k Nejvyššímu soudu ČR...

Total Comments

Výrok týdne

„TEN HNUSNEJ ČERNOŠEK VÁMNECHTĚL SEBRAT KOUPALIŠTĚ!“

Spolumajitel marketingové společnosti TK PLUS Miroslav Černošek vyslal směrem k občanům jasné poselství, že výstavba Národního sportovního centra není důvodem neuskutečněného projektu rekonstrukce koupaliště Za Kosteleckou ulicí.  Exkluzivní rozhovor čtěte na straně 14.

Total Comments