Dobré poledne, dnes je čtvrtek 17.1.2019
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Vzešli z výběrových řízení a ihned se ujali svých funkcí. V pondělí 27. srpna se noví ředitelé Sportcentra DDM a Základní školy E. Valenty přišli osobně představit zastupitelům při jejich jednání v obřadní síni prostějovské radnice. Jan Zatloukal a Radim Weisser přednesli i své vize nového vedení obou organizací, kterých je magistrát zřizovatelem.

„Konkurz na nového ředitele byl pro mě hozenou rukavicí, nakonec jsem byl jediným zaměstnancem Sportcentra, který se do výběrového řízení přihlásil. Chci i nadále pokračovat v nastavené koncepci řízení Sportcentra, která už nějaký ten rok poměrně úspěšně funguje. Ano, každý, kdo do podobné funkce přichází, chce přinést něco nového. Já bych toto zařízení otevřel ještě více veřejnosti. A budu samozřejmě pečlivě sledovat přibývající úkoly, které nám v budoucnu budou vyplývat z nové legislativy, stejně tak i aktuální vývoj na trhu s volnočasovými aktivitami a podle toho budeme reagovat naší činností,“ řekl mimo jiné nový ředitel Sportcentra DDM Jan Zatloukal. Posléze zodpověděl i několik dotazů přítomných zastupitelů.
To nový ředitel Základní školy v ulici E. Valenty strávil před zastupiteli mnohem kratší dobu. „Po absolvování vysoké školy jsem začal učit na základní škole v Konici a poté jsem deset let vyučoval na základní škole Palackého v Prostějově. Od roku 2005 jsem působil na Fakultě tělesné výchovy Univerzity Palackého v Olomouci. V nové funkcí ředitele budu mít možnost vychovávat a vzdělávat nastupující generace mladých lidí v tomto městě. Chtěl bych, aby škola nejen dobře fungovala, ale aby patřila v Prostějově mezi nejlepší,“ uvedl při slavnostním představení Radim Weisser.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments