Dobré ráno, dnes je středa 23.1.2019
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Také máte pocit, že je do politiky třeba přivést nové tváře, nalít novou, minulostí nekontaminovanou krev? Máte skvělou příležitost! „Právě to mohu nabídnout, nejsem profesionální politička, do vysoké politiky právě vstupuji, ale zároveň mám za sebou tým zkušených odborníků připravených mi kdykoli pomoci a poradit,“ představuje své kredity kandidátka KSČM do Senátu Zuzana Böhmová.

Stejně jako mnoho obyčejných Prostějovanů pracuje jako řadová zaměstnankyně v jedné z nespočetných montoven, které v prostějovském regionu zdomácněly. I zde se snaží být prospěšná svým kolegům coby členka Rady zaměstnanců. Mezi konkrétní úspěchy svého snažení může zařadit zřízení kantýny pro zaměstnance a zlepšení zázemí.
Přestože do vysoké politiky teprve nahlíží, cosi už má ve veřejné činnosti za sebou. „Mám zkušenosti z krajské i komunální politiky jako dřívější členka Komise pro majetkoprávní záležitosti Rady Olomouckého kraje a nynější členka Bytové komise Rady statutárního města Prostějov,“ připomíná střípky ze své minulé činnosti sympatická matka dospívající dcery Kateřiny.
Při výkonu mandátu senátorky by se vždy řídila zdravým rozumem a plánuje být co možná nejvíce mezi svými voliči, mluvit s nimi o jejich připomínkách, návrzích a problémech každodenního života. „Držím se hesla ‚Rodina na prvním místě‘. Proto chci usilovat o její spokojenost, zvýšit úroveň v pracovní i sociální sféře pro mladé, pracující, samoživitelky a samoživitele a v neposlední řadě i seniory,“ představuje priority v sociální oblasti žena, která sotva překročila čtyřicítku.
Jako starostlivá matka si zvolila základní heslo kampaně „Chceme žít bezpečně ve své zemi“. Je přesvědčena, že všichni občané se musí zasazovat o bezpečný život následujících pokolení. „Nesmíme se bát o budoucnost našich dětí,“ varuje Böhmová s odkazem na současnou situaci za naší západní hranicí.
Je hrdá na svoji zem, zároveň je jí ale smutno z toho, jak nám mizí před očima. „Zkušenosti z posledních desetiletí jasně prokázaly, že přírodní bohatství včetně vodních zdrojů musí být v rukou státu. Také zemědělská půda a sady musí být využívány k zemědělské výrobě, nikoli na stavbu dalších skladů nebo solárních elektráren podle diktátu Bruselu,“ považuje za důležité problémy možná budoucí senátorka, přičemž na jejich řešení je opravdu nejvyšší čas.
Senát musí zastupovat zájmy občanů, nikoli elit. Se Zuzanou Böhmovou máte v tomto směru jistotu. 

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments