Dobré ráno, dnes je středa 24.4.2019
svátek slaví Jiří,
zítra Marek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Také máte pocit, že je do politiky třeba přivést nové tváře, nalít novou, minulostí nekontaminovanou krev? Máte skvělou příležitost! „Právě to mohu nabídnout, nejsem profesionální politička, do vysoké politiky právě vstupuji, ale zároveň mám za sebou tým zkušených odborníků připravených mi kdykoli pomoci a poradit,“ představuje své kredity kandidátka KSČM do Senátu Zuzana Böhmová.

Stejně jako mnoho obyčejných Prostějovanů pracuje jako řadová zaměstnankyně v jedné z nespočetných montoven, které v prostějovském regionu zdomácněly. I zde se snaží být prospěšná svým kolegům coby členka Rady zaměstnanců. Mezi konkrétní úspěchy svého snažení může zařadit zřízení kantýny pro zaměstnance a zlepšení zázemí.
Přestože do vysoké politiky teprve nahlíží, cosi už má ve veřejné činnosti za sebou. „Mám zkušenosti z krajské i komunální politiky jako dřívější členka Komise pro majetkoprávní záležitosti Rady Olomouckého kraje a nynější členka Bytové komise Rady statutárního města Prostějov,“ připomíná střípky ze své minulé činnosti sympatická matka dospívající dcery Kateřiny.
Při výkonu mandátu senátorky by se vždy řídila zdravým rozumem a plánuje být co možná nejvíce mezi svými voliči, mluvit s nimi o jejich připomínkách, návrzích a problémech každodenního života. „Držím se hesla ‚Rodina na prvním místě‘. Proto chci usilovat o její spokojenost, zvýšit úroveň v pracovní i sociální sféře pro mladé, pracující, samoživitelky a samoživitele a v neposlední řadě i seniory,“ představuje priority v sociální oblasti žena, která sotva překročila čtyřicítku.
Jako starostlivá matka si zvolila základní heslo kampaně „Chceme žít bezpečně ve své zemi“. Je přesvědčena, že všichni občané se musí zasazovat o bezpečný život následujících pokolení. „Nesmíme se bát o budoucnost našich dětí,“ varuje Böhmová s odkazem na současnou situaci za naší západní hranicí.
Je hrdá na svoji zem, zároveň je jí ale smutno z toho, jak nám mizí před očima. „Zkušenosti z posledních desetiletí jasně prokázaly, že přírodní bohatství včetně vodních zdrojů musí být v rukou státu. Také zemědělská půda a sady musí být využívány k zemědělské výrobě, nikoli na stavbu dalších skladů nebo solárních elektráren podle diktátu Bruselu,“ považuje za důležité problémy možná budoucí senátorka, přičemž na jejich řešení je opravdu nejvyšší čas.
Senát musí zastupovat zájmy občanů, nikoli elit. Se Zuzanou Böhmovou máte v tomto směru jistotu. 

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments