Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 20.9.2018
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Vzešli z výběrových řízení a ihned se ujali svých funkcí. V pondělí 27. srpna se noví ředitelé Sportcentra DDM a Základní školy E. Valenty přišli osobně představit zastupitelům při jejich jednání v obřadní síni prostějovské radnice. Jan Zatloukal a Radim Weisser přednesli i své vize nového vedení obou organizací, kterých je magistrát zřizovatelem.

„Konkurz na nového ředitele byl pro mě hozenou rukavicí, nakonec jsem byl jediným zaměstnancem Sportcentra, který se do výběrového řízení přihlásil. Chci i nadále pokračovat v nastavené koncepci řízení Sportcentra, která už nějaký ten rok poměrně úspěšně funguje. Ano, každý, kdo do podobné funkce přichází, chce přinést něco nového. Já bych toto zařízení otevřel ještě více veřejnosti. A budu samozřejmě pečlivě sledovat přibývající úkoly, které nám v budoucnu budou vyplývat z nové legislativy, stejně tak i aktuální vývoj na trhu s volnočasovými aktivitami a podle toho budeme reagovat naší činností,“ řekl mimo jiné nový ředitel Sportcentra DDM Jan Zatloukal. Posléze zodpověděl i několik dotazů přítomných zastupitelů.
To nový ředitel Základní školy v ulici E. Valenty strávil před zastupiteli mnohem kratší dobu. „Po absolvování vysoké školy jsem začal učit na základní škole v Konici a poté jsem deset let vyučoval na základní škole Palackého v Prostějově. Od roku 2005 jsem působil na Fakultě tělesné výchovy Univerzity Palackého v Olomouci. V nové funkcí ředitele budu mít možnost vychovávat a vzdělávat nastupující generace mladých lidí v tomto městě. Chtěl bych, aby škola nejen dobře fungovala, ale aby patřila v Prostějově mezi nejlepší,“ uvedl při slavnostním představení Radim Weisser.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • koselec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments