Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vzešli z výběrových řízení a ihned se ujali svých funkcí. V pondělí 27. srpna se noví ředitelé Sportcentra DDM a Základní školy E. Valenty přišli osobně představit zastupitelům při jejich jednání v obřadní síni prostějovské radnice. Jan Zatloukal a Radim Weisser přednesli i své vize nového vedení obou organizací, kterých je magistrát zřizovatelem.

„Konkurz na nového ředitele byl pro mě hozenou rukavicí, nakonec jsem byl jediným zaměstnancem Sportcentra, který se do výběrového řízení přihlásil. Chci i nadále pokračovat v nastavené koncepci řízení Sportcentra, která už nějaký ten rok poměrně úspěšně funguje. Ano, každý, kdo do podobné funkce přichází, chce přinést něco nového. Já bych toto zařízení otevřel ještě více veřejnosti. A budu samozřejmě pečlivě sledovat přibývající úkoly, které nám v budoucnu budou vyplývat z nové legislativy, stejně tak i aktuální vývoj na trhu s volnočasovými aktivitami a podle toho budeme reagovat naší činností,“ řekl mimo jiné nový ředitel Sportcentra DDM Jan Zatloukal. Posléze zodpověděl i několik dotazů přítomných zastupitelů.
To nový ředitel Základní školy v ulici E. Valenty strávil před zastupiteli mnohem kratší dobu. „Po absolvování vysoké školy jsem začal učit na základní škole v Konici a poté jsem deset let vyučoval na základní škole Palackého v Prostějově. Od roku 2005 jsem působil na Fakultě tělesné výchovy Univerzity Palackého v Olomouci. V nové funkcí ředitele budu mít možnost vychovávat a vzdělávat nastupující generace mladých lidí v tomto městě. Chtěl bych, aby škola nejen dobře fungovala, ale aby patřila v Prostějově mezi nejlepší,“ uvedl při slavnostním představení Radim Weisser.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments