Dobré dopoledne, dnes je středa 20.3.2019
svátek slaví Světlana,
zítra Radek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vzešli z výběrových řízení a ihned se ujali svých funkcí. V pondělí 27. srpna se noví ředitelé Sportcentra DDM a Základní školy E. Valenty přišli osobně představit zastupitelům při jejich jednání v obřadní síni prostějovské radnice. Jan Zatloukal a Radim Weisser přednesli i své vize nového vedení obou organizací, kterých je magistrát zřizovatelem.

„Konkurz na nového ředitele byl pro mě hozenou rukavicí, nakonec jsem byl jediným zaměstnancem Sportcentra, který se do výběrového řízení přihlásil. Chci i nadále pokračovat v nastavené koncepci řízení Sportcentra, která už nějaký ten rok poměrně úspěšně funguje. Ano, každý, kdo do podobné funkce přichází, chce přinést něco nového. Já bych toto zařízení otevřel ještě více veřejnosti. A budu samozřejmě pečlivě sledovat přibývající úkoly, které nám v budoucnu budou vyplývat z nové legislativy, stejně tak i aktuální vývoj na trhu s volnočasovými aktivitami a podle toho budeme reagovat naší činností,“ řekl mimo jiné nový ředitel Sportcentra DDM Jan Zatloukal. Posléze zodpověděl i několik dotazů přítomných zastupitelů.
To nový ředitel Základní školy v ulici E. Valenty strávil před zastupiteli mnohem kratší dobu. „Po absolvování vysoké školy jsem začal učit na základní škole v Konici a poté jsem deset let vyučoval na základní škole Palackého v Prostějově. Od roku 2005 jsem působil na Fakultě tělesné výchovy Univerzity Palackého v Olomouci. V nové funkcí ředitele budu mít možnost vychovávat a vzdělávat nastupující generace mladých lidí v tomto městě. Chtěl bych, aby škola nejen dobře fungovala, ale aby patřila v Prostějově mezi nejlepší,“ uvedl při slavnostním představení Radim Weisser.

Total Comments

  • Unicef
  • Lesy města Prostějova
  • Město Prostějov
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments